QEMU 1.4.50 - en to hu translation catalogue (11 entries)

en:  - Press Ctrl+Alt+G to release grab
hu:  - Nyomj Ctrl+Alt+G-t a bemeneti eszközök elengedéséhez

en:  [Paused]
hu:  [Megállítva]

en: _Pause
hu: _Megállítás

en: _Reset
hu: Új_raindítás

en: Power _Down
hu: _Leállítás

en: Zoom To _Fit
hu: Ablakmérethez _igazítás

en: Grab On _Hover
hu: Automatikus _elfogás

en: _Grab Input
hu: _Bemeneti eszközök megragadása

en: Show _Tabs
hu: _Fülek megjelenítése

en: _Machine
hu: _Gép

en: _View
hu: _Nézet
