QEMU 1.4.50 - en to uk translation catalogue (19 entries)

en:  - Press Ctrl+Alt+G to release grab
uk:  - Натисніть Ctrl+Alt+G, щоб відпустити захоплення

en:  [Paused]
uk:  [Призупинено]

en: _Pause
uk: _Призупинити

en: _Reset
uk: _Скинути

en: Power _Down
uk: Вимкнути _живлення

en: _Quit
uk: _Вийти

en: _Fullscreen
uk: Повний _екран

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Zoom _In
uk: _Збільшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Best _Fit
uk: Найкращий _розмір

en: Zoom To _Fit
uk: Збільшити до _розміру

en: Grab On _Hover
uk: Захопити при _наведенні

en: _Grab Input
uk: Захопити _введення

en: Show _Tabs
uk: Показувати _вкладки

en: Detach Tab
uk: Відʼєднати вкладку

en: Show Menubar
uk: Показувати рядок меню

en: _Machine
uk: _Машина

en: _View
uk: _Вигляд
