QEMU 4.1.0 - en to bg translation catalogue (19 entries)

en:  - Press Ctrl+Alt+G to release grab
bg:  — натиснете Ctrl+Alt+G, за да освободите фокуса

en:  [Paused]
bg:  [пауза]

en: _Pause
bg: _Пауза

en: _Reset
bg: _Рестартиране

en: Power _Down
bg: _Изключване

en: _Quit
bg: _Спиране на програмата

en: _Fullscreen
bg: На _цял екран

en: _Copy
bg: _Копиране

en: Zoom _In
bg: _Увеличаване

en: Zoom _Out
bg: _Намаляване

en: Best _Fit
bg: По_местване

en: Zoom To _Fit
bg: Напас_ване

en: Grab On _Hover
bg: Прихващане при посо_чване

en: _Grab Input
bg: Прихващане на _фокуса

en: Show _Tabs
bg: Подпро_зорци

en: Detach Tab
bg: Към самостоятелен подпрозорец

en: Show Menubar
bg: Лента за менюто

en: _Machine
bg: _Машина

en: _View
bg: _Изглед
