QEMU 1.4.50 - en to tr translation catalogue (19 entries)

en:  - Press Ctrl+Alt+G to release grab
tr:  - Yakalamayı durdurmak için Ctrl+Alt+G tuşlarına basın

en:  [Paused]
tr:  [Duraklatıldı]

en: _Pause
tr: _Duraklat

en: _Reset
tr: _Sıfırla

en: Power _Down
tr: _Kapat

en: _Quit
tr: _Çıkış

en: _Fullscreen
tr: _Tam Ekran

en: _Copy
tr: _Kopyala

en: Zoom _In
tr: _Yakınlaş

en: Zoom _Out
tr: _Uzaklaş

en: Best _Fit
tr: _En Uygun

en: Zoom To _Fit
tr: Yakınlaş ve Sığ_dır

en: Grab On _Hover
tr: Ü_zerindeyken Yakala

en: _Grab Input
tr: Girdiyi _Yakala

en: Show _Tabs
tr: _Sekmeleri Göster

en: Detach Tab
tr: Sekmeyi Ayır

en: Show Menubar
tr: Menü Çubuğunu Göster

en: _Machine
tr: _Makine

en: _View
tr: _Görüntüle
