QEMU 2.12.91 - en to sv translation catalogue (19 entries)

en:  - Press Ctrl+Alt+G to release grab
sv:  - Tryck Ctrl+Alt+G för att sluta fånga

en:  [Paused]
sv:  [Pausad]

en: _Pause
sv: _Paus

en: _Reset
sv: _Starta om

en: Power _Down
sv: Stäng _ner

en: _Quit
sv: _Avsluta

en: _Fullscreen
sv: _Helskärm

en: _Copy
sv: _Kopiera

en: Zoom _In
sv: Zooma _in

en: Zoom _Out
sv: Zooma _ut

en: Best _Fit
sv: Anpassad _storlek

en: Zoom To _Fit
sv: Zooma ti_ll anpassad storlek

en: Grab On _Hover
sv: Fånga vi_d hovring

en: _Grab Input
sv: Fån_ga inmatning

en: Show _Tabs
sv: Visa _flika

en: Detach Tab
sv: Frigör flik

en: Show Menubar
sv: Visa menyrad

en: _Machine
sv: _Maskin

en: _View
sv: _Visa
