qmlkonsole - en to pl translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Saved Commands
pl: Zapisane polecenia

en: Configure
pl: Ustawienia

en: No saved commands
pl: Nie ma żadnego zapisanego polecenia

en: Save commands to quickly run them without typing them out.
pl: Zapisz polecenia, aby je szybko wywoływać bez konieczności ich wpisywania.

en: Saved Commands
pl: Zapisane polecenia

en: Add Command
pl: Dodaj polecenie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add command
pl: Dodaj polecenie

en: Command %1 removed
pl: Usunięto polecenia %1

en: General
pl: Ogólne

en: About
pl: O programie

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Color scheme
pl: Zestaw barw

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

[ctx: @title:window]
en: Pick font
pl: Wybierz czcionkę

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Window Transparency
pl: Przezroczystość okna

en: Blur Background
pl: Rozmyj tło

en: Always Show Keyboard Modifier Buttons
pl: Zawsze pokazuj przyciski modyfikujące klawiaturę

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Toggle Virtual Keyboard
pl: Wł./Wył. klawiaturę wirtualną

[ctx: @action:intoolbar]
en: New Tab
pl: Nowa karta

[ctx: @action:intoolbar]
en: Saved Commands
pl: Zapisane polecenia

en: reverse-i-search
pl: odwróć-i-szukaj

en: Cancel current command
pl: Anuluj bieżące polecenie

en: Send EOF
pl: Wyślij EOF

en: Cursor to line start
pl: Kursor na początek wiersza

en: Cursor to line end
pl: Kursor na koniec wiersza

en: Kill to line end
pl: Zniszczenie na koniec wiersza

en: Paste from kill buffer
pl: Wklej z bufora zniszczenia

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Paste
pl: Wklej

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing %1
pl: Potwierdź zamknięcie %1

en: A process is currently running in this tab. Are you sure you want to close it?
pl: Na tej karcie obecnie wykonywane jest pewne działanie. Czy na pewno ją zamknąć?

[ctx: @title:window]
en: Confirm closing window
pl: Potwierdź zamknięcie okna

en: There are processes currently running in this window. Are you sure you want to close it?
pl: W tym oknie obecnie wykonywane są pewne działania. Czy na pewno je zamknąć?

en: A process is currently running in this window. Are you sure you want to close it?
pl: W tym oknie obecnie wykonywane jest pewne działanie. Czy na pewno je zamknąć?

[ctx: @title:window]
en: Select Tab
pl: Zaznacz kartę

en: Close
pl: Zamknij

en: selection mode
pl: tryb zaznaczania

en: Disable
pl: Wyłącz

en: © 2020-2022 KDE Community
pl: © 2020-2022 Społeczność KDE

en: Command to execute
pl: Polecenie do wykonania

en: Set the initial working directory to 'dir'
pl: Ustaw początkowy katalog pracy na 'dir'

en: Tab %1
pl: Karta %1
