qmlkonsole - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Close
sk: Zavrieť

en: Action %1 removed
sk: Akcia %1 odstránená

en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: @action:intoolbar]
en: New Tab
sk: Nová karta

en: reverse-i-search
sk: reverzné hľadanie

en: Cancel current command
sk: Zrušiť aktuálny príkaz

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: selection mode
sk: Režim výberu

en: Disable
sk: Zakázať

en: Tab %1
sk: Karta %1
