qrca - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: QR Code Scanner
ast: Escáner de códigos QR

en: Scan
ast: Escaniar

en: Create
ast: Crear

en: About
ast: Tocante a

en: All files (*)
ast: Tolos ficheros (*)
