qrca - en to ca@valencia translation catalogue (44 entries)

en: A simple QR scanner
ca@valencia: Un senzill escàner de codis QR

en: Copyright 2016-2019 Qrca and Kaidan authors
ca@valencia: Copyright 2016-2019 Els autors de Qrca i Kaidan

en: Scan only for Wifi network QR-Codes
ca@valencia: Escaneja només codis QR de xarxes Wifi

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
ca@valencia: L'URL compartit per a la imatge és <a href='%1'>%1</a>

en: QR Code Scanner
ca@valencia: Escàner de codis QR

en: Scan
ca@valencia: Escaneja

en: Create
ca@valencia: Crea

en: About
ca@valencia: Quant a

en: QR-Code Scanner
ca@valencia: Escàner de codis QR

en: Create QR-Code
ca@valencia: Crea un codi QR

en: Image files (*.png *.jpg)
ca@valencia: Fitxers d'imatge (*.png *.jpg)

en: All files (*)
ca@valencia: Tots els fitxers (*)

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: QR-Code could not be saved
ca@valencia: No s'ha pogut guardar el codi QR

en: Copy
ca@valencia: Copia

en: Scan for Wifi code
ca@valencia: Escaneja el codi Wifi

en: Scan QR code
ca@valencia: Escaneja un codi QR

en: Light
ca@valencia: Llum

en: Select Camera
ca@valencia: Seleccioneu la càmera

en: Open Image
ca@valencia: Obri una imatge

en: Text found
ca@valencia: Text trobat

en: URL found
ca@valencia: S'ha trobat un URL

en: Contact found
ca@valencia: S'ha trobat un contacte

en: OTP URI found
ca@valencia: S'ha trobat un URI d'OTP

en: Binary data found
ca@valencia: No s'han trobat les dades binàries

en: Health certificate found
ca@valencia: S'ha trobat un certificat de salut

en: Transport ticket found
ca@valencia: S'ha trobat un bitllet de transport

en: ISBN found
ca@valencia: S'ha trobat un ISBN

en: International Article Number found
ca@valencia: S'ha trobat un número internacional d'article

en: Wi-Fi settings found
ca@valencia: S'ha trobat la configuració de la Wi-Fi

en: <binary data>
ca@valencia: <dades binàries>

[ctx: Connecting to Wifi]
en: Connecting…
ca@valencia: S'està connectant…

en: Open
ca@valencia: Obri

en: Save contact
ca@valencia: Guarda el contacte

en: Open OTP client
ca@valencia: Obri el client OTP

en: Wikipedia Book Sources
ca@valencia: Obris de referència de la Viquipèdia

en: Open KDE Itinerary
ca@valencia: Obri en KDE Itinerary

en: Open in Vakzination
ca@valencia: Open en Vakzination

en: Connect
ca@valencia: Connecta

en: Copy to clipboard
ca@valencia: Copia a dins del porta-retalls

[ctx: @title:window]
en: Choose an image file
ca@valencia: Seleccioneu un fitxer d'imatge

[ctx: Name filter for Image files]
en: Image files (*.jpeg *.jpg *.jxl *.png)
ca@valencia: Fitxers d'imatge (*.jpeg *.jpg *.jxl *.png)

en: No QR code found in the image
ca@valencia: No s'ha trobat cap codi QR a la imatge

en: Failed to find wifi device
ca@valencia: No s'ha pogut trobar el dispositiu wifi
