qrca - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: A simple QR scanner
gl: Un escáner sinxelo de códigos QR

en: Copyright 2016-2019 Qrca and Kaidan authors
gl: © 2016-2019 Persoas autoras de Qrca e de Kaidan

en: Scan only for Wifi network QR-Codes
gl: Buscar só códigos QR de redes wifi.

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
gl: O URL de imaxe compartido é <a href='%1'>%1</a>

en: QR Code Scanner
gl: Escáner de códigos QR

en: Scan
gl: Dixitalizar

en: Create
gl: Crear

en: About
gl: Sobre

en: Create QR-Code
gl: Crear un código QR

en: Image files (*.png *.jpg)
gl: Ficheiros de imaxe (*.png *.jpg)

en: All files (*)
gl: Todos os ficheiros (*)

en: Save
gl: Gardar

en: QR-Code could not be saved
gl: Non foi posíbel gardar o código QR.

en: Copy
gl: Copiar

en: Scan for Wifi code
gl: Buscar un código de wifi

en: Scan QR code
gl: Buscar un código QR

en: Light
gl: Luz

en: Select Camera
gl: Escoller unha cámara

en: Open Image
gl: Abrir unha imaxe

en: Text found
gl: Atopouse texto

en: URL found
gl: Atopouse un URL

en: Contact found
gl: Atopouse un contacto

en: OTP URI found
gl: Atopouse un URI de OTP

en: Binary data found
gl: Atopáronse datos binarios

en: Health certificate found
gl: Atopouse un certificado de saúde

en: Transport ticket found
gl: Atopouse un billete de transporte

en: ISBN found
gl: Atopouse un ISBN

en: International Article Number found
gl: Atopouse un número internacional de artigo

en: Wi-Fi settings found
gl: Atopouse unha configuración de rede sen fíos

en: <binary data>
gl: <datos binarios>

[ctx: Connecting to Wifi]
en: Connecting…
gl: Conectando…

en: Open
gl: Abrir

en: Save contact
gl: Gardar o contacto

en: Open OTP client
gl: Abrir un cliente de OTP

en: Wikipedia Book Sources
gl: Fontes de libros de Wikipedia

en: Open KDE Itinerary
gl: Abrir KDE Itinerary

en: Open in Vakzination
gl: Abrir en Vakzination

en: Connect
gl: Conectar

en: Copy to clipboard
gl: Copiar no portapapeis

[ctx: @title:window]
en: Choose an image file
gl: Escolla un ficheiro de imaxe

[ctx: Name filter for Image files]
en: Image files (*.jpeg *.jpg *.jxl *.png)
gl: Ficheiros de imaxe (*.jpeg *.jpg *.jxl *.png)

en: No QR code found in the image
gl: Non se atopou ningún código QR na imaxe.

en: Failed to find wifi device
gl: Non foi posíbel atopar un dispositivo de wifi.
