qrca - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: A simple QR scanner
lv: Vienkāršs QR skeneris

en: Copyright 2016-2019 Qrca and Kaidan authors
lv: Autortiesības 2016—2019 „Qrca“ un „Kaidan“ autori

en: Scan only for Wifi network QR-Codes
lv: Skenēt tikai „Wi-Fi“ tīklu kvadrātkodus

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
lv: Kopīgotā URL adrese attēlam ir <a href='%1'>%1</a>

en: QR Code Scanner
lv: Kvadrātkodu skeneris

en: Scan
lv: Skenēt

en: Create
lv: Izveidot

en: About
lv: Par

en: Create QR-Code
lv: Izveidot kvadrātkodu

en: Image files (*.png *.jpg)
lv: Attēlu datnes (*.png *.jpg)

en: All files (*)
lv: Visas datnes (*)

en: Save
lv: Saglabāt

en: QR-Code could not be saved
lv: Kvadrātkodu nevar saglabāt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Scan for Wifi code
lv: Skenēt tikai „Wi-Fi“ kodu

en: Scan QR code
lv: Skenēt kvadrātkodu

en: Light
lv: Gaisma

en: Select Camera
lv: Atlasiet kameru

en: Open Image
lv: Atvērt attēlu

en: Text found
lv: Atrasts teksts

en: URL found
lv: Atrasta URL

en: Contact found
lv: Atrasts kontakts

en: OTP URI found
lv: Atrasta OTP URI

en: Binary data found
lv: Atrasti binārie dati

en: Health certificate found
lv: Atrasts veselības sertifikāts

en: Transport ticket found
lv: Atrasta transporta biļete

en: ISBN found
lv: Atrasts ISBN

en: International Article Number found
lv: Atrasts Starptautiskais rakstu numurs

en: Wi-Fi settings found
lv: Atrasti „Wi-Fi“ iestatījumi

en: <binary data>
lv: <binārie dati>

[ctx: Connecting to Wifi]
en: Connecting…
lv: Savienojas…

en: Open
lv: Atvērt

en: Save contact
lv: Saglabāt kontaktu

en: Open OTP client
lv: Atvērt OTP klientu

en: Open Food Facts
lv: Atvērt pārtikas faktus

en: Wikipedia Book Sources
lv: Vikipēdijas grāmatu avoti

en: Open KDE Itinerary
lv: Atvērt KDE „Itinerary“

en: Open in Vakzination
lv: Atvērt ar „Vakzination“

en: Connect
lv: Savienoties

en: Copy to clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

[ctx: @title:window]
en: Choose an image file
lv: Izvēlieties attēla datni

[ctx: Name filter for Image files]
en: Image files (*.jpeg *.jpg *.jxl *.png)
lv: Attēla datnes (*.jpeg *.jpg *.jxl *.png)

en: No QR code found in the image
lv: Attēlā nav atrasts kvadrātkods

en: Failed to find wifi device
lv: Neizdevās atrast „Wi-Fi“ ierīci
