qreator - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Latitude:
fa: عرض جغرافیایی:

en: Longitude:
fa: طول جغرافیایی:

en: Location details
fa: جزئیات موقعیّت

note: TRANSLATORS: this refers to the is.gd URL shortening service
en: Isgd
fa: is.gd

note: TRANSLATORS: this refers to the tinyurl.com URL shortening service
en: TinyUrl
fa: tinyurl.com

note: TRANSLATORS: this refers to the bit.ly URL shortening service
en: Bitly
fa: bit.ly

note: TRANSLATORS: this refers to the goo.gl URL shortening service
en: Google
fa: goo.gl
