qreator - en to lv translation catalogue (56 entries)

en: Latitude:
lv: Platums:

en: Longitude:
lv: Garums:

en: [Type the name of an app]
lv: [Ievaidet applikaciju nosaukums]

en: A network connection error occured: {0}
lv: Notika tikla pieslēguma kļūda: {0}

en: Text
lv: Teksts

en: Create a QR code from text
lv: Izveidot QR kodu no teksta

en: Geolocation
lv: Lokalizācija

en: Create a QR code for a location
lv: Izveidot QR kodu no atrašanas vietas

note: TRANSLATORS: this refers to a phone call QR code type
en: Call
lv: Zvanīt

note: TRANSLATORS: this refers to an SMS message QR code type
en: Text Message
lv: Īsziņas Teksts

en: Wifi network
lv: Bezvadu Interneta Tikls

en: Create a QR code for WiFi settings
lv: Izveidot QR kodu Bezvadu Interneta Tiklu drošības iestatījumiem

en: Create your own QR codes
lv: Izveidojiet jūsu pašus QR kodus

en: New QR code for URL
lv: Jauns QR kods par URL

en: New QR code for Text
lv: Jauns QR kods par tekstu

en: New QR code for Location
lv: Jauns QR kods par vietu

en: New QR code for WiFi network
lv: Jauns QR kods par Bezvadu Interneta tiklu

en: URL
lv: URL adrese

en: Phone:
lv: Tālrunis:

en: Type:
lv: Tips:

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Address
lv: Adrese

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Nickname
lv: Iesauka

en: Title
lv: Nosaukums

en: Role
lv: Loma

en: Note
lv: Piezīme

en: Voice
lv: Balss

en: Fax
lv: Fakss

en: Pager
lv: Lapotājs

en: Home
lv: Mājas

en: Work
lv: Darba

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Region
lv: Reģions

en: Country
lv: Valsts

en: Family name:
lv: Uzvārds:

en: Given name:
lv: Vārds:

en: Full name:
lv: Vārds, uzvārds:

en: _File
lv: _Datne

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: New
lv: Jauns

en: History
lv: Vēsture

en: About this application
lv: Par šo lietotni

en: About
lv: Par

en: Not in your language yet?
lv: Nav jus valoda?

en: Translate it!
lv: Tulkot!

en: Save
lv: Saglabāt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Print
lv: Drukāt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusējuma vērtības

en: Security:
lv: Drošība:

en: Password:
lv: Parole:

en: Show Password
lv: Radit parole
