qreator - en to sl translation catalogue (100 entries)

en: Latitude:
sl: Zemljepisna širina:

en: Longitude:
sl: Zemljepisna dolžina:

en: Location details
sl: Podrobnosti mesta

en: [Wait a few seconds to enable autocompletion...]
sl: [Počakajte nekaj sekund za omogočitev samodejnega dokončanja ...]

en: [Type the name of an app]
sl: [Vnesite ime programa]

en: A network connection error occured: {0}
sl: Prišlo je do težave z omrežjem: {0}

en: An error occured while trying to shorten the URL: {0}
sl: Prišlo je do težave med poskusom krajšanja URL-ja: {0}

en: Text
sl: Besedilo

en: Create a QR code from text
sl: Ustvari kodo QR iz besedila

en: Geolocation
sl: Geografsko mesto

en: Create a QR code for a location
sl: Ustvari kodo QR iz mesta

note: TRANSLATORS: this refers to a phone call QR code type
en: Call
sl: Klic

note: TRANSLATORS: this refers to an SMS message QR code type
en: Text Message
sl: SMS sporočilo

en:   [Text message. Some code readers might not support this QR code type]
sl:   [SMS sporočilo. Nekateri bralniki kod te vrste kod QR morda na podpirajo]

en: Wifi network
sl: Omrežje Wifi

en: Create a QR code for WiFi settings
sl: Ustvari kodo QR za nastavitve WiFi

en: [Network identifier - expand for autodetection]
sl: [Določilo omrežja - razširite za samodejno dokončanje]

en: [Network password]
sl: [Geslo omrežja]

en: Create your own QR codes
sl: Ustvarite lastne kode QR

en: New QR code for URL
sl: Nova koda QR za URL

en: New QR code for Text
sl: Nova koda QR za besedilo

en: New QR code for Location
sl: Nova koda QR za mesto

en: New QR code for WiFi network
sl: Nova koda QR za omrežje WiFi

en: New QR code for a Software Center app
sl: Nova koda QR za program Programskega središča

en: New QR code for a Business card
sl: Nova koda QR za poslovno vizitko

en: New QR code for a Call or text message
sl: Nova koda QR za klic ali sporočilo SMS

en: Create a QR code for a URL
sl: Nova koda QR za URL

en: Ubuntu Software Center app:
sl: Program Programskega središča Ubuntu:

note: TRANSLATORS: this refers to the button to shorten a URL for the URL QR code type
en: Shorten
sl: Okrajšaj

en: Phone:
sl: Telefon:

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Ubuntu Software Center app
sl: Program Programskega središča Ubuntu

en: Create a QR code for an app from the Software Center
sl: Ustvari kodo QR za program iz Programskega središča

en: Business card
sl: Poslovna kartica

en: Create a QR code for a business card
sl: Ustvari kodo QR za poslovno vizitko

en: E-mail
sl: E-pošta:

en: Phone
sl: Telefon

en: Address
sl: Naslov

en: Website
sl: Spletišče

en: Nickname
sl: Vzdevek

en: Title
sl: Naziv

en: Role
sl: Vloga

en: Note
sl: Opomba

note: TRANSLATORS: text: Indicates that the telephone number supports text messages (SMS). voice: Indicates a voice telephone number. fax: Indicates a facsimile telephone number. cell: Indicates a cellular or mobile telephone number. video: Indicates a video conferencing telephone number. pager: Indicates
en: Cell
sl: Mobilni telefon

en: Voice
sl: Glas

en: Fax
sl: Faks

en: Pager
sl: Pozivnik

en: Textphone
sl: Besedilni telefon

en: Home
sl: Doma

en: Work
sl: Služba

en: Remove this field
sl: Odstrani to polje

en: Street
sl: Ulica

en: City
sl: Kraj

en: Region
sl: Regija

en: Zip code
sl: Poštna številka

en: Country
sl: Država

en: Postbox
sl: Poštni predal

en: [Required for a valid business card]
sl: [Zahtevano za veljavno vizitko]

en: Family name:
sl: Priimek:

en: Given name:
sl: Ime:

en: Full name:
sl: Polno ime:

en: Swap full name components
sl: Zamenjaj dele polnega imena

en: Add an additional field
sl: Dodaj dodatno polje

en: Change foreground color
sl: Spremeni barvo ospredja

en: Change background color
sl: Spremeni barvo ozadja

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Edit
sl: _Uredi

en: Create a new QR code
sl: Ustvari novo kodo QR

en: New
sl: Nova

en: Browse QR codes history
sl: Brskaj po zgodovini kod QR

en: History
sl: Zgodovina

en: About this application
sl: O programu

en: About
sl: O programu

en: Not in your language yet?
sl: Še ni v vašem jeziku?

en: Something not working?
sl: Nekaj ne deluja?

en: Do you want to improve it?
sl: Ga želite izboljšati?

en: Translate it!
sl: Prevedite ga!

en: Report a bug!
sl: Poročajte hrošč!

en: Contribute code!
sl: Prispevajte kodo!

en: If you use Qreator and you like it, please consider giving a hand in making it better for you and many others. Thank you!
sl: Če uporabljate Qreator in vam je všeč, razmislite o pomoči in o izboljšavi za vas in druge. Hvala vam!

en: Save
sl: Shrani

en: Save QR code to disk
sl: Shrani kodo QR na disk

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy QR code to clipboard
sl: Kopiraj kodo QR na odložišče

en: Print
sl: Natisni

en: Print QR code
sl: Natisni kodo QR

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit QR code
sl: Uredi kodo QR

en: Change the QR code colors
sl: Spremeni barve kode QR

en: Swap the foreground and background color
sl: Zamenjaj barvo ospredja in ozadja

en: Reset to defaults
sl: Ponastavi na privzete vrednosti

en: Phone call and messaging
sl: Telefonski klici in sporočila

en: Create a QR code to initiate calls or send text messages
sl: Ustvari kodo QR za začenjanje klicev ali pošiljanje sporočil SMS

en: Security:
sl: Varnost:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Show Password
sl: Pokaži geslo

en: Distributed under the GPL v3 license.
sl: Distribuirano pod licenco GPL v3.

en: Please choose a file
sl: Izberite datoteko

en: PNG images
sl: Slike PNG
