webkitgtk 1.7.x - en to nb translation catalogue (94 entries)

en: Upload File
nb: Last opp fil

en: Input _Methods
nb: Inndata_metoder

en: Play
nb: spill av

en: Pause
nb: pause

en: Play / Pause
nb: Spill av / pause

en: Play or pause the media
nb: Spill av eller sett medie på pause

en: Time:
nb: Tid:

en: Exit Fullscreen
nb: Avslutt fullskjerm

en: Exit from fullscreen mode
nb: Forlat fullskjermmodus

en: Network Request
nb: Nettverksforespørsel

en: Network Response
nb: Nettverkssvar

en: Destination URI
nb: Mål-URI

en: Suggested Filename
nb: Foreslått filnavn

en: The filename suggested as default when saving
nb: Filnavn som foreslås som forvalg ved lagring

en: Progress
nb: Fremdrift

en: Determines the current status of the download
nb: Bestemmer aktiv status for nedlastingen

en: Current Size
nb: Nåværende størrelse

en: Total Size
nb: Total størrelse

en: The total size of the file
nb: Total størrelse på filen

en: Name
nb: Navn

en: The name of the frame
nb: Navn på rammen

en: Title
nb: Tittel

en: Alternate Title
nb: Alternativ tittel

en: Original URI
nb: Opprinnelig URI

en: Web View
nb: Nettvisning

en: Inspected URI
nb: Inspisert URI

en: Enable JavaScript profiling
nb: Aktiver profilering av JavaScript

en: Reason
nb: Årsak

en: Button
nb: Knapp

en: Target frame
nb: Målramme

en: Default Encoding
nb: Forvalgt koding

en: Default Font Family
nb: Forvalgt skriftfamilie

en: Default Font Size
nb: Forvalgt skriftstørrelse

en: Minimum Font Size
nb: Minste skriftstørrelse

en: Auto Load Images
nb: Last bilder automatisk

en: Load images automatically.
nb: Last bilder automatisk.

en: Auto Shrink Images
nb: Krymp bilder automatisk

en: Print Backgrounds
nb: Skriv ut bakgrunn

en: Enable Scripts
nb: Slå på JavaScript

en: Enable Plugins
nb: Aktiver tillegg

en: Enable Private Browsing
nb: Slå på privat nettlesing

en: Enable HTML5 Database
nb: Slå på HTML5-database

en: User Agent
nb: Brukeragent

en: Enable Java Applet
nb: Slå på Java-applet

en: Enable Fullscreen
nb: Slå på fullskjerm

en: Enable WebGL
nb: Slå på WebGL

en: Paste target list
nb: Lim inn mållisten

en: Settings
nb: Innstillinger

en: Web Inspector
nb: Inspeksjon av nettsider

en: Editable
nb: Redigerbar

en: Transparent
nb: Gjennomsiktig

en: Zoom level
nb: Zoom-nivå

en: Encoding
nb: Koding

en: Custom Encoding
nb: Egendefinert koding

en: Icon URI
nb: URI til ikon

en: User cancelled the download
nb: Bruker avbrøt nedlastingen

en: Submit
nb: Send inn

en: Reset
nb: Nullstill

en: Choose File
nb: Velg fil

en: (None)
nb: (Ingen)

en: Open Link in New _Window
nb: Åpne lenke i nytt _vindu

en: Open _Image in New Window
nb: Åpne b_ilde i nytt vindu

en: Sa_ve Image As
nb: La_gre bilde som

en: Cop_y Image
nb: Kop_ier bilde

en: Open _Video in New Window
nb: Åpne _video i nytt vindu

en: Open _Audio in New Window
nb: Åpne _lyd i nytt vindu

en: _Play
nb: S_pill av

en: _Mute
nb: De_mp

en: Open _Frame in New Window
nb: Åpne _ramme i nytt vindu

en: _Reload
nb: _Last om

en: _Search the Web
nb: _Søk på nettet

en: _Open Link
nb: _Åpne lenke

en: _Check Document Now
nb: _Sjekk dokumentet nå

en: _Font
nb: Skri_ft

en: Inspect _Element
nb: Inspiser _element

en: definition
nb: definisjon

en: press
nb: trykk

en: select
nb: velg

en: activate
nb: slå på

en: uncheck
nb: fjern avkryssing

en: check
nb: sjekk

en: jump
nb: hopp

en: Missing Plug-in
nb: Mangler tillegg

en:  files
nb:  filer

en: Unknown
nb: Ukjent

en: Loading...
nb: Laster...

en: mute
nb: demp

en: play
nb: spill av

en: back 30 seconds
nb: tilbake 30 sekunder

en: remaining time
nb: gjenstående tid

en: fullscreen
nb: fullskjerm

en: fast forward
nb: spol fremover

en: fast reverse
nb: spol tilbake

en: Play movie in fullscreen mode
nb: Spill av film i fullskjermmodus
