gnome-games - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Move left
am: ወደግራ አንቀሳቅስ

en: Move right
am: ወደቀኝ አንቀሳቅስ

en: Pause
am: ለአጭር ጊዜ አሳርፍ

en: Start a new game
am: አዲስ ጨዋታ ጀምር

en: Score
am: ነጥብ

en: Preferences
am: ምርጫዎች

en: Game
am: ጨዋታ

en: Theme
am: ጭብጥ

en: New Game
am: አዲስ ጨዋታ
