gnome-games - en to nl translation catalogue (76 entries)

en: Image to use for drawing blocks
nl: Afbeelding voor de blokken

en: Image to use for drawing blocks.
nl: Afbeelding voor de blokken.

en: The theme used for rendering the blocks
nl: De afbeelding die op de blokken wordt getoond

en: The name of the theme used for rendering the blocks and the background.
nl: De naam van het thema van de blokken en de achtergrond.

en: Level to start with
nl: Begin-niveau

en: Level to start with.
nl: Begin-niveau.

en: Whether to preview the next block
nl: Of het volgende blok moet worden getoond

en: Whether to preview the next block.
nl: Of het volgende blok moet worden getoond.

en: Whether to show where the moving block will land
nl: Of getoond wordt waar het blok terecht zal komen

en: Whether to show where the moving block will land.
nl: Of getoond wordt waar het blok terecht zal komen.

en: Whether to give blocks random colors
nl: Of de blokken een willekeurig kleur krijgen

en: Whether to give blocks random colors.
nl: Of de blokken een willekeurige kleur krijgen.

en: Whether to rotate counter clock wise
nl: Of tegen de klok in kan worden gedraaid

en: Whether to rotate counter clock wise.
nl: Of tegen de klok in kan worden gedraaid.

en: The number of rows to fill
nl: Het aantal te vullen rijen

en: The number of rows that are filled with random blocks at the start of the game.
nl: Het aantal rijen aan het begin van het spel die met willekeurige blokken zijn gevuld.

en: The density of filled rows
nl: De dichtheid van gevulde rijen

en: The density of blocks in rows filled at the start of the game. The value is between 0 (for no blocks) and 10 (for a completely filled row).
nl: De dichtheid van blokken in voorgevulde rijen aan het begin van het spel. De waarde ligt tussen 0 (voor geen blokken) en 10 (voor een compleet gevulde rij).

en: Whether to play sounds
nl: Of geluiden worden afgespeeld

en: Whether to play sounds.
nl: Of geluiden worden afgespeeld.

en: Whether to pick blocks that are hard to place
nl: Of blokken gekozen worden die moeilijk te plaatsen zijn

en: Whether to pick blocks that are hard to place.
nl: Of blokken gekozen worden die moeilijk te plaatsen zijn.

en: Move left
nl: Naar links

en: Key press to move left.
nl: Toetsaanslag om naar links te gaan.

en: Move right
nl: Naar rechts

en: Key press to move right.
nl: Toetsaanslag om naar rechts te gaan.

en: Move down
nl: Omlaag

en: Key press to move down.
nl: Toets waarmee naar beneden verplaatst wordt.

en: Drop
nl: Laten vallen

en: Key press to drop.
nl: Toets waardoor een stuk valt.

en: Rotate
nl: Draaien

en: Key press to rotate.
nl: Toets waarmee gedraaid wordt.

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Key press to pause.
nl: Toets waarmee gepauzeerd wordt.

en: Key to start the game
nl: Toets om het spel te beginnen

en: Width of the window in pixels
nl: De breedte van het venster in beeldpunten

en: Height of the window in pixels
nl: De hoogte van het venster in beeldpunten

en: true if the window is maximized
nl: ingeschakeld als het venster is gemaximaliseerd

en: Fit falling blocks together
nl: De vallende blokken goed op elkaar stapelen

en: Quadrapassel is a derivative of a classic Russian falling-block game. Reposition and rotate the blocks as they fall, and attempt to fit them together. When you form a complete horizontal row of blocks, the row will disappear and you score points. The game is over when the blocks get stacked too high. As your score gets higher, you level up and the blocks fall faster.
nl: Quadrapassel is een afgeleide van een klassiek Russisch spel met vallende blokken. Verander de richting en plaats van de blokken terwijl ze vallen en probeer ze samen te zetten. Wanneer u een volledige horizontale rij blokken vormt zal deze rij verdwijnen en krijgt u punten. Het spel is afgelopen wanneer de blokken te hoog gestapeld zijn. Naarmate u meer punten scoort gaat het niveau omhoog en vallen de blokken sneller.

en: If you’re looking for a challenge, Quadrapassel allows you to increase the initial speed of the blocks, or begin the game with partial blocks on some of the rows. Or, instead of allowing the blocks to fall randomly, it can select blocks that will be hard for you to place.
nl: Als u op zoek bent naar een uitdaging, kunt u met Quadrapassel de initiële snelheid van de blokken verhogen, of het spel beginnen met gedeeltelijke blokken op sommige rijen. Of, in plaats van willekeurige blokken te laten vallen, kan het spel blokken kiezen die u moeilijk kunt plaatsen.

en: The GNOME Project
nl: Het Gnome-project

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Game Over
nl: Spel afgelopen

en: _New Game
nl: _Nieuw spel

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About Quadrapassel
nl: _Over Quadrapassel

en: Start a new game
nl: Een nieuw spel beginnen

en: Next
nl: Volgende

en: Lines
nl: Rijen

en: Level
nl: Niveau

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Game
nl: Spel

note: pre-filled rows
en: _Number of pre-filled rows:
nl: _Aantal voorgevulde rijen:

note: pre-filled rows density
en: _Density of blocks in a pre-filled row:
nl: _Dichtheid van blokken in een voorgevulde rij:

note: starting level
en: _Starting level:
nl: _Begin-niveau:

en: _Enable sounds
nl: _Geluiden aanzetten

en: Choose difficult _blocks
nl: Moeilijke _blokken kiezen

en: _Preview next block
nl: _Volgend blok tonen

note: rotate counter clock wise
en: _Rotate blocks counterclockwise
nl: _Blokken tegen de klok in draaien

en: Show _where the block will land
nl: _Tonen waar het blok terechtkomt

en: Controls
nl: Elementen

en: Theme
nl: Thema

en: Plain
nl: Normaal

en: Tango Flat
nl: Tango (egaal)

en: Tango Shaded
nl: Tango (schaduw)

en: Clean
nl: Helder

note: Throw up a dialog
en: Unable to change key, as this key already exists
nl: Kan de sleutel niet wijzigen, want die sleutel bestaat al

en: Unpause the game
nl: Doorgaan met het spel

en: Pause the game
nl: Het spel pauzeren

en: A classic game where you rotate blocks to make complete rows, but don't pile your blocks too high or it's game over!
nl: Een klassiek spel waarbij u blokken draait om volledige rijen te maken, maar stapel uw blokken niet te hoog of het spel is voorbij!

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: New Game
nl: Nieuw spel

en: _OK
nl: _Oké

en: Date
nl: Datum
