gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Image to use for drawing blocks
et: Plokkide joonistamiseks kasutatav pilt

en: Image to use for drawing blocks.
et: Plokkide joonistamiseks kasutatav pilt.

en: The theme used for rendering the blocks
et: Plokkide renderdamiseks kasutatav teema

en: The name of the theme used for rendering the blocks and the background.
et: Plokkide ja tausta renderdamiseks kasutatva teema nimi.

en: Level to start with
et: Algustase

en: Level to start with.
et: Tase, millega mängu alustada.

en: Whether to preview the next block
et: Järgmise klotsi piilumine

en: Whether to preview the next block.
et: Järgmise klotsi piilumine.

en: Whether to show where the moving piece will land
et: Kas klotsi maandumiskoht on nähtaval

en: Whether to show where the moving piece will land.
et: Kas klotsi maandumiskoht on nähtaval.

en: Whether to give blocks random colors
et: Kas plokkidele määratakse juhuslikud värvused

en: Whether to give blocks random colors.
et: Kas plokkidele määratakse juhuslikud värvused.

en: Whether to rotate counter clock wise
et: Vastupäeva pööramine

en: Whether to rotate counter clock wise.
et: Vastupäeva pööramine.

en: The number of rows to fill
et: Täidetavate ridade arv

en: The number of rows that are filled with random blocks at the start of the game.
et: Mängu alguses juhuslike plokkidega täidetud ridade arv.

en: The density of filled rows
et: Eelnevalt täidetud ridade arv

en: The density of blocks in rows filled at the start of the game. The value is between 0 (for no blocks) and 10 (for a completely filled row).
et: Plokkide tihedus mängu alguses täidetud ridades. Väärtus on 0 (pole plokke) kuni 10 (rida on täiesti täis).

en: Whether to play sounds
et: Kas helisid esitatakse või mitte

en: Whether to play sounds.
et: Kas helisid esitatakse või mitte.

en: Whether to pick blocks that are hard to place
et: Kas valitakse plokke, mida on keeruline paigutada

en: Whether to pick blocks that are hard to place.
et: Kas valitakse plokke, mida on keeruline paigutada.

en: Move left
et: Vasakule liigutamine

en: Key press to move left.
et: Vasakule liigutamise klahvivajutus.

en: Move right
et: Paremale liigutamine

en: Key press to move right.
et: Paremale liigutamise klahvivajutus.

en: Move down
et: Alla liigutamine

en: Key press to move down.
et: Allaliigutamise klahv.

en: Drop
et: Kukutamine

en: Key press to drop.
et: Kukutamise klahv.

en: Rotate
et: Pööramine

en: Key press to rotate.
et: Pööramise klahv.

en: Pause
et: Mängu peatamine

en: Key press to pause.
et: Pausimise klahv.

en: Width of the window in pixels
et: Akna laius pikslites

en: Height of the window in pixels
et: Akna kõrgus pikslites

en: true if the window is maximized
et: tõene, kui aken on maksimeeritud

en: true if the window is fullscren
et: tõene, kui aken on täisekraanil

en: Fit falling blocks together
et: Langevate klotside omavaheline kokkusobitamine

en: Paused
et: Peatatud

en: Game Over
et: Mäng on läbi

en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Pause
et: _Peata

en: _Scores
et: _Tulemused

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Help
et: A_bi

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _New
et: _Uus

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: Score:
et: Tulemus:

en: Lines:
et: Ridu:

en: Level:
et: Tase:

en: _Leave Fullscreen
et: _Välju täisekraanvaatest

en: Quadrapassel Preferences
et: Quadrapasseli eelistused

en: Game
et: Mäng

note: pre-filled rows
en: _Number of pre-filled rows:
et: _Eelnevalt täidetud ridade arv:

note: pre-filled rows density
en: _Density of blocks in a pre-filled row:
et: Eeltäidetud rea _tihedus:

note: starting level
en: _Starting level:
et: _Algustase:

en: _Enable sounds
et: _Helid on lubatud

en: _Preview next block
et: _Järgmine klots on nähtaval

en: Choose difficult _blocks
et: _Keerulise raskusastmega klotsid

note: rotate counter clock wise
en: _Rotate blocks counterclockwise
et: Klotse _pööratakse vastupäeva

en: Show _where the block will land
et: Klotsi _maandumiskoht on nähtaval

en: Controls
et: Juhtimine

en: Theme
et: Teema

en: Plain
et: Lihtne

en: Tango Flat
et: Lame Tango

en: Tango Shaded
et: Varjuga Tango

en: Clean
et: Puhas

en: Res_ume
et: _Jätka

en: A classic game of fitting falling blocks together.
    
    Quadrapassel is a part of GNOME Games.
et: Klassikaline langevate klotside sobitamise mäng.
    
    Quadrapassel kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait

en: New Game
et: Uus mäng

en: Date
et: Kuupäev

en: Score
et: Tulemus
