gnome-games master - en to kk translation catalogue (79 entries)

en: Image to use for drawing blocks
kk: Блоктарды салу үшін қолданылатын сурет

en: Image to use for drawing blocks.
kk: Блоктарды салу үшін қолданылатын сурет.

en: The theme used for rendering the blocks
kk: Блоктарды көрсету үшін пайдаланылатын тема

en: The name of the theme used for rendering the blocks and the background.
kk: Блоктар мен фонды көрсету үшін қолданылатын тема атауы.

en: Level to start with
kk: Бастау үшін ойын деңгейі

en: Level to start with.
kk: Бастау үшін ойын деңгейі.

en: Whether to preview the next block
kk: Келесі блокты алдын ала қарау керек пе

en: Whether to preview the next block.
kk: Келесі блокты алдын ала қарау керек пе.

en: Whether to show where the moving block will land
kk: Жылжытылатын блоктың қайда түсетінін көрсету керек пе

en: Whether to show where the moving block will land.
kk: Жылжытылатын блоктың қайда түсетінін көрсету керек пе.

en: Whether to give blocks random colors
kk: Блоктарға кездейсоқ түсті беру керек пе

en: Whether to give blocks random colors.
kk: Блоктарға кездейсоқ түсті беру керек пе.

en: Whether to rotate counter clock wise
kk: Сағат тілі бағытына қарсы бұру керек пе

en: Whether to rotate counter clock wise.
kk: Сағат тілі бағытына қарсы бұру керек пе.

en: The number of rows to fill
kk: Толтырылатын жолдар саны

en: The number of rows that are filled with random blocks at the start of the game.
kk: Ойын басында кездейсоқ блоктармен толтырылған жолдар саны.

en: The density of filled rows
kk: Толтырылатын жолдар тығыздығы

en: The density of blocks in rows filled at the start of the game. The value is between 0 (for no blocks) and 10 (for a completely filled row).
kk: Ойын басында толтырылған жолдардағы блоктардың тығыздығы. Мәні 0 (блоксыз) және 10 (толық толтырылған жол үшін) арасында болады.

en: Whether to play sounds
kk: Дыбыстарды ойнату керек пе

en: Whether to play sounds.
kk: Дыбыстарды ойнату керек пе.

en: Whether to pick blocks that are hard to place
kk: Орналастыру қиын блоктарды таңдау керек пе

en: Whether to pick blocks that are hard to place.
kk: Орналастыру қиын блоктарды таңдау керек пе.

en: Move left
kk: Солға жылжыту

en: Key press to move left.
kk: Солға жылжыту үшін пернелер басуы.

en: Move right
kk: Оңға жылжыту

en: Key press to move right.
kk: Оңға жылжыту үшін пернелер басуы.

en: Move down
kk: Төмен жылжыту

en: Key press to move down.
kk: Төменге жылжыту үшін пернелер басуы.

en: Drop
kk: Тастау

en: Key press to drop.
kk: Тастау үшін перне басуы.

en: Rotate
kk: Бұру

en: Key press to rotate.
kk: Бұру үшін перне басуы.

en: Pause
kk: Аялдату

en: Key press to pause.
kk: Аялдату үшін перне басуы.

en: Key to start the game
kk: Ойынды бастау пернесі

en: Width of the window in pixels
kk: Терезе ені, пиксельмен

en: Height of the window in pixels
kk: Терезе биіктігі, пиксельмен

en: true if the window is maximized
kk: терезе максималды болса, мәні true болады

en: Fit falling blocks together
kk: Құлап бара жатқан блоктарды қиыстыру

en: Quadrapassel is a derivative of a classic Russian falling-block game. Reposition and rotate the blocks as they fall, and attempt to fit them together. When you form a complete horizontal row of blocks, the row will disappear and you score points. The game is over when the blocks get stacked too high. As your score gets higher, you level up and the blocks fall faster.
kk: Quadrapassel — классикалық тетрис түрі. Блоктар түсуіне қарай оларды орналастыру, бұру және бірге қиыстыру керек. Блоктардан толық көлденең жол қалыптасқанда, жол жойылады және сізге ұпайлар қосылады. Блоктар тым жоғары жинақталған кезде ойын аяқталды. Ұпай жоғары болған кезде, деңгей де көтеріліп, блоктар тезірек түсетін болады.

en: If you’re looking for a challenge, Quadrapassel allows you to increase the initial speed of the blocks, or begin the game with partial blocks on some of the rows. Or, instead of allowing the blocks to fall randomly, it can select blocks that will be hard for you to place.
kk: Егер сынаманы іздеп жатсаңыз, Quadrapassel блоктардың бастапқы жылдамдығын арттыруға мүмкіндік береді немесе кейбір жолдар бойынша жартылай блоктармен ойынды бастауға мүмкіндік береді. Немесе, блоктардың кездейсоқ ретпен пайда болуының орнына, ол орналастыруға қиын болатын блоктарды таңдай алады.

en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: tetris;
kk: tetris;тетрис;

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Game Over
kk: Ойын аяқталды

en: _New Game
kk: Ж_аңа ойын

en: _Scores
kk: _Есептер

en: _Preferences
kk: _Баптаулар

en: _Help
kk: _Көмек

en: _About Quadrapassel
kk: Quadrapassel тур_алы

en: Start a new game
kk: Жаңа ойынды бастау

en: Next
kk: Келесі

en: Score
kk: Нәтиже

en: Lines
kk: Жолдар

en: Level
kk: Деңгейі

en: Preferences
kk: Қалаулар

en: Game
kk: Ойын

note: pre-filled rows
en: _Number of pre-filled rows:
kk: Алдын ала толтырылған жолдар са_ны:

note: pre-filled rows density
en: _Density of blocks in a pre-filled row:
kk: Алдын ала толтырылған жолдағы блоктар тығыз_дығы:

note: starting level
en: _Starting level:
kk: Ба_стау деңгейі:

en: _Enable sounds
kk: Дыбыстарды іск_е қосу

en: Choose difficult _blocks
kk: Қиын _блоктарды таңдау

en: _Preview next block
kk: Келесі блокты алдын ала қ_арау

note: rotate counter clock wise
en: _Rotate blocks counterclockwise
kk: Сағат тілі бағытына қарсы бұ_ру

en: Show _where the block will land
kk: Блоктың қа_йда түсетінін көрсету

en: Controls
kk: Басқару элементтері

en: Theme
kk: Тақырыбы

en: Plain
kk: Қарапайым

en: Tango Flat
kk: Tango жалпақ

en: Tango Shaded
kk: Tango көлеңкелі

en: Clean
kk: Таза

note: Throw up a dialog
en: Unable to change key, as this key already exists
kk: Пернені өзгерту мүмкін емес, өйткені ол перне бар болып тұр

en: Unpause the game
kk: Ойынды жалғастыру

en: Pause the game
kk: Ойынды аялдату

en: A classic game where you rotate blocks to make complete rows, but don't pile your blocks too high or it's game over!
kk: Толық жолдарды жасау үшін блоктарды бұратын классикалық ойын, бірақ блоктарды тым жоғары жинамаңыз, әйтпесе ойын аяқталады!

en: _Close
kk: _Жабу

en: New Game
kk: Жаңа ойын

en: _OK
kk: _ОК

en: Date
kk: Күні
