gnome-games - en to xh translation catalogue (39 entries)

en: Image to use for drawing blocks
xh: Umfanekiso osetyenziswa xa kuzotywa iibhloko

en: Image to use for drawing blocks.
xh: Umfanekiso osetyenziswa xa kuzotywa iibhloko.

en: Level to start with
xh: Inqanaba emakuqalwe ngalo

en: Level to start with.
xh: Inqanaba emakuqalwe ngalo.

en: Whether to preview the next block
xh: Nokuba ngaba uqale uyijonge ibhloko elandelayo

en: Whether to preview the next block.
xh: Nokuba ngaba uqale uyijonge ibhloko elandelayo.

en: Whether to give blocks random colors
xh: Nokuba ngaba iibhloko zinikwe imibala engakhethwanga na

en: Whether to give blocks random colors.
xh: Nokuba ngaba iibhloko zinikwe imibala engakhethwanga na.

en: Whether to rotate counter clock wise
xh: Nokuba ngaba ujikelezisele ngakwicala eliphikisana nelewotshi na

en: Whether to rotate counter clock wise.
xh: Nokuba ngaba ujikelezisele ngakwicala eliphikisana nelewotshi na.

en: The number of rows to fill
xh: Inani lemigca emayizaliswe

en: The number of rows that are filled with random blocks at the start of the game.
xh: Inani lemigca elineebhloko ezingamiselwanga ekuqaleni komdlalo.

en: The density of filled rows
xh: Uxinano lwemigca enento

en: The density of blocks in rows filled at the start of the game. The value is between 0 (for no blocks) and 10 (for a completely filled row).
xh: Uxinano lwee-bhloko kwimigca enento ekuqaleni komdlalo. Ixabiso liphakathi kuka-0 (xa kungekho zibhloko) kunye ne-10 (kumgca ozele qhu).

en: Move left
xh: Yiya ngasekhohlo

en: Key press to move left.
xh: Ukucofa iqhosha ukuya ngasekhohlo.

en: Move right
xh: Yiya ngasekunene

en: Key press to move right.
xh: Ukucofa iqhosha ukuya ngasekunene.

en: Move down
xh: Yiya ngezantsi

en: Key press to move down.
xh: Iqhosha emalicinezelwe ukuya ngasezantsi.

en: Drop
xh: Wisa

en: Key press to drop.
xh: Iqhosha emalicinezelwe ukuwisa.

en: Rotate
xh: Jikelezisa

en: Key press to rotate.
xh: Iqhosha emalicinezelwe ukujikelezisa.

en: Pause
xh: Phumla

en: Key press to pause.
xh: Iqhosha emalicinezelwe ukuphumla.

en: Fit falling blocks together
xh: Dibanisa iibhloko eziwayo

en: Paused
xh: Iphumle

en: Game Over
xh: Umdlalo Uphelile

en: _New Game
xh: _Umdlalo Omtsha

en: _Scores
xh: I_zikora

en: _Help
xh: _Uncedo

en: Start a new game
xh: Qala umdlalo omtsha

en: Score
xh: Iskora

en: Preferences
xh: Izinto ezikhethekayo

en: Game
xh: Umdlalo

en: Controls
xh: Izilawuli

en: Theme
xh: Isihloko

en: New Game
xh: Umdlalo Omtsha
