libgnome-games-support master - en to kw translation catalogue (15 entries)

note: Empty State
en: No scores yet
kw: Kevrivow vyth hwath

en: Play some games and your scores will show up here.
kw: Gwari nebes gwariow ha dha kevrivow a wra diskwedhes omma.

en: Clear Scores…
kw: Dilea Kevrivow…

note: Translators: %1$s is the category type, %2$s is the category (e.g. "New Score for Level: 1")
en: New Score for %1$s: %2$s
kw: Kevriv Nowydh rag %1$s: %2$s

en: Score
kw: Kevriv

note: Translators: %1$s is the category type, %2$s is the category (e.g. "New Time for Level: 1")
en: New Time for %1$s: %2$s
kw: Termyn Nowydh rag %1$s: %2$s

en: Time
kw: Termyn

en: Congratulations!
kw: Keslowena!

en: Player
kw: Gwarier

en: _New Game
kw: Gwari _Nowydh

en: _Quit
kw: _Kwytya

en: Clear All Scores?
kw: Dilea Oll Kevrivow?

en: This will clear every score for every layout.
kw: Hemma a wra dilea pub kevriv rag pub aray.

en: _Cancel
kw: _Hedhi

en: Clear All
kw: Dilea Oll
