libgnome-games-support master - en to ru translation catalogue (15 entries)

note: Empty State
en: No scores yet
ru: Результатов ещё нет

en: Play some games and your scores will show up here.
ru: Сыграйте в несколько игр и ваши результаты появятся здесь.

en: Clear Scores…
ru: Очистить результаты…

note: Translators: %1$s is the category type, %2$s is the category (e.g. "New Score for Level: 1")
en: New Score for %1$s: %2$s
ru: Новый результат для %1$s: %2$s

en: Score
ru: Результаты

note: Translators: %1$s is the category type, %2$s is the category (e.g. "New Time for Level: 1")
en: New Time for %1$s: %2$s
ru: Новое время для %1$s: %2$s

en: Time
ru: Время

en: Congratulations!
ru: Поздравляем!

en: Player
ru: Игрок

en: _New Game
ru: _Новая игра

en: _Quit
ru: _Выйти

en: Clear All Scores?
ru: Очистить все результаты?

en: This will clear every score for every layout.
ru: Это позволит обнулить все результаты для каждого макета.

en: _Cancel
ru: _Отменить

en: Clear All
ru: Очистить всё
