libgnome-games-support master - en to ar translation catalogue (14 entries)

note: Appears at the top of the dialog, as the heading of the dialog
en: Congratulations!
ar: مبارك!

en: High Scores
ar: نتائج مرتفعة

en: Best Times
ar: أفضل توقيتات

en: No scores yet
ar: لا نتائج حتى الآن

en: Play some games and your scores will show up here.
ar: ستظهر نتائجك هنا بعد اللعب ببعض الألعاب.

note: A column heading in the scores dialog
en: Rank
ar: التصنيف

note: A column heading in the scores dialog
en: Score
ar: النتيجة

en: Time
ar: التوقيت

note: A column heading in the scores dialog
en: Player
ar: اللاعب

note: Appears on the top right corner of the dialog. Clicking the button closes the dialog.
en: _Done
ar: _تم

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld minute | %ld minutes
ar[0]: أقل من دقيقة
ar[1]: دقيقة واحدة
ar[2]: دقيقتين
ar[3]: %ld دقائق
ar[4]: %ld دقيقة
ar[5]: %ld دقيقة

note: Time which may be displayed on a scores dialog.
en: %ld second | %ld seconds
ar[0]: أقل من ثانية
ar[1]: ثانية واحدة
ar[2]: ثانيتين
ar[3]: %ld ثوانِ
ar[4]: %ld ثانية
ar[5]: %ld ثانية

en: Your score is the best!
ar: نتيجتك هي الأفضل!

en: Your score has made the top ten.
ar: نتيجتك من ضمن أعلى عشرة.
