libgnome-games-support master - en to tr translation catalogue (15 entries)

note: Empty State
en: No scores yet
tr: Henüz kayıtlı puan yok

en: Play some games and your scores will show up here.
tr: Biraz oyun oynarsanız puanlarınız burada görünecektir.

en: Clear Scores…
tr: Puanları Temizle…

note: Translators: %1$s is the category type, %2$s is the category (e.g. "New Score for Level: 1")
en: New Score for %1$s: %2$s
tr: %1$s: %2$s İçin Yeni Puan

en: Score
tr: Puan

note: Translators: %1$s is the category type, %2$s is the category (e.g. "New Time for Level: 1")
en: New Time for %1$s: %2$s
tr: %1$s: %2$s İçin Yeni Zaman

en: Time
tr: Zaman

en: Congratulations!
tr: Tebrikler!

en: Player
tr: Oyuncu

en: _New Game
tr: _Yeni Oyun

en: _Quit
tr: _Çık

en: Clear All Scores?
tr: Tüm Puanlar Temizlensin Mi?

en: This will clear every score for every layout.
tr: Bu, tüm düzenlerdeki puanları temizleyecek.

en: _Cancel
tr: İ_ptal

en: Clear All
tr: Tümünü Temizle
