Quassel IRC - en to lt translation catalogue (698 entries)

[ctx: AboutDlg|]
en: About Quassel
lt: Apie Quassel

[ctx: AboutDlg|]
en: &About
lt: &Apie

[ctx: AboutDlg|]
en: A&uthors
lt: A&utoriai

[ctx: AboutDlg|]
en: &Contributors
lt: &Pagalbininkai

[ctx: AboutDlg|]
en: &Thanks To
lt: &Dėkojame

[ctx: AboutDlg|]
en: Quassel IRC is mainly developed by:
lt: Quassel IRC daigiausiai vysto:

[ctx: AboutDlg|]
en: We would like to thank the following contributors (in alphabetical order) and everybody we forgot to mention here:
lt: Norime padėkoti šiems pagalbininkams (pagal alfabetą) ir visiems, kuriuos pamišome čia paminėti:

[ctx: AbstractSqlStorage|]
en: Upgrade failed...
lt: Atnaujinimas nepavyko...

[ctx: AliasesModel|]
en: Alias
lt: Alternatyvus vardas

[ctx: AliasesModel|]
en: Expansion
lt: Išplėtimas

[ctx: AliasesSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: AliasesSettingsPage|]
en: New
lt: Naujas

[ctx: AliasesSettingsPage|]
en: Delete
lt: Šalinti

[ctx: AliasesSettingsPage|]
en: Aliases
lt: Alternatyvūs vardai

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Language:
lt: Kalba:

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Set the application language. Requires restart!
lt: Pakeisti programos kalbą. Reikalauja pakartotinio paleidimo!

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: <Untranslated>
lt: <Neišversta>

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: <System Default>
lt: <Sistemos numatyta>

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Set application style
lt: Nustatyti programos stilių

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Use custom stylesheet
lt: Naudoti savitą stilių lentelę

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Show system tray icon
lt: Rodyti sistemos dėklo ženkliuką

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Hide to tray on close button
lt: Paslėpti į sistemos dėklą spaudžiant išjungimo mygtuką

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Message Redirection
lt: Pranešimo persiuntimas

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: User Notices:
lt: Naudotojo pastabos:

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Server Notices:
lt: Serverio pranešimai:

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Default Target
lt: Numatytas tikslas

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Status Window
lt: Būsenos langas

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Current Chat
lt: Dabartinis pokalbis

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Errors:
lt: Klaidos:

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Please choose a stylesheet file
lt: Prašome pasirinkti stiliaus failą

[ctx: AwayLogView|]
en: Away Log
lt: Pasitraukimo žurnalas

[ctx: AwayLogView|]
en: Show Network Name
lt: Rodyti tinklo pavadinimą

[ctx: AwayLogView|]
en: Show Buffer Name
lt: Rodyti buferio pavadinimą

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Dynamic backlog amount:
lt: Dinaminis istorijos dydis:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Backlog request method:
lt: Istorijos gavimo būdas:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Fixed amount per chat
lt: Fiksuotas kiekis per pokalbį

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Unread messages per chat
lt: Neskaitytos žinutės per pokalbį

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Globally unread messages
lt: Bendrai neskaitytos žinutės

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: The simplest requester. It fetches a fixed amount of lines for each chat window from the backlog.
lt: Paprasčiausias užklausimas. Jis gauna nustatytą eilučių kiekį kiekvienam pokalbiui iš istorijos žurnalo.

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Initial backlog amount:
lt: Pradinis istorijos dydis:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Limit:
lt: Riba:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Unlimited
lt: Neribota

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Amount of messages to be fetched in addition to the unread messages. The Limit does not apply here.
lt: 1

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Additional Messages:
lt: Papildomos žinutės:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Backlog Fetching
lt: Istorijos gavimas

[ctx: BufferViewEditDlg|]
en: Dialog
lt: Dialogas

[ctx: BufferViewEditDlg|]
en: Please enter a name for the chat list:
lt: Prašome įvesti pokalbių sąrašo pavadinimą:

[ctx: BufferViewEditDlg|]
en: Add Chat List
lt: Pridėti pokalbių sąrašą

[ctx: BufferViewFilter|]
en: Show / Hide Chats
lt: Rodyti / Slėpti pokalbius

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Re&name...
lt: Pervadi&nti...

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: &Add...
lt: &Pridėti...

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: De&lete
lt: Pašalinti

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Chat List Settings
lt: Pokalbių sąrašo nustatymai

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Network:
lt: Tinklas:

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: All
lt: Visi

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Show status window
lt: Rodyti būsenos langą

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Show channels
lt: Rodyti kanalus

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Show queries
lt: Rodyti užklausas

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Hide inactive chats
lt: Slėpti neaktyvius pokalbius

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Add new chats automatically
lt: Automatiškai pridėti naujus pokalbius

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Sort alphabetically
lt: Rūšiuoti pagal abėcėlę

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Minimum Activity:
lt: Mažiausiai veikla:

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: No Activity
lt: Nėra veiklos

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Other Activity
lt: Kita veikla

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: New Message
lt: Nauja žinutė

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Highlight
lt: Paryškinti

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Preview:
lt: Peržiūra:

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Custom Chat Lists
lt: Saviti pokalbių sąrašai

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Delete Chat List?
lt: Trinti pokalbių sąrašą?

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Do you really want to delete the chat list "%1"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pokalbių sąrašą „%1“?

[ctx: BufferWidget|]
en: Zoom In
lt: Didinti

[ctx: BufferWidget|]
en: Zoom Out
lt: Mažinti

[ctx: BufferWidget|]
en: Actual Size
lt: Tikrasis dydis

[ctx: BufferWidget|]
en: Set Marker Line
lt: Nustatyti žymeklio eilutę

[ctx: BufferWidget|]
en: Go to Marker Line
lt: Eiti į žymeklio eilutę

[ctx: ChannelBufferItem|]
en: Users
lt: Naudotojai

[ctx: ChannelBufferItem|]
en: Topic
lt: Tema

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Channel List
lt: Kanalų sąrašas

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Search Pattern:
lt: Paieškos šablonas:

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Show Channels
lt: Rodyti kanalus

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Filter:
lt: Filtras:

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Errors Occurred:
lt: Įvyko klaidos:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Operation Mode:
lt: Operacijos veiksena:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Available:
lt: Prieinama:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Move selected buffers to the left
lt: Perkelti pažymėtus buferius į kairę

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Move selected buffers to the right
lt: Perkelti pažymėtus buferius į dešinę

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Show:
lt: Rodyti:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Always show highlighted messages
lt: Visada rodyti paryškintas žinutes

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Show own messages
lt: Rodyti savus pranešimus

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Chat Monitor
lt: Pokalbio monitorius

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Opt In
lt: Leidžia siųsti

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Opt Out
lt: Autonominis

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Ignore:
lt: Ignoruoti:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Backlog Fetching
lt: Istorijos gavimas

[ctx: ChatMonitorView|]
en: Show Own Messages
lt: Rodyti savus pranešimus

[ctx: ChatMonitorView|]
en: Show Network Name
lt: Rodyti tinklo pavadinimą

[ctx: ChatMonitorView|]
en: Show Buffer Name
lt: Rodyti buferio pavadinimą

[ctx: ChatMonitorView|]
en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

[ctx: ChatScene|]
en: Copy Selection
lt: Kopijuoti pažymėjimą

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Show colored text in the chat window
lt: Rodyti spalvotą tekstą pokalbio lange

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Allow colored text (mIRC color codes)
lt: Leisti spalvotą tekstą (mIRC spalvų kodai)

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Custom Colors
lt: Savitos spalvos

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Action:
lt: Veiksmas:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Timestamp:
lt: Laiko žymė:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Channel message:
lt: Kanalo pranešimas:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Highlight foreground:
lt: Paryškinti planą:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Command message:
lt: Komandos pranešimas:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Highlight background:
lt: Paryškinti foną:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Server message:
lt: Serverio pranešimas:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Marker line:
lt: Žymeklio eilutė:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Error message:
lt: Klaidos pranešimas:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Background:
lt: Fonas:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Use Sender Coloring
lt: Naudoti siuntėjo spalvinimą

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Own messages:
lt: Savi pranešimai:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: case sensitive
lt: skirti raidžių dydį

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: search nick
lt: ieškoti slapyvardžio

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: search message
lt: ieškoti pranešimo

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: ignore joins, parts, etc.
lt: ignoruoti prisijungimus, atsijungimus ir pan.

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Custom chat window font:
lt: Savitas pokalbio lango šriftas:

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Show a website preview window when hovering the mouse over a web address
lt: Rodyti tinklapio peržiūros langą kai užvedamas pelės žymeklis virš tinklo adreso

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Show previews of webpages on URL hover
lt: Rodyti puslapių peržiūras užvedus pelytęs ant URL

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Set the marker line to the bottom of the current chat window when selecting another channel
lt: Nustatyti žymeklio eilutę į esamo pokalbio apačią kai pasirenkamas kitas kanalas

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Set marker line automatically when switching chats
lt: Nustatyti žymeklio eilutę automatiškai kai perjungiami kanalai

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Chat View
lt: Pokalbio vaizdas

[ctx: Client|]
en: Identity already exists in client!
lt: Tapatybė kliente jau egzistuoja!

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Connecting to %1...
lt: Jungiamasi prie %1...

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Looking up %1...
lt: Ieškoma %1...

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Connected to %1
lt: Prisijungta prie %1

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Disconnecting from %1...
lt: Atsijungiama nuo „%1...“

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Disconnected
lt: Atsijungta

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Logging in...
lt: Prisijungiama...

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Login canceled
lt: Prisijungimas atšauktas

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Unencrypted connection canceled
lt: Nešifruotas ryšys atšauktas

[ctx: ClientBacklogManager|]
en: Processed %1 messages in %2 seconds.
lt: Apdorota %1 pranešimų per %2 sek.

[ctx: ClientBufferViewManager|]
en: All Chats
lt: Visi pokalbiai

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Configure the IRC Connection
lt: Konfigūruoti IRC ryšį

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Ping interval:
lt: Ping intervalas:

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en:  seconds
lt:  sek.

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Disconnect after
lt: Atsijungti po

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: missed pings
lt: praleisti pingai

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Update interval:
lt: Atnaujinimo intervalas:

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Ignore channels with more than:
lt: Ignoruoti kanalus su daugiau nei:

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en:  users
lt:  naudotojai

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Minimum delay between requests:
lt: Mažiausia delsa tarp užklausų:

[ctx: ContentsChatItem|]
en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Connect
lt: Prisijungti

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Disconnect
lt: Atsijungti

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Join
lt: Prisijungti

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Part
lt: Atsijungti

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Delete Chat(s)...
lt: Trinti pokalbį(-ius)...

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Go to Chat
lt: Eiti į pokalbį

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Joins
lt: Prisijungia

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Parts
lt: Atsijungia

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Quits
lt: Išeina

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Nick Changes
lt: Slapyvardžio pakeitimai

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Mode Changes
lt: Veiksena keičiasi

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Day Changes
lt: Diena keičiasi

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Topic Changes
lt: Tema keičiasi

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Set as Default...
lt: Nustatyti kaip numatytąjį...

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Use Defaults...
lt: Naudoti numatytas parinktis...

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Join Channel...
lt: Prisijungti prie kanalo...

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Start Query
lt: Paleisti užklausą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Show Query
lt: Rodyti užklausą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Version
lt: Versija

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Time
lt: Laikas

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Client info
lt: Kliento informacija

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Custom...
lt: Pasirinktinis...

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Give Operator Status
lt: Suteikti operatoriaus statusą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Take Operator Status
lt: Atimti operatoriaus statusą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Give Voice
lt: Suteikti balsą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Take Voice
lt: Pašalinti balsą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Kick From Channel
lt: Išmesti iš kanalo

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Ban From Channel
lt: Uždrausti šiame kanale

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Kick && Ban
lt: Išmesti &ir uždrausti

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Hide Chat(s) Temporarily
lt: Laikinai paslėpti pokalbį(-ius)

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Hide Chat(s) Permanently
lt: Visam laikui paslėpti pokalbį(-ius)

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Show Channel List
lt: Rodyti kanalų sąrašą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Show Ignore List
lt: Rodyti ignoravimų sąrašą

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Hide Events
lt: Slėpti įvykius

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Ignore
lt: Ignoruoti

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Add Ignore Rule
lt: Pridėti ignoravimo taisyklę

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Existing Rules
lt: Egzistuojančios taisyklės

[ctx: Core|]
en: Admin user or password not set.
lt: Administratoriaus vardas ar slaptažodis nenustatyti.

[ctx: Core|]
en: Could not setup storage!
lt: Nepavyko nustatyti talpyklos!

[ctx: Core|]
en: Creating admin user...
lt: Kuriamas admin naudotojas...

[ctx: Core|]
en: Invalid listen address %1
lt: Netinkamas pasiklausymo adresas %1

[ctx: Core|]
en: Invalid listen address %1, unknown network protocol
lt: Netinkamas pasiklausymo adresas %1, nežinomas tinklo protokolas

[ctx: Core|]
en: Could not open any network interfaces to listen on!
lt: Nepavyksta atverti jokios tinklo sąsajos pasiklausymui!

[ctx: Core|]
en: Client connected from
lt: Klientas prisijungė iš

[ctx: CoreAccount|]
en: Internal Core
lt: Vidinis branduolys

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Edit Core Account
lt: Taisyti branduolio paskyrą

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Account Details
lt: Sąskaitos detalės

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Account Name:
lt: Paskyros pavadinimas:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Local Core
lt: Vietinis branduolys

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Hostname:
lt: Serverio vardas:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Port:
lt: Prievadas:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: User:
lt: Naudotojas:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Remember
lt: Prisiminti

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Proxy Type:
lt: Įgaliotojo serverio tipas:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Add Core Account
lt: Pridėti branduolio paskyrą

[ctx: CoreAccountModel|]
en: Internal Core
lt: Vidinis branduolys

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Connect to Quassel Core
lt: Prisijungti prie Quassel branduolio

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Core Accounts
lt: Branduolio paskyros

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Edit...
lt: Keisti...

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Add...
lt: Pridėti...

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Delete
lt: Šalinti

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Automatically connect on startup
lt: Automatiškai prisijungti pasileidžiant

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Connect to last account used
lt: Prisijungti prie paskutinės naudoto paskyros

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Always connect to
lt: Visada jungti prie

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Remote Cores
lt: Nutolę branduoliai

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: Client
lt: Klientas

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: too old, rejecting.
lt: per senas, atmetama.

[ctx: CoreConfigWizard|]
en: Description
lt: Aprašymas

[ctx: CoreConfigWizard|]
en: Core Configuration Wizard
lt: Branduolio konfigūravimo vedlys

[ctx: CoreConfigWizard|]
en: Your core has been successfully configured. Logging you in...
lt: Branduolys buvo sėkmingai sukonfigūruotas. Prijungiu Jus...

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Repeat password:
lt: Pakartokite slaptažodį:

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Remember password
lt: Įsiminti slaptažodį

[ctx: CoreConfigWizardAuthenticationSelectionPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: CoreConfigWizardIntroPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: CoreConfigWizardPages::AdminUserPage|]
en: Create Admin User
lt: Kurti admin naudotoją

[ctx: CoreConfigWizardPages::IntroPage|]
en: Introduction
lt: Įvadas

[ctx: CoreConfigWizardPages::StorageSelectionPage|]
en: Select Storage Backend
lt: Pasirinkti talpyklos programinę sąsają

[ctx: CoreConfigWizardPages::SyncPage|]
en: Storing Your Settings
lt: Saugomi Jūsų nustatymai

[ctx: CoreConfigWizardStorageSelectionPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: CoreConfigWizardStorageSelectionPage|]
en: Storage Backend:
lt: Talpyklos programinė sąsaja:

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Your Choices
lt: Jūsų pasirinkimai

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Admin User:
lt: Admin naudotojas:

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Storage Backend:
lt: Talpyklos programinė sąsaja:

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Authentication Required
lt: Reikia patvirtinti tapatybę

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Please enter your account data:
lt: Įveskite savo paskyros duomenis:

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Remember password
lt: Įsiminti slaptažodį

[ctx: CoreConnectDlg|]
en: Connect to Core
lt: Prisijungti prie branduolio

[ctx: CoreConnection|]
en: Network is down
lt: Tinklas išjungtas

[ctx: CoreConnection|]
en: Disconnected
lt: Atsijungta

[ctx: CoreConnection|]
en: Disconnected from core.
lt: Atsijungta nuo branduolio.

[ctx: CoreConnection|]
en: Receiving session state
lt: Gaunama sesijos būsena

[ctx: CoreConnection|]
en: Synchronizing to %1...
lt: Sinchronizuojama su %1...

[ctx: CoreConnection|]
en: Receiving network states
lt: Gaunamos tinklo būklės

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Network Status Detection
lt: Tinklo būsenos nustatymas

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en:  seconds
lt:  sek.

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Automatically reconnect on network failures
lt: Automatiškai prisijungti iš naujo iškilus tinklo problemoms

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Retry every
lt: Bandyti dar kartą kas

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Remote Cores
lt: Nutolę branduoliai

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Connection
lt: Prisijungimas

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: Message
lt: Pranešimas

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: (Lag: %1 %2)
lt: (Uždelsimas: %1 %2)

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: The connection to your core is encrypted with SSL.
lt: Ryšys su Jūsų branduoliu yra šifruojamas su SSL.

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: The connection to your core is not encrypted.
lt: Ryšys su Jūsų branduoliu yra nešifruojamas.

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Highlight Nicks
lt: Paryškinti slapyvardžius

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Custom Highlights
lt: Saviti paryškinimai

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Enabled
lt: Įjungta

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Sender
lt: Siuntėjas

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Channel
lt: Kanalas

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: None
lt: Joks

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: highlight rule
lt: paryškinimo taisyklė

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: Core Information
lt: Branduolio informacija

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: Version:
lt: Versija:

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: Uptime:
lt: Veikimo laikas:

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: %n Day(s) | %n Day(s)
lt[0]: %n diena
lt[1]: %n dienos
lt[2]: %n dienų
lt[3]: %n dienų

[ctx: CoreInfoDlg|]
en:  %1:%2:%3 (since %4)
lt:  %1:%2:%3 (nuo %4)

[ctx: CoreNetwork|]
en: Connecting to %1:%2...
lt: Jungiamasi prie %1:%2...

[ctx: CoreNetwork|]
en: Disconnecting. (%1)
lt: Atsijungiama. (%1)

[ctx: CoreNetwork|]
en: Core Shutdown
lt: Branduolio išjungimas

[ctx: CoreNetwork|]
en: Connection failure: %1
lt: Ryšio problema: %1

[ctx: CoreSession|]
en: Client
lt: Klientas

[ctx: CoreSessionWidget|]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: away
lt: pasitraukęs (-usi)

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: The key for %1 has been deleted.
lt: %1 raktas buvo ištrintas.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: Starting query with %1
lt: Paleidžiama užklausa su %1

[ctx: CreateIdentityDlg|]
en: Create New Identity
lt: Sukuti naują tapatybę

[ctx: CreateIdentityDlg|]
en: Identity name:
lt: Tapatybės vardas:

[ctx: CreateIdentityDlg|]
en: Create blank identity
lt: Sukuti tuščią tapatybę

[ctx: CreateIdentityDlg|]
en: Duplicate:
lt: Dubliuoti:

[ctx: DccSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: DccSettingsPage|]
en:  seconds
lt:  sek.

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Overlay View
lt: Perdangos rodymas

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Overlay Properties
lt: Perdangos savybės

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: BufferViews:
lt: Buferio rodiniai:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: All Networks:
lt: Visi tinklai:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Networks:
lt: Tinklai:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Buffers:
lt: Buferiai:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Removed buffers:
lt: Pašalinti buferiai:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Temp. removed buffers:
lt: Laikinai pašalinti buferiai:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Allowed buffer types:
lt: Leisti buferių tipai:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Minimum activity:
lt: Minimali veikla:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Is initialized:
lt: Yra paleista:

[ctx: DebugLogDlg|]
en: Debug Log
lt: Derinimo žurnalas

[ctx: EventStringifier|]
en: %1 invited you to channel %2
lt: %1 pakvietė jus į kanalą %2

[ctx: EventStringifier|]
en: %1 is away: "%2"
lt: %1 yra pasitraukęs(-usi): „%2“

[ctx: EventStringifier|]
en: You are no longer marked as being away
lt: Jūs jau nebe pažymėtas kaip pasitraukęs

[ctx: EventStringifier|]
en: You have been marked as being away
lt: Jūs buvote pažymėtas kaip pasitraukęs

[ctx: EventStringifier|]
en: End of channel list
lt: Kanalų sąrašo pabaiga

[ctx: EventStringifier|]
en: [Who] %1
lt: [Kas] %1

[ctx: EventStringifier|]
en: Nick %1 contains illegal characters
lt: Slaptažodis %1 turi neleistinų simbolių

[ctx: EventStringifier|]
en: Nick already in use: %1
lt: Slapyvardis jau naudojamas: %1

[ctx: EventStringifier|]
en: Nick/channel is temporarily unavailable: %1
lt: Slapyvardis/Kanalas yra laikinai neprieinamas: %1

[ctx: EventStringifier|]
note: Optional "unknown" in "Received unknown CTCP-FOO request by bar"
en: unknown
lt: nežinomas

[ctx: FontSelector|]
en: Choose...
lt: Pasirinkti...

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Custom Highlights
lt: Saviti paryškinimai

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Enabled
lt: Įjungta

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Highlight
lt: Paryškinti

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Highlight Nicks
lt: Paryškinti slapyvardžius

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: All nicks from identity
lt: Visi slapyvardžiai iš tapatybės

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Current nick
lt: Naudojamas slapyvardis

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: None
lt: Joks

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: highlight rule
lt: paryškinimo taisyklė

[ctx: IdentServer|]
en: Invalid listen address %1
lt: Netinkamas pasiklausymo adresas %1

[ctx: IdentServer|]
en: Invalid listen address %1, unknown network protocol
lt: Netinkamas pasiklausymo adresas %1, nežinomas tinklo protokolas

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Rename Identity
lt: Pervadinti tapatybę

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Add Identity
lt: Pridėti tapatybę

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Add...
lt: Pridėti...

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Remove Identity
lt: Pašalinti tapatybę

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Identities
lt: Tapatybės

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Delete Identity?
lt: Pašalinti tapatybę?

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: General
lt: Bendri

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Real Name:
lt: Tikrasis vardas:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: The "Real Name" is shown in /whois.
lt: Tikrasis vardas rodomas /whois.

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Nicknames
lt: Slapyvardžiai

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Add Nickname
lt: Pridėti slapyvardį

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: &Add...
lt: &Pridėti...

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Remove Nickname
lt: Pašalinti slapyvardį...

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Rename Identity
lt: Pervadinti tapatybę

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Re&name...
lt: Pervadi&nti...

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Move upwards in list
lt: Perkelti aukštyn sąraše

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Move downwards in list
lt: Perkelti žemyn sąraše

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: A&way
lt: &Pasitraukimas

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Default Away Settings
lt: Numatyti pasitraukimo nustatymai

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Nick to be used when being away
lt: Slapyvardis, kuris naudojamas atsitraukus

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Default away reason
lt: Numatyta pasitraukimo priežastis

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Away Nick:
lt: Slapyvardis pasitraukus:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Away Reason:
lt: Pasitraukimo priežastis:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Set away when all clients have detached from the core
lt: Nustatyti pasitraukimą kai visi klientai atsijungė nuo branduolio

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Away On Detach
lt: Atsitraukęs atsijungus

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Not implemented yet
lt: Dar nepritaikyta

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Away On Idle
lt: Atsitraukęs esant neveiksnumui

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Set away after
lt: Nustatyti pasitraukimą po

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Advanced
lt: Išsamiau

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Ident:
lt: Tapatybė:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Messages
lt: Pranešimai

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Part Reason:
lt: Atsijungimo priežastis:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Quit Reason:
lt: Išėjimo priežastis:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Kick Reason:
lt: Išmetimo priežastis:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: You need an SSL Capable Client to edit your Cores SSL Key and Certificate
lt: Jums reikia SSL kliento galinčio keisti Jūsų branduolio SSL raktą ir liudijimas

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Continue
lt: Tęsti

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Use SSL Key
lt: Naudoti SSL raktą

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Key Type:
lt: Reikšminis žodis

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: No Key loaded
lt: Nėra įkelto rakto

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Load
lt: Įkelti

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Use SSL Certificate
lt: Naudoti SSL liudijimą

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Organisation:
lt: Organizacija:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: No Certificate loaded
lt: Nėra įkelta liudijimo

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: CommonName:
lt: BndrVardas:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: day
lt: diena

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Load a Key
lt: Įkelti raktą

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Load a Certificate
lt: Įkelti liudijimą

[ctx: IdentityPage|]
en: Default Identity
lt: Numatyta tapatybė

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Configure Ignore Rule
lt: Konfigūruoti ignoravimo taisyklę

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Dynamic
lt: Dinaminis

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Permanent
lt: Pastoviai

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Sender
lt: Siuntėjas

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Message
lt: Pranešimas

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Ignore Rule
lt: Ignoravimo taisyklė

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Regular expression
lt: Reguliarusis reiškinys

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Scope
lt: Apimtis

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Global
lt: Visuotinis

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Network
lt: Tinklas

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Channel
lt: Kanalas

[ctx: IgnoreListModel|]
en: By Sender
lt: Pagal siuntėją

[ctx: IgnoreListModel|]
en: By Message
lt: Pagal pranešimą

[ctx: IgnoreListModel|]
en: Enabled
lt: Įjungta

[ctx: IgnoreListModel|]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: IgnoreListModel|]
en: Ignore Rule
lt: Ignoravimo taisyklė

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: New
lt: Naujas

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: Delete
lt: Šalinti

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: &Edit
lt: &Keisti

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: Ignore List
lt: Ignoravimų sąrašas

[ctx: InputWidget|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: InputWidget|]
en: White
lt: Balta

[ctx: InputWidget|]
en: Black
lt: Juoda

[ctx: InputWidget|]
en: Dark blue
lt: Tamsiai mėlyna

[ctx: InputWidget|]
en: Dark green
lt: Tamsiai žalia

[ctx: InputWidget|]
en: Red
lt: Raudona

[ctx: InputWidget|]
en: Dark red
lt: Tamsiai raudona

[ctx: InputWidget|]
en: Dark magenta
lt: Tamsiai rausva

[ctx: InputWidget|]
en: Orange
lt: Oranžinė

[ctx: InputWidget|]
en: Yellow
lt: Geltona

[ctx: InputWidget|]
en: Green
lt: Žalia

[ctx: InputWidget|]
en: Dark cyan
lt: Tamsiai žydra

[ctx: InputWidget|]
en: Cyan
lt: Žydra

[ctx: InputWidget|]
en: Blue
lt: Mėlyna

[ctx: InputWidget|]
en: Magenta
lt: Purpurinė

[ctx: InputWidget|]
en: Dark gray
lt: Tamsiai pilka

[ctx: InputWidget|]
en: Light gray
lt: Šviesiai pilka

[ctx: InputWidget|]
en: Focus Input Line
lt: Fokusuoti įvesties eilutę

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Custom font:
lt: Savitas šriftas:

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Enable per chat history
lt: Įjungti istoriją per pokalbį

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Show nick selector
lt: Rodyti slapyvardžio parinkiklį

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Show style buttons
lt: Rodyti stiliaus mygtukus

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Enables (limited) Emacs key bindings in the input field.
lt: Įjungia (ribotai) Emacs klavišų ryšius įvedimo lauke.

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Emacs key bindings
lt: Emacs klavišų susiejimai

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Show at most
lt: Rodyti daugiausiai

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: lines
lt: eilutės

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Enable scrollbars
lt: Įjungti slinkties juostas

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Tab Completion
lt: Tab užbaigimas

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Completion suffix:
lt: Užbaigimas priesaga:

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Add space after nick when completing mid-sentence
lt: Pridėti tarpelį po slapyvardžio kai užbaigiama sakinio viduryje

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Input Widget
lt: Įvesties valdiklis

[ctx: IrcConnectionWizard|]
en: Save && Connect
lt: Įrašyti ir &prisijungti

[ctx: IrcListModel|]
en: Channel
lt: Kanalas

[ctx: IrcListModel|]
en: Users
lt: Naudotojai

[ctx: IrcListModel|]
en: Topic
lt: Tema

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Custom font:
lt: Savitas šriftas:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Show icons
lt: Rodyti piktogramas

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Chat List
lt: Pokalbių sąrašas

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Display topic in tooltip
lt: Rodyti temą patarimo tekste

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Mouse wheel changes selected chat
lt: Pelės ratukas keičia pasirinktą pokalbį

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Use Custom Colors
lt: Naudoti pasirinktas spalvas

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Standard:
lt: Standartinis:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Inactive:
lt: Neaktyvūs:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Unread messages:
lt: Neskaitytos žinutės:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Highlight:
lt: Išryškinimas:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Other activity:
lt: Kita veikla:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Custom Nick List Colors
lt: Savitos slapyvardžių sąrašo spalvos

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Online:
lt: Prisijungęs:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Away:
lt: Pasitraukęs (-usi):

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Chat & Nick Lists
lt: Pokalbių ir Slapyvardžių sąrašai

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Network
lt: Tinklas

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Inactive
lt: Neaktyvus

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Normal
lt: Normalus

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Unread messages
lt: Neskaitytos žinutės

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Highlight
lt: Paryškinti

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Other activity
lt: Kita veikla

[ctx: KNotificationBackend|]
en: %n pending highlight(s) | %n pending highlight(s)
lt[0]: %n laukiantis paryškinimas
lt[1]: %n laukiantys paryškinimai
lt[2]: %n laukiančių paryškinimų
lt[3]: %n laukiančių paryškinimų

[ctx: KeySequenceButton|]
en: The key you just pressed is not supported by Qt.
lt: Klavišas, kurį nuspaudėte, nepalaikomas Qt sistemoje.

[ctx: KeySequenceButton|]
en: Unsupported Key
lt: Nepalaikomas klavišas

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+a: hold the Ctrl key and press a.
lt: Spauskite mygtuką, tada įveskite klavišų derinį taip, tarsi spaustumėte jį programoje.
    Pavyzdžiui kombinacijai Ctrl+a: laikykite Ctrl ir spauskite a.

[ctx: KeySequenceWidget|Shift key]
en: Shift
lt: Lyg2

[ctx: KeySequenceWidget|What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
lt: Įvestis

[ctx: KeySequenceWidget|No shortcut defined]
en: None
lt: Joks

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: Shortcut Conflict
lt: Klavišų derinių konfliktas

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: Reassign
lt: Priskirti iš naujo

[ctx: MainWin|]
en: General
lt: Bendri

[ctx: MainWin|]
en: &Connect to Core...
lt: &Prisijungti prie branduolio...

[ctx: MainWin|]
en: Configure &Networks...
lt: Konfigūruoti &tinklus...

[ctx: MainWin|]
en: &Quit
lt: &Baigti

[ctx: MainWin|]
en: &Configure Chat Lists...
lt: &Konfigūruoti pokalbių sąrašą...

[ctx: MainWin|]
en: Show &Search Bar
lt: Rodyti paieškos juostą

[ctx: MainWin|]
en: Show Away Log
lt: Rodyti pasitraukimo žurnalą

[ctx: MainWin|]
en: Show &Menubar
lt: Rodyti &meniu juostą

[ctx: MainWin|]
en: Show Status &Bar
lt: Rodyti &būsenos juostą

[ctx: MainWin|]
en: &Lock Layout
lt: &Užrakinti išdėstymą

[ctx: MainWin|]
en: &Full Screen Mode
lt: Viso &ekrano veiksena

[ctx: MainWin|]
en: Configure &Shortcuts...
lt: Konfigūruoti &sparčiuosius klavišus...

[ctx: MainWin|]
en: &Configure Quassel...
lt: &Konfigūruoti Quassel...

[ctx: MainWin|]
en: &About Quassel
lt: &Apie Quassel

[ctx: MainWin|]
en: About &Qt
lt: Apie &Qt

[ctx: MainWin|]
en: Reload Stylesheet
lt: Įkelti iš naujo stiliaus aprašą

[ctx: MainWin|]
en: Hide Current Buffer
lt: Slėpti dabartinį buferį

[ctx: MainWin|]
en: Navigation
lt: Žvalgymas

[ctx: MainWin|]
en: Jump to hot chat
lt: Šokti į karštą pokalbį

[ctx: MainWin|]
en: Activate Next Chat List
lt: Aktyvuoti kitą pokalbių sąrašą

[ctx: MainWin|]
en: Activate Previous Chat List
lt: Aktyvuoti ankstesnį pokalbių sąrašą

[ctx: MainWin|]
en: Go to Next Chat
lt: Eiti į kitą pokalbį

[ctx: MainWin|]
en: Go to Previous Chat
lt: Eiti į ankstesnį pokalbį

[ctx: MainWin|]
en: &File
lt: &Failas

[ctx: MainWin|]
en: &Networks
lt: &Tinklai

[ctx: MainWin|]
en: &View
lt: &Rodymas

[ctx: MainWin|]
en: &Chat Lists
lt: &Pokalbių sąrašai

[ctx: MainWin|]
en: &Toolbars
lt: &Priemonių juostos

[ctx: MainWin|]
en: &Settings
lt: &Nustatymai

[ctx: MainWin|]
en: &Help
lt: &Pagalba

[ctx: MainWin|]
en: Debug
lt: Derinti

[ctx: MainWin|]
en: Nicks
lt: Slapyvardžiai

[ctx: MainWin|]
en: Show Nick List
lt: Rodyti slapyvardžių sąrašą

[ctx: MainWin|]
en: Chat Monitor
lt: Pokalbio monitorius

[ctx: MainWin|]
en: Show Chat Monitor
lt: Rodyti pokalbio monitorių

[ctx: MainWin|]
en: Inputline
lt: Įvesties eilutė

[ctx: MainWin|]
en: Show Input Line
lt: Rodyti įvesties eilutę

[ctx: MainWin|]
en: Topic
lt: Tema

[ctx: MainWin|]
en: Show Topic Line
lt: Rodyti temos eilutę

[ctx: MainWin|]
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

[ctx: MainWin|]
en: Connected to core.
lt: Prisijungta prie branduolio.

[ctx: MainWin|]
en: Untrusted Security Certificate
lt: Nepatikimas saugos liudijimas

[ctx: MainWin|]
en: <b>The SSL certificate provided by the core at %1 is untrusted for the following reasons:</b>
lt: <b>SSL liudijimas pateiktas branduolio %1 yra nepatikimas dėl šių priežasčių:</b>

[ctx: MainWin|]
en: Continue
lt: Tęsti

[ctx: MainWin|]
en: Show Certificate
lt: Rodyti liudijimą

[ctx: MainWin|]
en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
lt: Ar Jūs norėtumėte priimti šį liudijimą visam laikui neklausiant kiekvieną kartą?

[ctx: MainWin|]
en: Current Session Only
lt: Tik dabartinė sesija

[ctx: MainWin|]
en: Forever
lt: Visada

[ctx: MessageModel|]
en: Requesting %1 messages from backlog for buffer %2:%3
lt: Užklausiama %1 žinučių iš istorijos buferiui %2:%3

[ctx: MetricsServer|]
en: Invalid listen address %1
lt: Netinkamas pasiklausymo adresas %1

[ctx: MetricsServer|]
en: Invalid listen address %1, unknown network protocol
lt: Netinkamas pasiklausymo adresas %1, nežinomas tinklo protokolas

[ctx: MsgProcessorStatusWidget|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: MsgProcessorStatusWidget|]
en: Receiving Backlog
lt: Gaunama istorija

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Manual Settings
lt: Rankiniai nustatymai

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Network name:
lt: Tinklo pavadinimas:

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Server address:
lt: Serverio adresai:

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Port:
lt: Prievadas:

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Server password:
lt: Slaptažodis serveryje:

[ctx: NetworkEditDlg|]
en: Dialog
lt: Dialogas

[ctx: NetworkItem|]
en: Users
lt: Naudotojai

[ctx: NetworkModel|]
en: Chat
lt: Pokalbis

[ctx: NetworkModel|]
en: Topic
lt: Tema

[ctx: NetworkModel|]
en: Nick Count
lt: Slapyvardžių skaičius

[ctx: NetworkModelController::JoinDlg|]
en: Join Channel
lt: Jungtis prie kanalo

[ctx: NetworkModelController::JoinDlg|]
en: Network:
lt: Tinklas:

[ctx: NetworkModelController::JoinDlg|]
en: Channel:
lt: Kanalas:

[ctx: NetworkModelController::JoinDlg|]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Re&name...
lt: Pervadi&nti...

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: &Add...
lt: &Pridėti...

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: De&lete
lt: Šalinti

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Network Details
lt: Tinklo nustatymai

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Identity:
lt: Tapatybė:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Servers
lt: Serveriai

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: &Edit...
lt: &Keisti...

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Move upwards in list
lt: Perkelti aukštyn sąraše

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Move downwards in list
lt: Perkelti žemyn sąraše

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Commands
lt: Komandos

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Commands to execute on connect:
lt: Komandos įvykdymui jungiantis:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Specify a list of IRC commands to be executed upon connect.
    Note that Quassel IRC automatically rejoins channels, so /join will rarely be needed here!
lt: Nurodyti IRC komandų sąrašą, kurį įvykdyti jungiantis.
    Žinokite, kad Quassel IRC automatiškai jungiasi prie kanalų, taigi /join tikriausiai čia nebus reikalingas!

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Connection
lt: Prisijungimas

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Automatically reconnect to the IRC network after connection failures
lt: Automatiškai prisijungti iš naujo prie IRC tinklo po prisijungimo problemų

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Automatic Reconnect
lt: Automatinis prisijungimas iš naujo

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Wait
lt: Laukti

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: between retries
lt: tarp bandymų

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Number of retries:
lt: Bandymų skaičius:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Unlimited
lt: Neribota

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Rejoin all channels after reconnect
lt: Prisijungti prie visų kanalų iš naujo po pakartotinio prisijungimo

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Auto Identify
lt: Automatiškai identifikuoti

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Use SASL Authentication
lt: Naudoti SASL tapatybės patvirtinimą

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Account:
lt: Paskyra:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Service:
lt: Paslauga:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Encodings
lt: Koduotės

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Use Custom Encodings
lt: Naudoti savitas koduotės

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Send messages in:
lt: Siųsti žinutes:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Receive fallback:
lt: Gaunamų atsarginė:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Server encoding:
lt: Serverio koduotė:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Networks
lt: Tinklai

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Delete Network?
lt: Trinti tinklą?

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Do you really want to delete the network "%1" and all related settings, including the backlog?
lt: Ar tikrai norite ištrinti tinklą „%1“ ir visus susijusius nustatymus įskaitant ir istoriją?

[ctx: NickEditDlg|]
en: Edit Nickname
lt: Keisti slapyvardį

[ctx: NickEditDlg|]
en: Please enter a valid nickname:
lt: Prašome įvesti tinkamą slapyvardį

[ctx: NickEditDlg|]
en: A valid nickname may contain letters from the English alphabet, digits, and the special characters {, }, [, ], \, |, `, ^, _ and -.
lt: Tinkamas slapyvardis gali turėti lotyniškas raides, skaičius ir specialiuosius simbolius {, }, [, ], \, |, `, ^, _ ir -.

[ctx: NickEditDlg|]
en: Add Nickname
lt: Pridėti slapyvardį

[ctx: NotificationsSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: NotificationsSettingsPage|]
en: Notifications
lt: Pranešimai

[ctx: QssParser|]
en: Invalid condition %1
lt: Neleistina sąlyga %1

[ctx: QssParser|]
en: Illegal IRC color specification (must be between 00 and 0f): %1
lt: Netinkama IRC spalvos specifikacija (turi būti tarp 00 ir 0f): %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid chatlist item type %1
lt: Netinkamas pokalbių sąrašo elemento tipas %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid chatlist state %1
lt: Netinkama pokalbių sąrašo būsena %1

[ctx: QssParser|]
en: Unknown ChatLine property: %1
lt: Nežinoma pokalbio eilutės savybė: %1

[ctx: QtMultimediaNotificationConfigWidget|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: QtMultimediaNotificationConfigWidget|]
en: Play a sound
lt: Groti garsą

[ctx: QtMultimediaNotificationConfigWidget|]
en: Prelisten to the selected sound
lt: Perklausyti pasirinktą garsą

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: year
lt: metai

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: day
lt: diena

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: h
lt: val.

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: min
lt: min.

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: sec
lt: sek.

[ctx: SaveIdentitiesDlg|]
en: Abort
lt: Nutraukti

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Server address:
lt: Serverio adresai:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Port:
lt: Prievadas:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Password:
lt: Slaptažodis:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Advanced
lt: Išsamiau

[ctx: ServerEditDlg|]
en: SSL Version:
lt: SSL versija:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Use a Proxy
lt: Naudoti įgaliotąjį serverį

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Proxy Type:
lt: Įgaliotojo serverio tipas:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Proxy Host:
lt: Įgaliotojo serverio pavadinimas:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Proxy Username:
lt: Įgaliotojo serverio naudotojo vardas:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Proxy Password:
lt: Įgaliotojo serverio slaptažodis:

[ctx: SettingsDlg|]
en: Configure Quassel
lt: Konfigūruoti Quassel

[ctx: SettingsDlg|]
en: Settings
lt: Nustatymai

[ctx: SettingsDlg|]
en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

[ctx: SettingsDlg|]
en: Configure %1
lt: Konfigūruoti %1

[ctx: SettingsDlg|]
en: Reload Settings
lt: Įkelti iš naujo nustatymus

[ctx: SettingsDlg|]
en: Do you like to reload the settings, undoing your changes on this page?
lt: Ar norite įkelti iš naujo nustatymus, atšaukiant visus pakeitimus šiame puslapyje?

[ctx: SettingsDlg|]
en: Restore Defaults
lt: Atstatyti numatytas parinktis

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Configure Quassel
lt: Konfigūruoti Quassel

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Settings
lt: Nustatymai

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Configure %1
lt: Konfigūruoti %1

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Reload Settings
lt: Įkelti iš naujo nustatymus

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Do you like to reload the settings, undoing your changes on this page?
lt: Ar norite įkelti iš naujo nustatymus, atšaukiant visus pakeitimus šiame puslapyje?

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Restore Defaults
lt: Atstatyti numatytas parinktis

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
lt: Veiksmas

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
lt: Trumpinys

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Search:
lt: Ieškoti:

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Default:
lt: Numatyta:

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: None
lt: Joks

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Custom:
lt: Parinktas:

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

[ctx: SignalProxy|]
en: Disconnecting
lt: Atsijungiama

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Network name:
lt: Tinklo pavadinimas:

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Servers
lt: Serveriai

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: &Edit...
lt: &Keisti...

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: &Add...
lt: &Pridėti...

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Remove this server entry from the list
lt: Pašalinti šį serverio įrašą iš sąrašo

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: De&lete
lt: Ša&linti

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Move upwards in list
lt: Perkelti aukštyn sąraše

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Move downwards in list
lt: Perkelti žemyn sąraše

[ctx: SnoreNotificationConfigWidget|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: SonnetSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: SslInfoDlg|]
en: Security Information
lt: Saugumo informacija

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Hostname:</b>
lt: <b>Serverio vardas:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>IP address:</b>
lt: <b>IP adresas:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Encryption:</b>
lt: <b>Šifravimas:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Protocol:</b>
lt: <b>Protokolas:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Certificate chain:</b>
lt: <b>Liudijimų grandinė:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: Subject
lt: Tema

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Common name:</b>
lt: <b>Bendrinis vardas:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Organization:</b>
lt: <b>Organizacija:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Organizational unit:</b>
lt: <b>Padalinys:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Country:</b>
lt: <b>Šalis:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>State or province:</b>
lt: <b>Šalis ar provincija:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Locality:</b>
lt: <b>Vietovė:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: Issuer
lt: Leidėjas

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Validity period:</b>
lt: <b>Galiojimo laikotarpis:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>MD5 digest:</b>
lt: <b>MD5 santrauka:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>SHA1 digest:</b>
lt: <b>SHA1 santrauka:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Trusted:</b>
lt: <b>Patikimas:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: SslInfoDlg|]
en: %1 to %2
lt: %1 kam %2

[ctx: SystemTray|]
en: &Minimize
lt: Sum&ažinti

[ctx: SystemTray|]
en: &Restore
lt: &Atstatyti

[ctx: SystrayAnimationConfigWidget|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: SystrayNotificationBackend|]
en: %n pending highlight(s) | %n pending highlight(s)
lt[0]: %n laukiantis paryškinimas
lt[1]: %n laukiantys paryškinimai
lt[2]: %n laukiančių paryškinimų
lt[3]: %n laukiančių paryškinimų

[ctx: SystrayNotificationBackend::ConfigWidget|]
en: Show a message in a popup
lt: Rodyti pranešimą iškylančiame lange

[ctx: TabCompleter|]
en: Tab completion
lt: Tab užbaigimas

[ctx: TaskbarNotificationBackend::ConfigWidget|]
en: Unlimited
lt: Neribota

[ctx: TaskbarNotificationBackend::ConfigWidget|]
en:  seconds
lt:  sek.

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Connect
lt: Prisijungti

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Disconnect
lt: Atsijungti

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Part
lt: Atsijungimas

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Join
lt: Prisijungti

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Query
lt: Užklausa

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Op
lt: Duoti opą

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Deop
lt: Pašalinti opą

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Voice
lt: Balsas

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Kick
lt: Išmesti

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Remove user from channel
lt: Pašalinti naudotoją iš kanalo

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Ban
lt: Blokuoti

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Ban user from channel
lt: Blokuoti naudotoją šiame kanale

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Kick/Ban
lt: Išmesti/uždrausti

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Remove and ban user from channel
lt: Išmesti ir užblokuoti naudotoją šiame kanale

[ctx: TopicWidget|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: TopicWidget|]
en: Users: %1
lt: Naudotojai: %1

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Form
lt: Forma

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Custom font:
lt: Savitas šriftas:

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Resize dynamically to fit contents
lt: Dinamiškai keisti dydį pagal turinį

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: On hover only
lt: Tik užvedus pelės žymeklį

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Interface
lt: Sąsaja

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Topic Widget
lt: Temos valdiklis

[ctx: Transfer|]
en: New
lt: Naujas

[ctx: TransferModel|]
en: Type
lt: Tipas
