Quassel IRC - en to mr translation catalogue (6 entries)

[ctx: AboutData|]
en: Quassel IRC
mr: क्वासेल IRC

[ctx: AboutData|]
en: A modern, distributed IRC client
mr: एक आधुनिक, वितरीत IRC client

[ctx: AboutDlg|]
en: About Quassel
mr: क्वासल विषयी

[ctx: AboutDlg|]
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:15pt; font-weight:600; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Quassel IRC</p></body></html>
mr: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:15pt; font-weight:600; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">क्वासल IRC</p></body></html>

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: All
mr: सर्व

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en:  users
mr: वापरकर्ते
