Quassel IRC - en to sr translation catalogue (7 entries)

[ctx: AboutDlg|]
en: About Quassel
sr: O Quassel

[ctx: AboutDlg|]
en: &About
sr: &O Quassel

[ctx: AboutDlg|]
en: A&uthors
sr: A&utori

[ctx: AboutDlg|]
en: &Contributors
sr: &Saradnici

[ctx: AboutDlg|]
en: &Thanks To
sr: &Zahvaljujući

[ctx: AboutDlg|]
en: Quassel IRC is mainly developed by:
sr: Quassel IRC je sagrađen od strane:

[ctx: AboutDlg|]
en: We would like to thank the following contributors (in alphabetical order) and everybody we forgot to mention here:
sr: Želimo da se zahvalimo sledećim saradnicima (po alfabetu) i svima ostalima:
