Quassel IRC - en to uk translation catalogue (1141 entries)

[ctx: AboutData|]
en: A modern, distributed IRC client
uk: Сучасний, розподілений клієнт IRC

[ctx: AboutData|]
en: Many features, fixes and improvements
uk: Автор багатьох можливостей, виправлень та покращень

[ctx: AboutData|]
en: Many fixes and improvements, bug and patch triaging, community support
uk: Автор багатьох виправлень та покращень, визначення причин вад та латок, супровідник спільноти

[ctx: AboutData|]
en: Fixes
uk: Виправлення

[ctx: AboutData|]
en: Chatview improvements
uk: Покращення панелі спілкування

[ctx: AboutData|]
en: Early beta tester and bughunter, Danish translation
uk: Тестування та пошук вад, переклад данською

[ctx: AboutData|]
en: Spanish translation
uk: Переклад іспанською

[ctx: AboutData|]
en: Build system fixes
uk: Виправлення у системі збирання

[ctx: AboutData|]
en: Tray icon fix
uk: Виправлення піктограми лотка

[ctx: AboutData|]
en: Language improvements
uk: Покращення підтримки мов

[ctx: AboutData|]
en: Documentation improvements
uk: Покращення документації

[ctx: AboutData|]
en: Various improvements
uk: Різноманітні покращення

[ctx: AboutData|]
en: Slovenian translation
uk: Переклад словенською

[ctx: AboutData|]
en: Romanian translation
uk: Переклад румунською

[ctx: AboutData|]
en: Finnish translation
uk: Переклад фінською

[ctx: AboutData|]
en: Message indicator support
uk: Підтримка індикатора повідомлень

[ctx: AboutData|]
en: Build system fix
uk: Виправлення системи збирання

[ctx: AboutData|]
en: Windows build system fixes
uk: Виправлення системи збирання у Windows

[ctx: AboutData|]
en: Crash fixes
uk: Виправлення аварійних завершень роботи

[ctx: AboutData|]
en: French translation
uk: Переклад французькою

[ctx: AboutData|]
en: Usability review
uk: Робота над удосконаленням зручності користування

[ctx: AboutData|]
en: SASL support
uk: Підтримка SASL

[ctx: AboutData|]
en: Various fixes and improvements
uk: Різноманітні виправлення та покращення

[ctx: AboutData|]
en: Galician translation
uk: Переклад галісійською

[ctx: AboutData|]
en: Esperanto translation
uk: Переклад есперанто

[ctx: AboutData|]
en: Japanese translation
uk: Переклад японською

[ctx: AboutData|]
en: Gentoo maintainer
uk: Супровідник у Gentoo

[ctx: AboutData|]
en: Certificate handling improvements
uk: Покращення у системі обробки сертифікатів

[ctx: AboutData|]
en: Early beta tester and bughunter (on Vista™!)
uk: Тестування та пошук вад (у Vista™!)

[ctx: AboutData|]
en: Translation system fixes
uk: Виправлення системи перекладу

[ctx: AboutData|]
en: OSX Notification Center support
uk: Підтримка Центру сповіщень OSX

[ctx: AboutData|]
en: Turkish translation
uk: Переклад турецькою

[ctx: AboutData|]
en: Mac fixes
uk: Виправлення у Mac

[ctx: AboutData|]
en: D-Bus notifications
uk: Сповіщення D-Bus

[ctx: AboutData|]
en: Polish translation
uk: Переклад польською

[ctx: AboutData|]
en: Build system improvements
uk: Покращення у системі збирання

[ctx: AboutData|]
en: Formatting support and other input line improvements, many other fixes
uk: Підтримка форматування та інші покращення у системі введення повідомлень, багато інших виправлень

[ctx: AboutData|]
en: BluesTheme stylesheet
uk: Таблиця стилів теми Blues

[ctx: AboutData|]
en: Russian translation
uk: Переклад російською

[ctx: AboutData|]
en: Italian translation
uk: Переклад італійською

[ctx: AboutData|]
en: German translation
uk: Переклад німецькою

[ctx: AboutData|]
en: Norwegian translation
uk: Переклад норвезькою

[ctx: AboutData|]
en: Hungarian translation
uk: Переклад угорською

[ctx: AboutData|]
en: IRC parser improvements
uk: Покращення у засобі обробки даних IRC

[ctx: AboutData|]
en: Initial Qt5 support
uk: Початкова підтримка Qt5

[ctx: AboutData|]
en: {Ku|U}buntu packager, motivator, promoter
uk: Покувальник для {Ku|U}buntu, мотиватор, пропагандист

[ctx: AboutData|]
en: Various fixes
uk: Різноманітні виправлення

[ctx: AboutData|]
en: Bugfixes
uk: Виправлення вад

[ctx: AboutData|]
en: Czech translation
uk: Переклад чеською

[ctx: AboutData|]
en: Python improvements
uk: Покращення у Python

[ctx: AboutData|]
en: Postgres migration fixes
uk: Виправлення перенесення даних до Postgres

[ctx: AboutData|]
en: Danish translation
uk: Переклад данською

[ctx: AboutData|]
en: Context menu fixes
uk: Виправлення контекстного меню

[ctx: AboutData|]
en: Many fixes and improvements, bug triaging
uk: Багато виправлень та покращень, визначення причин вад

[ctx: AboutData|]
en: Original "All-Seeing Eye" logo
uk: Початкова версія логотипу «Всевидяче око»

[ctx: AboutData|]
en: Project founder, various improvements
uk: Засновник проекту, різноманітні покращення

[ctx: AboutData|]
en: Serbian translation
uk: Переклад сербською

[ctx: AboutData|]
en: Tireless tester, {Ku|U}buntu tester and lobbyist, liters of delicious Finnish alcohol
uk: Невтомний тестувальник, тестування та підтримка у {Ku|U}buntu, літри смачного фінського алкоголю

[ctx: AboutData|]
en: Qt5 porting help, Travis CI setup
uk: Допомога у портуванні на Qt5, налаштування Travis CI

[ctx: AboutData|]
en: Buffer merge improvements
uk: Покращення у об’єднанні у буфері

[ctx: AboutData|]
en: Greek translation
uk: Переклад грецькою

[ctx: AboutData|]
en: OSX improvements
uk: Покращення у OSX

[ctx: AboutData|]
en: Lithuanian translation
uk: Переклад литовською

[ctx: AboutData|]
en: Documentation fixes
uk: Виправлення у документації

[ctx: AboutData|]
en: Ideas, hacking, initial motivation
uk: Ідеї, участь у розробці, початкова мотивація

[ctx: AboutData|]
en: German translation, fixes
uk: Переклад німецькою, виправлення

[ctx: AboutData|]
en: Tons of Oxygen icons including the Quassel logo
uk: Безліч піктограм Oxygen, зокрема логотип Quassel

[ctx: AboutData|]
en: Initial design and main window layout
uk: Початковий дизайн та компонування головного вікна

[ctx: AboutData|]
en: Early beta tester and bughunter
uk: Тестування та пошук вад

[ctx: AboutData|]
en: Linewrap for input line
uk: Перенесення рядків у рядку введення повідомлення

[ctx: AboutData|]
en: Performance improvements and cleanups
uk: Покращення швидкодії та чищення коду

[ctx: AboutData|]
en: /print command
uk: Команда /print

[ctx: AboutData|]
en: Performance improvements
uk: Покращення швидкодії

[ctx: AboutData|]
en: Emacs keybindings
uk: Клавіатурні скорочення Emacs

[ctx: AboutData|]
en: Highlight configuration improvements
uk: Покращення у налаштуваннях підсвічування

[ctx: AboutData|]
en: Audio backend improvements
uk: Покращення у модулі роботи зі звуком

[ctx: AboutData|]
en: Dutch translation
uk: Переклад голландською

[ctx: AboutData|]
en: Korean translation
uk: Переклад корейською

[ctx: AboutData|]
en: Norwegian translation, documentation
uk: Переклад норвезькою, документація

[ctx: AboutData|]
en: Former Windows builder
uk: Колишній збиральник пакунків для Windows

[ctx: AboutData|]
en: Fixes, Debian packaging
uk: Виправлення, пакування для Debian

[ctx: AboutData|]
en: Fixes and feedback
uk: Виправлення і відгуки

[ctx: AboutData|]
en: Network detection improvements
uk: Покращення у засобі виявлення мережі

[ctx: AboutData|]
en: Ukrainian translation
uk: Переклад українською

[ctx: AboutData|]
en: Portuguese translation
uk: Переклад португальською

[ctx: AboutDlg|]
en: About Quassel
uk: Про Quassel

[ctx: AboutDlg|]
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:15pt; font-weight:600; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Quassel IRC</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:15pt; font-weight:600; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Клієнт IRC Quassel</p></body></html>

[ctx: AboutDlg|]
en: &About
uk: Пр&о програму

[ctx: AboutDlg|]
en: A&uthors
uk: А&втори

[ctx: AboutDlg|]
en: &Contributors
uk: У&часники розробки

[ctx: AboutDlg|]
en: &Thanks To
uk: &Подяки

[ctx: AboutDlg|]
en: Quassel IRC is mainly developed by:
uk: Основними розробниками Quassel IRC є:

[ctx: AboutDlg|]
en: We would like to thank the following contributors (in alphabetical order) and everybody we forgot to mention here:
uk: Ми дуже вдячні переліченим нижче учасникам розробки (у порядку абетки), а також всім, кого ми забули згадати у цьому списку:

[ctx: AboutDlg|]
en: ...and anybody else finding and reporting bugs, giving feedback, helping others and being part of the community!
uk: …та усім іншим, хто шукав вади та повідомляв про них, надавав відгуки, допомагав іншим та був частиною спільноти!

[ctx: AbstractSqlStorage|]
en: Upgrade failed...
uk: Спроба оновлення зазнала невдачі…

[ctx: AliasesModel|]
en: <b>The shortcut for the alias</b><br />It can be used as a regular slash command.<br /><br /><b>Example:</b> "foo" can be used per /foo
uk: <b>Скорочення для замінника</b><br />Його можна використовувати як звичайну команду з похилою рискою.<br /><br /><b>Приклад:</b> "foo" можна використовувати як /foo

[ctx: AliasesModel|]
en: Alias
uk: Замінник

[ctx: AliasesModel|]
en: Expansion
uk: Значення

[ctx: AliasesSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: AliasesSettingsPage|]
en: New
uk: Створити

[ctx: AliasesSettingsPage|]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: AliasesSettingsPage|]
en: Aliases
uk: Замінники

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Language:
uk: Мова:

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Set the application language. Requires restart!
uk: Встановити мову інтерфейсу програми. Для набуття чинності потрібен перезапуск.

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: <Untranslated>
uk: <Не перекладено>

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: <System Default>
uk: <Типове для системи>

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Set application style
uk: Встановити стиль програми

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Use custom stylesheet
uk: Використовувати нетипову таблицю стилів

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Show system tray icon
uk: Показувати піктограму системного лотка

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Hide to tray on close button
uk: Ховати до лотка після натискання кнопки закриття

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Message Redirection
uk: Переспрямування повідомлення

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: User Notices:
uk: Сповіщення користувача:

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Server Notices:
uk: Сповіщення сервера:

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Default Target
uk: Типова ціль

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Status Window
uk: Вікно стану

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Current Chat
uk: Поточна балачка

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Errors:
uk: Помилки:

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: AppearanceSettingsPage|]
en: Please choose a stylesheet file
uk: Будь ласка, вкажіть файл таблиці стилів

[ctx: AwayLogView|]
en: Away Log
uk: Журнал відсутності

[ctx: AwayLogView|]
en: Show Network Name
uk: Показ назви мережі

[ctx: AwayLogView|]
en: Show Buffer Name
uk: Показувати назву буфера

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Number of messages to be requested from the core when using scrolling up in the buffer view.
uk: Кількість повідомлень, яку буде завантажено з ядра під час використання гортання вгору на панелі буфера.

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Dynamic backlog amount:
uk: Динамічний об’єм журналу:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Backlog request method:
uk: Метод опитування журналу:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Fixed amount per chat
uk: Фіксоване для балачки значення

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Unread messages per chat
uk: Непрочитаних повідомлень на балачку

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Globally unread messages
uk: Загалом непрочитаних повідомлень

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: The simplest requester. It fetches a fixed amount of lines for each chat window from the backlog.
uk: Найпростіший спосіб опитування. Отримує фіксовану кількість рядків для кожного з вікон балачки з журналу.

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Initial backlog amount:
uk: Початковий об’єм журналу:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: This requester fetches unread messages for each chat window individually. The amount of lines can be limited per chat.
    
    You can also choose to fetch additional older chatlines to provide a better context.
uk: Цей інструмент опитування отримує непрочитані повідомлення для кожного вікна балачки окремо. Кількість рядків може бути встановлено для кожної з балачок окремо.
    
    Крім того, ви можете наказати інструменту отримувати додаткові старіші рядки балачки, щоб покращити розуміння контексту спілкування.

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Maximum amount of messages to be fetched per buffer.
uk: Максимальна кількість повідомлень на буфер, які буде отримано.

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Limit:
uk: Обмеження:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Unlimited
uk: Не обмежено

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Amount of messages to be fetched in addition to the unread messages. The Limit does not apply here.
uk: Кількість повідомлень, які буде отримано на додачу до непрочитаних повідомлень. Значення пункту «Обмеження» до цієї кількості не застосовуються.

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Additional Messages:
uk: Додаткові повідомлення:

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: This requester fetches all messages newer than the oldest unread message for all chats.
    
    Note: This requester is not recommended if you use hidden chat windows or have inactive chats (i.e.: no stale queries or channels).
    It is useful to limit the total amount of the backlog and is probably the fastest.
    
    You can also chose to fetch additional older chatlines to provide a better context.
uk: Цей інструмент опитування отримує всі повідомлення, новіші за найстаріше непрочитане повідомлення у всіх балачках.
    
    Зауваження: не рекомендуємо користуватися цим інструментом, якщо ви користуєтеся прихованими вікнами балачки або неактивними балачками (тобто якщо немає підвішених балачок або каналів).
    Інструмент корисний для обмеження загального об’єму журналу, крім того, його робота, ймовірно, є найшвидшою.
    
    Крім того, ви можете наказати інструменту отримувати додаткові старіші рядки балачки, щоб покращити розуміння контексту спілкування.

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Maximum amount of messages to be fetched over all buffers.
uk: Максимальна кількість повідомлень, які буде отримано з усіх буферів.

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: BacklogSettingsPage|]
en: Backlog Fetching
uk: Отримання журналу

[ctx: BufferItem|]
en: <p> %1 - %2 </p>
uk: <p> %1 — %2 </p>

[ctx: BufferView|]
en: Merge buffers permanently?
uk: Об’єднати буфери назавжди?

[ctx: BufferView|]
en: Do you want to merge the buffer "%1" permanently into buffer "%2"?
     This cannot be reversed!
uk: Бажаєте об’єднати буфер «%1» з буфером «%2» на постійній основі?
     Скасувати результати цієї дії буде неможливо!

[ctx: BufferViewEditDlg|]
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

[ctx: BufferViewEditDlg|]
en: Please enter a name for the chat list:
uk: Будь ласка, введіть назву списку балачки:

[ctx: BufferViewEditDlg|]
en: Add Chat List
uk: Додати список балачки

[ctx: BufferViewFilter|]
en: Show / Hide Chats
uk: Показати/Приховати балачки

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Re&name...
uk: Пере&йменувати…

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: &Add...
uk: &Додати…

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: De&lete
uk: Ви&лучити

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Chat List Settings
uk: Параметри списку балачки

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Network:
uk: Мережа:

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: All
uk: Всі

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: This option is not available when all Networks are visible.
    In this mode no separate status buffer is displayed.
uk: Цим пунктом не можна скористатися, якщо видимими є всі мережі.
    У такому режимі програма не показуватиме жодних окремих буферів стану.

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Show status window
uk: Показувати вікно стану

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Show channels
uk: Показувати канали

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Show queries
uk: Показувати діалоги

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Hide inactive chats
uk: Ховати неактивні балачки

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Hide inactive networks
uk: Ховати неактивні мережі

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Add new chats automatically
uk: Додавати нові балачки автоматично

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Sort alphabetically
uk: Впорядкувати за алфавітом

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Minimum Activity:
uk: Мінімальна активність:

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: No Activity
uk: Активності не виявлено

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Other Activity
uk: Інші дії

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: New Message
uk: Нове повідомлення

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Highlight
uk: Підсвічування

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Preview:
uk: Перегляд:

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Custom Chat Lists
uk: Нетипові списки балачки

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Delete Chat List?
uk: Вилучити список балачки?

[ctx: BufferViewSettingsPage|]
en: Do you really want to delete the chat list "%1"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити список балачки «%1»?

[ctx: BufferViewWidget|]
en: BufferView
uk: Перегляд буфера

[ctx: BufferWidget|]
en: Zoom In
uk: Збільшити

[ctx: BufferWidget|]
en: Zoom Out
uk: Зменшити

[ctx: BufferWidget|]
en: Actual Size
uk: Фактичний розмір

[ctx: BufferWidget|]
en: Set Marker Line
uk: Встановити лінію позначки

[ctx: BufferWidget|]
en: Go to Marker Line
uk: Перейти до лінії позначки

[ctx: ChannelBufferItem|]
en: Users
uk: Користувачі

[ctx: ChannelBufferItem|]
en: Topic
uk: Тема

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Channel List
uk: Список каналів

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Search Pattern:
uk: Шаблон пошуку:

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Toggle between simple and advanced mode.
    Advanced mode allows one to pass search strings to the IRC Server.
uk: Перемикач між простим та розширеним режимом.
    У розширеному режимі IRC-серверу можна передавати рядки для пошуку.

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Show Channels
uk: Показ каналів

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Filter:
uk: Фільтр:

[ctx: ChannelListDlg|]
en: Errors Occurred:
uk: Сталися помилки:

[ctx: ChannelListDlg|]
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Lucida Grande'; font-size:13pt;">SUPER EVIL CATASTROPHIC ERROR!!11</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Lucida Grande'; font-size:13pt;"></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Lucida Grande'; font-size:13pt;">СТРАШЕННА КАТАСТРОФІЧНА ПОМИЛКА!!11</span></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-family:'Lucida Grande'; font-size:13pt;"></p></body></html>

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Operation Mode:
uk: Режим роботи:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Operation modes:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; text-decoration: underline;">Opt-In:</span> <span style=" font-weight:400;">Only buffers on the right side are shown in chatmonitor</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" text-decoration: underline;">Opt-Out:</span> Buffers on the right side will be ignored in chatmonitor</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Режими роботи:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-weight:600;"><span style=" font-weight:400; text-decoration: underline;">Участь:</span> <span style=" font-weight:400;">на панелі спостереження за балачкою буде показано лише буфери у правій частині</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" text-decoration: underline;">Відсторонення:</span> буфери у правій частині буде проігноровано на панелі спостереження за балачкою</p></body></html>

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Available:
uk: Доступні:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Move selected buffers to the left
uk: Пересунути позначені буфери ліворуч

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Move selected buffers to the right
uk: Пересунути позначені буфери праворуч

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Show:
uk: Показувати:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Show highlights in chatmonitor even if the originating buffer is ignored
uk: Показувати підсвічування на панелі спостереження за балачкою, навіть якщо вихідних буфер ігнорується

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Always show highlighted messages
uk: Завжди показувати підсвічені повідомлення

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Show own messages
uk: Показувати власні повідомлення

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Display messages from backlog on reconnect
uk: Показувати повідомлення з журналу після повторного з’єднання

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Show messages from backlog
uk: Показувати повідомлення з журналу

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Include read messages from backlog on reconnect
uk: Включати прочитані повідомлення з журналу під час повторного з’єднання

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Include read messages
uk: Включати прочитані повідомлення

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Chat Monitor
uk: Спостереження за балачкою

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Opt In
uk: Участь

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Opt Out
uk: Відсторонення

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Ignore:
uk: Ігнорувати:

[ctx: ChatMonitorSettingsPage|]
en: Backlog Fetching
uk: Отримання журналу

[ctx: ChatMonitorView|]
en: Show Own Messages
uk: Показ власних повідомлень

[ctx: ChatMonitorView|]
en: Show Network Name
uk: Показ назви мережі

[ctx: ChatMonitorView|]
en: Show Buffer Name
uk: Показувати назву буфера

[ctx: ChatMonitorView|]
en: Configure...
uk: Налаштувати…

[ctx: ChatScene|]
en: Copy Selection
uk: Копіювати позначене

[ctx: ChatScene|]
en: Search '%1'
uk: Шукати «%1»

[ctx: ChatScene|]
en: Reset Column Widths
uk: Відновити початкову ширину стовпчиків

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Show colored text in the chat window
uk: Показувати розфарбований текст у вікні балачки

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Allow colored text (mIRC color codes)
uk: Дозволити розфарбовування тексту (коди кольорів mIRC)

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Custom Colors
uk: Нетипові кольори

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Action:
uk: Дія:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Timestamp:
uk: Позначка часу:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Channel message:
uk: Повідомлення каналу:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Highlight foreground:
uk: Підсвічування тексту:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Command message:
uk: Повідомлення команди:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Highlight background:
uk: Підсвічування тла:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Server message:
uk: Повідомлення сервера:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Marker line:
uk: Лінія позначки

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Error message:
uk: Повідомлення про помилку:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Background:
uk: Тло:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Use Sender Coloring
uk: Розфарбування, визначене відправником

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Own messages:
uk: Власні повідомлення:

[ctx: ChatViewColorSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: case sensitive
uk: з врахуванням регістру

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: search nick
uk: пошук псевдоніма

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: search message
uk: пошук повідомлення

[ctx: ChatViewSearchBar|]
en: ignore joins, parts, etc.
uk: ігнорувати приєднання, виходи тощо.

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Custom chat window font:
uk: Нетиповий шрифт вікна балачки:

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Show a website preview window when hovering the mouse over a web address
uk: Показувати попередній перегляд вікна веб-сайта після наведення вказівника миші на веб-адресу

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Show previews of webpages on URL hover
uk: Показувати мініатюри веб-сторінок при наведенні вказівника на адресу

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Set the marker line to the bottom of the current chat window when selecting another channel
uk: Встановлювати лінію позначки у нижній частині поточного вікна балачки під час перемикання на інший канал

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Set marker line automatically when switching chats
uk: Встановлювати лінію позначки автоматично під час перемикання балачок

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Set the marker line to the bottom of the current chat window when Quassel loses focus.
uk: Встановити лінію позначки у нижній частині вікна поточного спілкування, якщо вікно Quassel втрачає фокус.

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Set marker line automatically when Quassel loses focus
uk: Автоматично додавати лінію позначки, якщо вікно Quassel втрачає фокус

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: <html><head/><body><p>The URL to open with the selected text as the parameter. Place <span style=" font-weight:600;">%s</span> where selected text should go.</p><p>Eg:</p><p>https://www.google.com/search?q=<span style=" font-weight:600;">%s<br/></span>https://duckduckgo.com/?q=<span style=" font-weight:600;">%s</span></p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>Адреса, яку слід відкрити з параметром позначеного тексту. Замінник <span style=" font-weight:600;">%s</span> визначає місце, куди слід вставити текст.</p><p>Приклади:</p><p>https://www.google.com/search?q=<span style=" font-weight:600;">%s<br/></span>https://duckduckgo.com/?q=<span style=" font-weight:600;">%s</span></p></body></html>

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: ChatViewSettingsPage|]
en: Chat View
uk: Панель балачки

[ctx: Client|]
en: Identity already exists in client!
uk: Такий профіль вже існує!

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Connecting to %1...
uk: З'єднання з %1…

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Looking up %1...
uk: Пошук %1…

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Connected to %1
uk: З'єднано з %1

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Disconnecting from %1...
uk: Розірвання з’єднання з %1…

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Disconnected
uk: Роз'єднано

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Reconnecting in compatibility mode...
uk: Виконуємо повторну спробу з’єднання у режимі сумісності…

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: <b>Incompatible Quassel Core!</b><br>None of the protocols this client speaks are supported by the core you are trying to connect to.
uk: <b>Несумісне ядро Quassel!</b><br>У ядрі, з яким виконується спроба встановлення з’єднання, не передбачено підтримки жодного з протоколів, якими може обмінюватися даними клієнтська частина.

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Core speaks none of the protocols we support
uk: Ядро не може обмінюватися даними жодним з підтримуваних протоколів

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: <b>The Quassel Core you are trying to connect to is too old!</b><br>We need at least protocol v%1, but the core speaks v%2 only.
uk: <b>Ядро Quassel, з яким ви намагаєтеся встановити з’єднання, є занадто старим!</b><br>Для встановлення з’єднання потрібна принаймні версія протоколу %1, але ядро може працювати лише з версією %2.

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Incompatible protocol version, connection to core refused
uk: Несумісна версія протоколу, у з’єднанні з ядром відмовлено

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Synchronizing to core...
uk: Синхронізація з ядром…

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: The core refused connection from this client
uk: Ядром відмовлено у з’єднанні цьому клієнту

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Logging in...
uk: Вхід до системи…

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Login canceled
uk: Вхід скасовано

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Unencrypted connection cancelled
uk: Скасовано нешифроване з’єднання

[ctx: ClientAuthHandler|]
en: Unencrypted connection canceled
uk: Скасовано нешифроване з’єднання

[ctx: ClientBacklogManager|]
en: Processed %1 messages in %2 seconds.
uk: Оброблено %1 повідомлень за %2 секунд.

[ctx: ClientBufferViewManager|]
en: All Chats
uk: Всі балачки

[ctx: ClientUserInputHandler|]
en: /JOIN expects a channel
uk: /JOIN потрібно вказати канал

[ctx: ClientUserInputHandler|]
en: /QUERY expects at least a nick
uk: /QUERY потрібно вказати принаймні один псевдонім

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Configure the IRC Connection
uk: Налаштування з’єднання IRC

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Enable Ping Timeout Detection
uk: Увімкнути виявлення перевищення часу очікування відповіді

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Ping interval:
uk: Проміжок між імпульсами:

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en:  seconds
uk:  секунд

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Disconnect after
uk: Від’єднуватися після

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: missed pings
uk: пропущених луна-імпульсів

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: This enables periodic polling of user information using /WHO. This is mostly interesting for tracking users' away status.
uk: Вмикає періодичне опитування щодо даних користувачів за допомогою /WHO. Може бути корисним для виявлення стану відсутності користувачів.

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Enable Automatic User Information Lookup (/WHO)
uk: Увімкнути автоматичний пошук відомостей про користувача (/WHO)

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Update interval:
uk: Проміжок між оновленнями:

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Ignore channels with more than:
uk: Ігнорувати канали, на яких більше, ніж:

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en:  users
uk:  користувачів

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Minimum delay between requests:
uk: Мінімальна затримка між запитами:

[ctx: ConnectionSettingsPage|]
en: Enable standard-compliant CTCP behavior
uk: Увімкнути поведінку CTCP, яка відповідає стандартам

[ctx: ContentsChatItem|]
en: Copy Link Address
uk: Скопіювати адресу посилання

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Connect
uk: З'єднатися

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Disconnect
uk: Від'єднатися

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Join
uk: Приєднатись

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Part
uk: Полишити

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Delete Chat(s)...
uk: Вилучити балачки…

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Go to Chat
uk: Перейти до балачки

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Joins/Parts/Quits
uk: Долучення/Полишення/Виходи

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Joins
uk: Приєднання

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Parts
uk: Полишення

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Quits
uk: Виходи

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Nick Changes
uk: Зміни псевдонімів

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Mode Changes
uk: Зміни режимів

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Day Changes
uk: Зміни дня

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Topic Changes
uk: Зміни тем

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Set as Default...
uk: Зробити типовим…

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Use Defaults...
uk: Типові значення…

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Join Channel...
uk: Приєднатися до каналу…

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Start Query
uk: Почати діалог

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Show Query
uk: Показати діалог

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Version
uk: Версія

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Time
uk: Час

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Ping
uk: Луна-імпульс

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Client info
uk: Відомості щодо програми-клієнта

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Custom...
uk: Нетипові…

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Give Operator Status
uk: Надання стану оператора

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Take Operator Status
uk: Позбавлення стану оператора

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Give Half-Operator Status
uk: Надати стан напівоператора

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Take Half-Operator Status
uk: Передати стан напівоператора

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Give Voice
uk: Надання права голосу

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Take Voice
uk: Позбавлення права голосу

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Kick From Channel
uk: Викидання з каналу

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Ban From Channel
uk: Заборона участі у каналі

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Kick && Ban
uk: Викинути/Заборонити

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Hide Chat(s) Temporarily
uk: Тимчасово приховати балачки

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Hide Chat(s) Permanently
uk: Приховати балачки остаточно

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Show Channel List
uk: Показати список каналів

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Show Ignore List
uk: Показати список ігнорування

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Hide Events
uk: Сховати події

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Ignore
uk: Ігнорувати

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Add Ignore Rule
uk: Додати правило ігнорування

[ctx: ContextMenuActionProvider|]
en: Existing Rules
uk: Поточні правила

[ctx: Core|]
en: Calling restoreState() even though active sessions exist!
uk: Виклик restoreState(), хоча вже існує активний сеанс!

[ctx: Core|]
en: Core is already configured! Not configuring again...
uk: Ядро вже налаштовано! Повторне налаштовування скасовано…

[ctx: Core|]
en: Admin user or password not set.
uk: Не встановлено адміністративного користувача або пароля.

[ctx: Core|]
en: Could not setup storage!
uk: Не вдалося налаштувати сховище даних!

[ctx: Core|]
en: Creating admin user...
uk: Створення адміністративного користувача…

[ctx: Core|]
en: Invalid listen address %1
uk: Некоректна адреса очікування даних %1

[ctx: Core|]
en: Listening for GUI clients on IPv6 %1 port %2 using protocol version %3
uk: Очікування за встановлення з’єднання з графічними клієнтами за адресою IPv6 %1, порт %2. Використано версію протоколу %3

[ctx: Core|]
en: Could not open IPv6 interface %1:%2: %3
uk: Не вдалося відкрити інтерфейс IPv6 %1:%2: %3

[ctx: Core|]
en: Listening for GUI clients on IPv4 %1 port %2 using protocol version %3
uk: Очікування за встановлення з’єднання з графічними клієнтами за адресою IPv4 %1, порт %2. Використано версію протоколу %3

[ctx: Core|]
en: Could not open IPv4 interface %1:%2: %3
uk: Не вдалося відкрити інтерфейс IPv4 %1:%2: %3

[ctx: Core|]
en: Invalid listen address %1, unknown network protocol
uk: Некоректна адреса очікування даних %1, невідомий мережевий протокол

[ctx: Core|]
en: Could not open any network interfaces to listen on!
uk: Не вдалося відкрити жодного мережевого інтерфейсу для очікування на з’єднання!

[ctx: Core|]
en: Client connected from
uk: Клієнтське з’єднання з

[ctx: Core|]
en: Closing server for basic setup.
uk: Завершення роботи сервера для базового налаштування.

[ctx: Core|]
en: Non-authed client disconnected:
uk: З’єднання з нерозпізнаним клієнтом розірвано:

[ctx: CoreAccount|]
en: Internal Core
uk: Вбудоване ядро

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Edit Core Account
uk: Зміна облікового запису ядра

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Account Details
uk: Параметри облікового запису

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Account Name:
uk: Назва облікового запису:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Local Core
uk: Локальне ядро

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Hostname:
uk: Назва вузла:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Port:
uk: Порт:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: User:
uk: Користувач:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Remember
uk: Запам'ятати

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Proxy Type:
uk: Тип проксі:

[ctx: CoreAccountEditDlg|]
en: Add Core Account
uk: Додавання облікового запису ядра

[ctx: CoreAccountModel|]
en: Internal Core
uk: Вбудоване ядро

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Connect to Quassel Core
uk: Встановити з’єднання з ядром Quassel

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Core Accounts
uk: Облікові записи ядра

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Edit...
uk: Змінити…

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Add...
uk: Додати…

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Automatically connect on startup
uk: Автоматично встановлювати з’єднання після запуску

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Connect to last account used
uk: З’єднуватися з попереднім використаним записом

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Always connect to
uk: Завжди з’єднуватися з

[ctx: CoreAccountSettingsPage|]
en: Remote Cores
uk: Віддалені ядра

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: Client
uk: Клієнт

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: too old, rejecting.
uk: застарілий, відмовлено.

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: <b>Your Quassel Client is too old!</b><br>This core needs at least client/core protocol version %1 (got: %2).<br>Please consider upgrading your client.
uk: <b>Ваша версія клієнтської частини Quassel є застарілою!</b><br>Для роботи з цим ядром потрібно користуватися клієнтською частиною/протоколом ядра версії %1 (маємо %2).<br>Будь ласка, оновіть вашу клієнтську частину.

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: did not send a registration message before trying to login, rejecting.
uk: не надіслано повідомлення щодо реєстрації до спроби входу, відмовляємо.

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: <b>Client not initialized!</b><br>You need to send a registration message before trying to login.
uk: <b>Клієнт не ініціалізовано!</b><br>До спроби увійти має бути надіслано повідомлення щодо реєстрації.

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: SSL required but non-SSL connection attempt from %1
uk: Потрібен SSL, але спробу з’єднання з %1 виконано без SSL

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: <b>SSL is required!</b><br>You need to use SSL in order to connect to this core.
uk: <b>Потрібне шифрування SSL!</b><br>Для встановлення з’єднання з цим ядром вам потрібно скористатися SSL.

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: Invalid login attempt from %1 as "%2"
uk: Спроба некоректного входу з %1 від імені «%2»

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: <b>Invalid username or password!</b><br>The username/password combination you supplied could not be found in the database.
uk: <b>Некоректні ім’я користувача і пароль!</b><br>Вказаної вами комбінації імені користувача і пароля у базі даних не виявлено.

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: Client %1 initialized and authenticated successfully as "%2" (UserId: %3).
uk: Клієнтську частину %1 ініціалізовано і успішно розпізнано як «%2» (Користувач: %3).

[ctx: CoreAuthHandler|]
en: Starting encryption for Client:
uk: Розпочинаємо шифрування для клієнта:

[ctx: CoreConfigWizard|]
en: Description
uk: Опис

[ctx: CoreConfigWizard|]
en: Core Configuration Wizard
uk: Майстер налаштування ядра

[ctx: CoreConfigWizard|]
en: Your core has been successfully configured. Logging you in...
uk: Ваше ядро успішно налаштовано. Вхід до системи…

[ctx: CoreConfigWizard|]
en: Core configuration failed:<br><b>%1</b><br>Press <em>Next</em> to start over.
uk: Спроба налаштування ядра завершилася невдало:<br><b>%1</b><br>Натисніть <em>Далі</em>, щоб розпочати все з початку.

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Username:
uk: Користувач:

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Repeat password:
uk: Повторіть пароль:

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: Remember password
uk: Запам'ятати пароль

[ctx: CoreConfigWizardAdminUserPage|]
en: <b>Note:</b> Adding more users and changing your username/password is not possible via Quassel's client interface yet.
    If you need to do these things, please run "<tt><nobr>quasselcore --help</nobr></tt>".
uk: <b>Зауваження:</b> додавання користувачів та зміна вашого імені користувача/пароля ще не підтримується клієнтським інтерфейсом Quassel.
    Якщо вам потрібні саме ці можливості, будь ласка, скористайтеся підказкою команди «<tt><nobr>quasselcore --help</nobr></tt>».

[ctx: CoreConfigWizardAuthenticationSelectionPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: CoreConfigWizardIntroPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: CoreConfigWizardIntroPage|]
en: This wizard will guide you through the setup of your Quassel Core.
uk: Цей майстер допоможе вам у налаштуванні вашого ядра Quassel.

[ctx: CoreConfigWizardPages::AdminUserPage|]
en: Create Admin User
uk: Створити адміністративного користувача

[ctx: CoreConfigWizardPages::AdminUserPage|]
en: First, we will create a user on the core. This first user will have administrator privileges.
uk: Спершу треба створити користувача ядра. Цей перший користувач буде адміністративним користувачем ядра.

[ctx: CoreConfigWizardPages::IntroPage|]
en: Introduction
uk: Вступ

[ctx: CoreConfigWizardPages::StorageSelectionPage|]
en: Select Storage Backend
uk: Вибір сервера зберігання даних

[ctx: CoreConfigWizardPages::SyncPage|]
en: Storing Your Settings
uk: Збереження ваших параметрів

[ctx: CoreConfigWizardStorageSelectionPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: CoreConfigWizardStorageSelectionPage|]
en: Storage Backend:
uk: Сервер зберігання даних:

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Your Choices
uk: Варіанти

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Admin User:
uk: Адміністратор:

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Storage Backend:
uk: Сервер зберігання даних:

[ctx: CoreConfigWizardSyncPage|]
en: Please wait while your settings are being transmitted to the core...
uk: Будь ласка, зачекайте, доки ваші параметри буде передано ядру…

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Authentication Required
uk: Потрібно пройти розпізнавання

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Please enter your account data:
uk: Будь ласка, введіть дані вашого облікового запису:

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Username:
uk: Користувач:

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Remember password
uk: Запам'ятати пароль

[ctx: CoreConnectAuthDlg|]
en: Please enter your credentials for %1:
uk: Будь ласка, введіть ваші реєстраційні дані на %1:

[ctx: CoreConnectDlg|]
en: Connect to Core
uk: З’єднатися з ядром

[ctx: CoreConnection|]
en: Network is down
uk: Мережу вимкнено

[ctx: CoreConnection|]
en: Disconnected
uk: Роз'єднано

[ctx: CoreConnection|]
en: Disconnected from core.
uk: Від’єднано від ядра.

[ctx: CoreConnection|]
en: Receiving session state
uk: Отримання стану сеансу

[ctx: CoreConnection|]
en: Synchronizing to %1...
uk: Синхронізація з %1…

[ctx: CoreConnection|]
en: Receiving network states
uk: Отримання мережевих станів

[ctx: CoreConnection|]
en: Synchronized to %1
uk: Синхронізовано з %1

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Network Status Detection
uk: Визначення стану у мережі

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Rely on Qt's network configuration manager to detect if we're online
uk: Покладатися на засіб керування налаштуваннями мережі Qt для визначення, чи встановлено з’єднання

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Actively ping the remote core and disconnect if we didn't get a reply after a certain time
uk: Активно тестувати віддалене ядро луна-імпульсами і розірвати з’єднання, якщо не буде отримано відповіді протягом встановленого часу

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Ping timeout after
uk: Перевищення часу очікування відповіді через

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en:  seconds
uk:  секунд

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Only disconnect if the network socket gets closed by the operating system. This may take a long time after actually losing connectivity
uk: Розривати з’єднання, лише якщо сокет мережі буде закрито операційною системою. Це може значно затримати розірвання з’єднання після втрати здатності ним користуватися.

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Never time out actively
uk: Не розривати з’єднання активно

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Automatically reconnect on network failures
uk: Автоматично відновлювати з’єднання після розірвання

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Retry every
uk: Повторювати спроби кожні

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Interval between consecutive connection attempts
uk: Інтервал між послідовними спробами встановити з’єднання

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Remote Cores
uk: Віддалені ядра

[ctx: CoreConnectionSettingsPage|]
en: Connection
uk: З'єднання

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: Message
uk: Повідомлення

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|seconds]
en: s
uk: с

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|milliseconds]
en: ms
uk: мс

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: (Lag: %1 %2)
uk: (Затримка: %1 %2)

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: The connection to your core is encrypted with SSL.
uk: З’єднання з вашим ядром зашифровано за допомогою SSL.

[ctx: CoreConnectionStatusWidget|]
en: The connection to your core is not encrypted.
uk: Обмін даними з вашим ядром не зашифровано.

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Highlight Nicks
uk: Підсвічування псевдонімів

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Custom Highlights
uk: Нетипове підсвічування

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Enabled
uk: Увімкнено

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: RegEx
uk: Формальний вираз

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Sender
uk: Відправник

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Channel
uk: Канал

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Add
uk: Додати

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: None
uk: Немає

[ctx: CoreHighlightSettingsPage|]
en: highlight rule
uk: підсвітити правило

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: Core Information
uk: Відомості щодо ядра

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: Version:
uk: Версія:

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: Uptime:
uk: Час роботи:

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: Close
uk: Закрити

[ctx: CoreInfoDlg|]
en: %n Day(s) | %n Day(s)
uk[0]: %n день
uk[1]: %n дні
uk[2]: %n днів
uk[3]: %n днів

[ctx: CoreInfoDlg|]
en:  %1:%2:%3 (since %4)
uk:  %1:%2:%3 (з %4)

[ctx: CoreNetwork|]
en: Connecting to %1:%2...
uk: З’єднання з %1:%2…

[ctx: CoreNetwork|]
en: Disconnecting. (%1)
uk: Роз'єднання. (%1)

[ctx: CoreNetwork|]
en: Core Shutdown
uk: Завершення роботи ядра

[ctx: CoreNetwork|]
en: Could not connect to %1 (%2)
uk: Не вдалося встановити з’єднання з %1 (%2)

[ctx: CoreNetwork|]
en: Connection failure: %1
uk: Помилка з'єднання: %1

[ctx: CoreSession|]
en: Client
uk: Клієнт

[ctx: CoreSession|]
en: disconnected (UserId: %1).
uk: роз’єднано (користувач: %1).

[ctx: CoreSession|]
en: CoreSession::createNetwork(): Got invalid networkId from Core when trying to create network %1!
uk: CoreSession::createNetwork(): під час спроби створення мережі %1 отримано некоректний ідентифікатор мережі від ядра!

[ctx: CoreSession|]
en: CoreSession::createNetwork(): Trying to create a network that already exists, updating instead!
uk: CoreSession::createNetwork(): спроба створення запису мережі, який вже існує, замість цього буде виконано оновленння запису!

[ctx: CoreSessionEventProcessor|]
en: No free and valid nicks in nicklist found. use: /nick <othernick> to continue
uk: У списку псевдонімів не знайдено незайнятих або коректних псевдонімів. Скористайтеся командою /nick <інший псевдонім>, щоб продовжити процедуру входу

[ctx: CoreSessionEventProcessor|]
en: Unable to perform key exchange, missing qca-ossl plugin.
uk: Не вдалося виконати обмін ключами, — не вистачає додатка qca-ossl.

[ctx: CoreSessionEventProcessor|]
en: Unable to parse the DH1080_INIT. Key exchange failed.
uk: Не вдалося обробити DH1080_INIT. Спроба обміну ключами зазнала невдачі.

[ctx: CoreSessionEventProcessor|]
en: Your key is set and messages will be encrypted.
uk: Встановлено ваш ключ, повідомлення буде зашифровано.

[ctx: CoreSessionEventProcessor|]
en: Failed to parse DH1080_FINISH. Key exchange failed.
uk: Не вдалося обробити DH1080_FINISH. Спроба обміну ключами зазнала невдачі.

[ctx: CoreSessionEventProcessor|]
en: Reverse DCC SEND not supported
uk: Підтримки зворотного DCC SEND не передбачено

[ctx: CoreSessionEventProcessor|]
en: DCC %1 not supported
uk: Підтримки DCC %1 не передбачено

[ctx: CoreSessionWidget|]
en: Yes
uk: Так

[ctx: CoreTransfer|]
en: Socket closed while still transferring!
uk: Сокет було закрито під час передавання даних!

[ctx: CoreTransfer|]
en: DCC connection error: %1
uk: Помилка з’єднання DCC: %1

[ctx: CoreTransfer|]
en: Reverse DCC not supported yet!
uk: Підтримки зворотного DCC не передбачено!

[ctx: CoreTransfer|]
en: DCC Receive: Got more data than expected!
uk: Отримання DCC: отримано більше даних, ніж очікувалося!

[ctx: CoreTransfer|]
en: DCC Receive: Quassel Client disconnected during transfer!
uk: Отримання DCC: клієнт Quassel від’єднано під час передавання даних!

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: away
uk: відсутній

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: sending CTCP-%1 request to %2
uk: надсилання запиту CTCP-%1 до %2

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: Error: QCA provider plugin not found. It is usually provided by the qca-ossl plugin.
uk: Помилка: не знайдено додатка забезпечення роботи QCA. Зазвичай, таку роботу забезпечує додаток qca-ossl.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: [usage] /delkey <nick|channel> deletes the encryption key for nick or channel or just /delkey when in a channel or query.
uk: [використання] /delkey <псевдонім|канал> — вилучає ключ шифрування псевдоніма або каналу; простішою формою, /delkey, можна скористатися на певному каналі або під час діалогу.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: No key has been set for %1.
uk: Для %1 не було встановлено жодного ключа.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: The key for %1 has been deleted.
uk: Було вилучено ключ для %1.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: Error: Setting an encryption key requires Quassel to have been built with support for the Qt Cryptographic Architecture (QCA2) library. Contact your distributor about a Quassel package with QCA2 support, or rebuild Quassel with QCA2 present.
uk: Помилка: для встановлення ключа шифрування Quassel має бути зібрано з підтримкою бібліотеки Qt Cryptographic Architecture (QCA2). Попросіть авторів вашого дистрибутива зібрати пакунок Quassel з підтримкою QCA2 або самі зберіть Quassel з підтримкою QCA2.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: [usage] /keyx [<nick>] Initiates a DH1080 key exchange with the target.
uk: [користування] /keyx [<псевдонім>] Ініціює обмін ключами DH1080 з вказаним користувачем.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: It is only possible to exchange keys in a query buffer.
uk: Обмінюватися ключами можна лише у буфері діалогу.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: Failed to initiate key exchange with %1.
uk: Не вдалося розпочати обмін ключами з %1.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: Initiated key exchange with %1.
uk: Розпочато обмін ключами з %1.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: Error: Setting an encryption key requires Quassel to have been built with support for the Qt Cryptographic Architecture (QCA) library. Contact your distributor about a Quassel package with QCA support, or rebuild Quassel with QCA present.
uk: Помилка: для встановлення ключа шифрування Quassel має бути зібрано з підтримкою бібліотеки Qt Cryptographic Architecture (QCA). Попросіть авторів вашого дистрибутива зібрати пакунок Quassel з підтримкою QCA або самі зберіть Quassel з підтримкою QCA.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: Starting query with %1
uk: Розпочинаємо діалог з %1

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: The key for %1 has been set.
uk: Було встановлено ключ для %1.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: [usage] /showkey <nick|channel> shows the encryption key for nick or channel or just /showkey when in a channel or query.
uk: [використання] /delkey <псевдонім|канал> — вилучає ключ шифрування псевдоніма або каналу; простішою формою, /delkey, можна скористатися на певному каналі або під час діалогу.

[ctx: CoreUserInputHandler|]
en: The key for %1 is %2:%3
uk: Ключем %1 є %2:%3

[ctx: CreateIdentityDlg|]
en: Create New Identity
uk: Створення профілю

[ctx: CreateIdentityDlg|]
en: Identity name:
uk: Назва профілю:

[ctx: CreateIdentityDlg|]
en: Create blank identity
uk: Створити порожній профіль

[ctx: CreateIdentityDlg|]
en: Duplicate:
uk: Дублікат:

[ctx: DataStreamPeer|]
en: Invalid handshake message!
uk: Некоректне повідомлення щодо встановлення з’єднання!

[ctx: DataStreamPeer|]
en: Unknown protocol message of type %1
uk: Невідоме повідомлення протоколу типу %1

[ctx: DccSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: DccSettingsPage|]
en: Automatic
uk: Автоматично

[ctx: DccSettingsPage|]
en:  seconds
uk:  секунд

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Debug BufferView Overlay
uk: Діагностика накладки BufferView

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Overlay View
uk: Накладка

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Overlay Properties
uk: Властивості накладки

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: BufferViews:
uk: Панелі буферів:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: All Networks:
uk: Всі мережі:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Networks:
uk: Мережі:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Buffers:
uk: Буфери:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Removed buffers:
uk: Вилучені буфери:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Temp. removed buffers:
uk: Тимч. вилучені буфери:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Allowed buffer types:
uk: Дозволені типи буферів:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Minimum activity:
uk: Мінімальна активність:

[ctx: DebugBufferViewOverlay|]
en: Is initialized:
uk: Ініціалізація:

[ctx: DebugLogDlg|]
en: Debug Log
uk: Журнал діагностики

[ctx: DockManagerNotificationBackend::ConfigWidget|]
en: Mark dockmanager entry
uk: Позначити пункт dockmanager

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois]
uk: [Whois] %1

[ctx: EventStringifier|]
en: %1 invited you to channel %2
uk: %1 запрошує вас на канал %2

[ctx: EventStringifier|]
en: %1 has changed topic for %2 to: "%3"
uk: %1 змінює тему %2 на «%3»

[ctx: EventStringifier|]
en: Received non-RFC-compliant RPL_ISUPPORT: this can lead to unexpected behavior!
uk: Отримано RPL_ISUPPORT з порушенням стандартів: це може призвести до непередбачуваних наслідків!

[ctx: EventStringifier|]
en: %1 is away: "%2"
uk: %1 відсутній(-ня): «%2»

[ctx: EventStringifier|]
en: You are no longer marked as being away
uk: Вашого користувача вже не позначено як відсутнього

[ctx: EventStringifier|]
en: You have been marked as being away
uk: Вас було позначено як відсутнього

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] %1 is %2 (%3)
uk: [Whois] %1 — %2 (%3)

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] %1 is online via %2 (%3)
uk: %1 перебуває у мережі за допомогою %2 (%3)

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whowas] %1 was online via %2 (%3)
uk: [Whowas] %1 раніше був(була) %2 (%3)

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whowas] %1 was %2@%3 (%4)
uk: [Whowas] %1 раніше був(була) %2@%3 (%4)

[ctx: EventStringifier|]
en: [Who] End of /WHO list for %1
uk: [Who] Завершення списку /WHO %1

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] %1 is logged in since %2
uk: [Whois] %1 спілкується з %2

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] %1 is idling for %2 (since %3)
uk: [Whois] %1 не виконує ніяких дій у %2 (%3)

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] End of /WHOIS list
uk: [Who] Завершення списку /WHO %1

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] %1 is a user on channels: %2
uk: [Whois] %1 є користувачем каналів %2

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] %1 has voice on channels: %2
uk: [Whois] %1 може писати на каналах %2

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] %1 is an operator on channels: %2
uk: [Whois] %1 є оператором на каналах %2

[ctx: EventStringifier|]
en: Channel %1 has %2 users. Topic is: "%3"
uk: На каналі %1 %2 користувачів. Тема: %3

[ctx: EventStringifier|]
en: End of channel list
uk: Кінець списку каналу

[ctx: EventStringifier|]
en: Homepage for %1 is %2
uk: Домашньою сторінкою %1 є %2

[ctx: EventStringifier|]
en: Channel %1 created on %2
uk: Канал %1 створено %2

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whois] %1 is authed as %2
uk: [Whois] %1 немає на місці: «%2»

[ctx: EventStringifier|]
en: [Whowas] %1 was authed as %2
uk: [Whowas] %1 було розпізнано як %2

[ctx: EventStringifier|]
en: No topic is set for %1.
uk: Тему на %1 не встановлено.

[ctx: EventStringifier|]
en: Topic for %1 is "%2"
uk: Темою %1 є «%2»

[ctx: EventStringifier|]
en: Topic set by %1 on %2
uk: Тему встановлено %1 %2

[ctx: EventStringifier|]
en: %1 has been invited to %2
uk: %1 було запрошено до %2

[ctx: EventStringifier|]
en: End of /WHOWAS
uk: Кінець /WHOWAS

[ctx: EventStringifier|]
en: Nick %1 contains illegal characters
uk: У псевдонімі %1 містяться заборонені символи

[ctx: EventStringifier|]
en: Nick already in use: %1
uk: Псевдонім вже використано: %1

[ctx: EventStringifier|]
en: Nick/channel is temporarily unavailable: %1
uk: Псевдонім або канал тимчасово недоступні: %1

[ctx: EventStringifier|]
en: sending CTCP-%1 request to %2
uk: надсилання запиту CTCP-%1 до %2

[ctx: EventStringifier|]
note: Optional "unknown" in "Received unknown CTCP-FOO request by bar"
en: unknown
uk: невідомий

[ctx: EventStringifier|]
en: Received %1CTCP-%2 request by %3
uk: Отримано запит %1CTCP-%2 від %3

[ctx: EventStringifier|]
en: Received CTCP-%1 answer from %2: %3
uk: Отримано відповідь CTCP-%1 від %2: %3

[ctx: EventStringifier|]
en: Received CTCP-PING answer from %1 with %2 milliseconds round trip time
uk: Отримано відповідь PING CTCP від %1. Загальний час обробки — %2 мілісекунд.

[ctx: ExecWrapper|]
en: Invalid command string for /exec: %1
uk: Некоректний рядок команди у /exec: %1

[ctx: ExecWrapper|]
en: Name "%1" is invalid: ../ or ..\ are not allowed!
uk: Назва «%1» є некоректною: не можна використовувати ../ або ..\!

[ctx: ExecWrapper|]
en: Could not find script "%1"
uk: Не вдалося виявити скрипт «%1»

[ctx: ExecWrapper|]
en: Script "%1" crashed with exit code %2.
uk: Скрипт «%1» аварійно завершив роботу з кодом виходу %2.

[ctx: ExecWrapper|]
en: Script "%1" could not start.
uk: Не вдалося запустити скрипт «%1».

[ctx: ExecWrapper|]
en: Script "%1" caused error %2.
uk: Виконання скрипту «%1» призвело до повідомлення про помилку %2.

[ctx: FontSelector|]
en: Choose...
uk: Вибрати…

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Custom Highlights
uk: Нетипове підсвічування

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Enabled
uk: Увімкнено

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Highlight
uk: Підсвічування

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: RegEx
uk: Формальний вираз

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Channel
uk: Канал

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Add
uk: Додати

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Highlight Nicks
uk: Підсвічування псевдонімів

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: All nicks from identity
uk: Всі псевдоніми профілю

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Current nick
uk: Поточний псевдонім

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: None
uk: Немає

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: this shouldn't be empty
uk: слід заповнити

[ctx: HighlightSettingsPage|]
en: highlight rule
uk: підсвітити правило

[ctx: IdentServer|]
en: Invalid listen address %1
uk: Некоректна адреса очікування даних %1

[ctx: IdentServer|]
en: Could not open IPv6 interface %1:%2: %3
uk: Не вдалося відкрити інтерфейс IPv6 %1:%2: %3

[ctx: IdentServer|]
en: Could not open IPv4 interface %1:%2: %3
uk: Не вдалося відкрити інтерфейс IPv4 %1:%2: %3

[ctx: IdentServer|]
en: Invalid listen address %1, unknown network protocol
uk: Некоректна адреса очікування даних %1, невідомий мережевий протокол

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Rename Identity
uk: Перейменувати профіль

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Add Identity
uk: Додати профіль

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Add...
uk: Додати…

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Remove Identity
uk: Вилучити профіль

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Identities
uk: Профілі

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: <b>The following problems need to be corrected before your changes can be applied:</b><ul>
uk: <b>До того, як ваші зміни буде застосовано, слід виправити такі помилки:</b><ul>

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: <li>All identities need an identity name set</li>
uk: <li>Для всіх профілів слід вказати назви</li>

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: <li>Every identity needs at least one nickname defined</li>
uk: <li>Для кожного з профілів слід визначити принаймні один псевдонім</li>

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: <li>You need to specify a real name for every identity</li>
uk: <li>Для кожного з профілів слід вказати справжнє ім’я</li>

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: <li>You need to specify an ident for every identity</li>
uk: <li>Для кожного з профілів слід вказати значення ident</li>

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: One or more identities are invalid
uk: Один або декілька профілів є некоректними

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Delete Identity?
uk: Вилучити профіль?

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Do you really want to delete identity "%1"?
uk: Ви справді бажаєте вилучити профіль «%1»?

[ctx: IdentitiesSettingsPage|]
en: Please enter a new name for the identity "%1"!
uk: Будь ласка, введіть нову назву профілю «%1»!

[ctx: Identity|]
en: Quassel IRC User
uk: Користувач Quassel

[ctx: Identity|]
en: <empty>
uk: <порожньо>

[ctx: Identity|]
en: Gone fishing.
uk: Немає на місці.

[ctx: Identity|]
en: Not here. No, really. not here!
uk: Мене немає. Ні, мене немає ні для кого!

[ctx: Identity|]
en: All Quassel clients vanished from the face of the earth...
uk: Всі клієнти Quassel зникли з цього світу…

[ctx: Identity|]
en: Kindergarten is elsewhere!
uk: Тут вам не дитячий садок!

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: General
uk: Загальне

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Real Name:
uk: Справжнє ім’я:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: The "Real Name" is shown in /whois.
uk: Значення «Справжнє ім’я» буде показано серед даних /whois.

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Nicknames
uk: Псевдоніми

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Add Nickname
uk: Додавання псевдоніма

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: &Add...
uk: &Додати…

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Remove Nickname
uk: Вилучити псевдонім

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Rename Identity
uk: Перейменувати профіль

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Re&name...
uk: Пере&йменувати…

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Move upwards in list
uk: Пересунути вгору списком

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Move downwards in list
uk: Пересунути вниз списком

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: A&way
uk: Відс&утній

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Default Away Settings
uk: Типові параметри відсутності

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Nick to be used when being away
uk: Псевдонім, який буде використано, якщо ви відійдете

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Default away reason
uk: Типова причина відсутності

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Away Nick:
uk: Псевдонім відсутності:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Away Reason:
uk: Причина відсутності:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Set away when all clients have detached from the core
uk: Встановлювати стан відсутності після від’єднання останнього клієнта від ядра

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Away On Detach
uk: Відсутність, якщо немає з’єднань

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Not implemented yet
uk: Ще не реалізовано

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Away On Idle
uk: Відсутність, якщо неактивний

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Set away after
uk: Встановлювати відсутність після

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: minutes of being idle
uk: хвилин без активності

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: The "ident" is part of your hostmask and, together with your host, uniquely identifies you within the IRC network.
uk: "Ident" — це частина вашої маски вузла, це значення, разом з назвою вузла, надає змогу ідентифікувати вас у мережі IRC.

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Messages
uk: Повідомлення

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Part Reason:
uk: Причина полишення:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Quit Reason:
uk: Причина виходу:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Kick Reason:
uk: Причина викидання:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: You need an SSL Capable Client to edit your Cores SSL Key and Certificate
uk: Для редагування ключа і сертифіката SSL ядра вам потрібен клієнт з можливостями SSL

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Warning: you are not connected with a secured connection to the Quassel Core!
    Proceeding will cause an unencrypted transfer of your SSL Key and SSL Certificate!
uk: Попередження: ваше з’єднання з ядром Quassel нічим не убезпечено!
    Якщо ви продовжите виконання цієї дії ваш ключ та сертифікат SSL буде передано нешифрованим з’єднанням!

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Continue
uk: Продовжити

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Use SSL Key
uk: Використовувати ключ SSL

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Key Type:
uk: Тип ключа:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: No Key loaded
uk: Не завантажено жодного ключа

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Load
uk: Завантажити

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Use SSL Certificate
uk: Використовувати сертифікат SSL

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Organisation:
uk: Установа:

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: No Certificate loaded
uk: Не завантажено жодного сертифіката

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: day
uk: день

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Load a Key
uk: Завантажити ключ

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Failed to read key
uk: Не вдалося прочитати ключ

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Failed to read the key file. It is either incompatible or invalid. Note that the key file must not have a passphrase.
uk: Не вдалося прочитати файл ключа. Файл ключа є несумісним з програмою або некоректним. Зауважте, що ключ не має бути захищено паролем.

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: IdentityEditWidget|]
en: Load a Certificate
uk: Завантажити сертифікат

[ctx: IdentityPage|]
en: Setup Identity
uk: Налаштуйте профіль

[ctx: IdentityPage|]
en: Default Identity
uk: Типовий профіль

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Configure Ignore Rule
uk: Налаштувати правила ігнорування

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: <p><b>Strictness:</b></p>
    <p><u>Dynamic:</u></p>
    <p>Messages are filtered "on the fly".
    Whenever you disable/delete the ignore rule, the messages are shown again.</p>
    <p><u>Permanent:</u></p>
    <p>Messages are filtered before they get stored in the database.</p>
uk: <p><b>Строгість:</b></p>
    <p><u>Динамічність:</u></p>
    <p>Повідомлення фільтруються «на льоту».
    Якщо ви вимкнете або вилучите правило ігнорування, повідомлення буде показано знову.</p>
    <p><u>Постійність:</u></p>
    <p>Фільтрування повідомлень до зберігання їх у базі даних.</p>

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Strictness
uk: Строгість

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Dynamic
uk: Динамічність

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Permanent
uk: Постійність

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: <p><b>Rule Type:</b></p>
    <p><u>Sender:</u></p>
    <p>The rule is matched against the sender string
    <i>nick!ident@host.name<i></p>
    <p><u>Message:</u></p>
    <p>The rule is matched against the actual message content</p>
uk: <p><b>Тип правила:</b></p>
    <p><u>Відправник:</u></p>
    <p>Відповідність правила визначатиметься за рядком відправника
    <i>псевдонім!ident@назва.вузла<i></p>
    <p><u>Повідомлення:</u></p>
    <p>Відповідність правила встановлюватиметься за вмістом повідомлення</p>

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Rule Type
uk: Тип правила

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Sender
uk: Відправник

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Message
uk: Повідомлення

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: <p><b>Ignore rule:</b></p>
    <p>Depending on the type of the rule, the text is matched against either:</p>
    <p><u>- the message content:</u></p>
    <p><i>Example:</i>
    <br />
    <i>*foobar*</i> matches any text containing the word <i>foobar</i></p>
    <p><u>- the sender string</u>  <i>(nick!ident@host.name)</i></p>
    <p><i>Examples:</i>
    <br />
    - <i>*@foobar.com</i> matches any sender from host <i>foobar.com</i>
    <br />
    - <i>stupid!.+</i> (RegEx) matches any sender with nickname <i>stupid</i> from any host</p>
uk: <p><b>Правило ігнорування:</b></p>
    <p>Залежно від типу правила, відповідність встановлюватиметься за:</p>
    <p><u>- вмістом повідомлення:</u></p>
    <p><i>Приклад:</i>
    <br />
    <i>*щось*</i> відповідає будь-якому фрагменту тексту, який містить слово <i>щось</i></p>
    <p><u>- рядок відправника</u>  <i>(псевдонім!ident@назва.вузла)</i></p>
    <p><i>Приклади:</i>
    <br />
    - <i>*@щось.com</i> відповідає будь-якому відправникові з вузла <i>щось.com</i>
    <br />
    - <i>stupid!.+</i> (формальний вираз) відповідає будь-якому відправникові з псевдонімом <i>stupid</i> з будь-якого вузла</p>

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Ignore Rule
uk: Правило ігнорування

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: <p><b>Use regular expressions:</b></p>
    <p>If enabled, rules follow regular expression syntax.</p>
    <p>Otherwise rules allow wildcard matching with the following special characters:</p>
    <p> *: representing "any amount of any character"
    <br />
    ?: representing "exactly one character"</p>
uk: <p><b>Використовувати формальні вирази:</b></p>
    <p>якщо буде позначено, у правилах використовуватиметься синтаксис формальних виразів.</p>
    <p>якщо позначено не буде, буде увімкнено режим відповідності за шаблонами з такими спеціальними символами:</p>
    <p> *: відповідає будь-якій кількості будь-яких символів
    <br />
    ?: відповідає точно одному довільному символу</p>

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Regular expression
uk: Формальний вираз

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: <p><b>Scope:</b></p>
    <p><u>Global:</u></p>
    <p>The rule is active for any channel on any network</p>
    <p><u>Network:</u></p>
    <p>The list below is interpreted as a list of networks for which the rule should match</p>
    <p><u>Channel:</u></p>
    <p>The list below is interpreted as a list of channels for which the rule should match</p>
uk: <p><b>Область дії:</b></p>
    <p><u>Загальне:</u></p>
    <p>Правило використовується для всіх каналів всіх мереж</p>
    <p><u>Мережа:</u></p>
    <p>Наведений нижче список буде вважатися списком мереж, у яких слід використовувати правило</p>
    <p><u>Канал:</u></p>
    <p>Наведений нижче список буде вважатися списком каналів, у яких слід використовувати правило</p>

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Scope
uk: Область дії

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Global
uk: Загальне

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Network
uk: Мережа

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Channel
uk: Канал

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: <p><b>Enable / Disable:</b></p>
    <p>Only enabled rules are filtered.
    <br />
    For dynamic rules, disabling actually shows the filtered messages again.</p>
uk: <p><b>Увімкнути / Вимкнути:</b></p>
    <p>Для фільтрування буде використано лише увімкнені правила.
    <br />
    Якщо правило є динамічним, його вимикання призведе до негайного показу відфільтрованих ним повідомлень.</p>

[ctx: IgnoreListEditDlg|]
en: Rule is enabled
uk: Правило увімкнено

[ctx: IgnoreListModel|]
en: <b>Enable / Disable:</b><br />Only enabled rules are filtered.<br />For dynamic rules, disabling actually shows the filtered messages again
uk: <b>Увімкнути / Вимкнути:</b><br />Для фільтрування буде використано лише увімкнені правила.
    <br />Якщо правило є динамічним, його вимикання призведе до негайного показу відфільтрованих ним повідомлень.

[ctx: IgnoreListModel|]
en: <b>Ignore rule:</b><br />Depending on the type of the rule, the text is matched against either:<br /><br />- <u>the message content:</u><br /><i>Example:<i><br />    "*foobar*" matches any text containing the word "foobar"<br /><br />- <u>the sender string <i>nick!ident@host.name<i></u><br /><i>Example:</i><br />    "*@foobar.com" matches any sender from host foobar.com<br />    "stupid!.+" (RegEx) matches any sender with nickname "stupid" from any host<br />
uk: <b>Правило ігнорування:</b><br />Залежно від типу правила, відповідність встановлюватиметься за:<br /><br />- <u>вмістом повідомлення:</u><br /><i>Приклад:</i><br />   <i>*щось*</i> відповідає будь-якому фрагменту тексту, який містить слово <i>щось</i><br /><br />- <u>рядок відправника</u>  <i>(псевдонім!ident@назва.вузла)</i><br /><i>Приклади:</i><br />- <i>*@щось.com</i> відповідає будь-якому відправникові з вузла <i>щось.com</i><br />- <i>stupid!.+</i> (формальний вираз) відповідає будь-якому відправникові з псевдонімом <i>stupid</i> з будь-якого вузла<br />

[ctx: IgnoreListModel|]
en: By Sender
uk: За відправником

[ctx: IgnoreListModel|]
en: By Message
uk: За повідомленням

[ctx: IgnoreListModel|]
en: Enabled
uk: Увімкнено

[ctx: IgnoreListModel|]
en: Type
uk: Тип

[ctx: IgnoreListModel|]
en: Ignore Rule
uk: Правило ігнорування

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: New
uk: Створити

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: &Edit
uk: &Змінити

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: Ignore List
uk: Список ігнорування

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: Rule already exists
uk: Таке правило вже існує

[ctx: IgnoreListSettingsPage|]
en: There is already a rule
    "%1"
    Please choose another rule.
uk: Вже існує правило
    «%1»
    Будь ласка, виберіть інше правило.

[ctx: InputWidget|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: InputWidget|]
en: White
uk: Білий

[ctx: InputWidget|]
en: Black
uk: Чорний

[ctx: InputWidget|]
en: Dark blue
uk: Темно-синій

[ctx: InputWidget|]
en: Dark green
uk: Темно-зелений

[ctx: InputWidget|]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: InputWidget|]
en: Dark red
uk: Темно-червоний

[ctx: InputWidget|]
en: Dark magenta
uk: Темно-бузковий

[ctx: InputWidget|]
en: Orange
uk: Жовтогарячий

[ctx: InputWidget|]
en: Yellow
uk: Жовтий

[ctx: InputWidget|]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: InputWidget|]
en: Dark cyan
uk: Темно-бірюзовий

[ctx: InputWidget|]
en: Cyan
uk: Блакитний

[ctx: InputWidget|]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: InputWidget|]
en: Magenta
uk: Малиновий

[ctx: InputWidget|]
en: Dark gray
uk: Темно-сірий

[ctx: InputWidget|]
en: Light gray
uk: Світло-сірий

[ctx: InputWidget|]
en: Clear Color
uk: Зняти колір

[ctx: InputWidget|]
en: Focus Input Line
uk: Фокусувати рядок введення

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Custom font:
uk: Нетиповий шрифт:

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Enable per chat history
uk: Окремі журнали для балачок

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Show nick selector
uk: Показувати список псевдонімів

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Show style buttons
uk: Показувати кнопки стилів

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Enables (limited) Emacs key bindings in the input field.
uk: Вмикає (обмежену) підтримку клавіатурних скорочень Emacs у полі введення тексту.

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Emacs key bindings
uk: Клавіатурні скорочення Emacs

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Enables line wrapping for input.
uk: Вмикає перенесення рядків для вхідних даних.

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Line wrapping
uk: Перенесення рядків

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Show at most
uk: Показувати не більше

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: lines
uk: рядків

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Enable scrollbars
uk: Увімкнути смужки гортання

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Tab Completion
uk: Доповнення за Tab

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Completion suffix:
uk: Суфікс завершення:

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Add space after nick when completing mid-sentence
uk: Додавати пробіл після псевдоніма під час доповнення у реченні

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: InputWidgetSettingsPage|]
en: Input Widget
uk: Віджет введення

[ctx: InternalPeer|]
en: internal connection
uk: внутрішнє з’єднання

[ctx: IrcConnectionWizard|]
en: Save && Connect
uk: Зберегти і з'єднатись

[ctx: IrcListModel|]
en: Channel
uk: Канал

[ctx: IrcListModel|]
en: Users
uk: Користувачі

[ctx: IrcListModel|]
en: Topic
uk: Тема

[ctx: IrcUserItem|]
en: Realname
uk: Справжнє ім’я

[ctx: IrcUserItem|]
en: Hostmask
uk: Маска вузла

[ctx: IrcUserItem|]
en: Operator
uk: Оператор

[ctx: IrcUserItem|]
en: Server
uk: Сервер

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Custom font:
uk: Нетиповий шрифт:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Show icons
uk: Показувати піктограми

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Chat List
uk: Список балачки

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Display topic in tooltip
uk: Показувати тему у підказці

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Mouse wheel changes selected chat
uk: Зміна вибраної балачки прокручуванням коліщатка миші

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Use Custom Colors
uk: Використовувати нетипові кольори

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Standard:
uk: Стандартний:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Inactive:
uk: Неактивний:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Unread messages:
uk: Непрочитані повідомлення:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Highlight:
uk: Підсвічування:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Other activity:
uk: Інші дії:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Custom Nick List Colors
uk: Нетипові кольори списку псевдонімів

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Online:
uk: В мережі:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Away:
uk: Відсутній:

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Chat & Nick Lists
uk: Балачка і списки псевдонімів

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Network
uk: Мережа

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Inactive
uk: Неактивний

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Unread messages
uk: Непрочитані повідомлення

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Highlight
uk: Підсвічування

[ctx: ItemViewSettingsPage|]
en: Other activity
uk: Інші дії

[ctx: KNotificationBackend|]
en: %n pending highlight(s) | %n pending highlight(s)
uk[0]: %n підсвічування у черзі
uk[1]: %n підсвічування у черзі
uk[2]: %n підсвічувань у черзі
uk[3]: %n підсвічувань у черзі

[ctx: KeySequenceButton|]
en: The key you just pressed is not supported by Qt.
uk: Клавіша, яку ви тільки-но використали, не підтримується Qt.

[ctx: KeySequenceButton|]
en: Unsupported Key
uk: Непідтримувана клавіша

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+a: hold the Ctrl key and press a.
uk: Натисніть кнопку, а потім введіть клавіатурне скорочення, яке ви бажаєте використовувати у програмі.
    Наприклад, для Ctrl+A: натисніть клавішу Ctrl, а потім клавішу «a».

[ctx: KeySequenceWidget|What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
uk: Введіть

[ctx: KeySequenceWidget|No shortcut defined]
en: None
uk: Немає

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: Shortcut Conflict
uk: Конфлікт скорочень

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: The "%1" shortcut is already in use, and cannot be configured.
    Please choose another one.
uk: Клавіатурне скорочення «%1» вже використано. Його не можна повторювати.
    Будь ласка, виберіть інше клавіатурне скорочення.

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: The "%1" shortcut is ambiguous with the shortcut for the following action:
uk: Клавіатурне скорочення «%1» збігається з клавіатурним скороченням для виконання такої дії:

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: Do you want to reassign this shortcut to the selected action?
uk: Бажаєте змінити клавіатурне скорочення для позначеної дії?

[ctx: KeySequenceWidget|]
en: Reassign
uk: Перепризначити

[ctx: LegacyPeer|]
en: Invalid handshake message!
uk: Некоректне повідомлення щодо встановлення з’єднання!

[ctx: LegacyPeer|]
en: Unknown protocol message of type %1
uk: Невідоме повідомлення протоколу типу %1

[ctx: MainPage|]
en: Connect to Core...
uk: З’єднатися із ядром…

[ctx: MainWin|]
en: General
uk: Загальне

[ctx: MainWin|]
en: &Connect to Core...
uk: &З’єднатися з ядром…

[ctx: MainWin|]
en: &Disconnect from Core
uk: &Від’єднатися від ядра

[ctx: MainWin|]
en: Change &Password...
uk: Змінити &пароль…

[ctx: MainWin|]
en: Core &Info...
uk: Ві&домості щодо ядра…

[ctx: MainWin|]
en: Configure &Networks...
uk: Налаштувати &мережі…

[ctx: MainWin|]
en: &Quit
uk: Ви&йти

[ctx: MainWin|]
en: &Configure Chat Lists...
uk: &Налаштувати списки балачки…

[ctx: MainWin|]
en: Show &Search Bar
uk: Показувати &смужку пошуку

[ctx: MainWin|]
en: Show Away Log
uk: Показувати журнал відсутності

[ctx: MainWin|]
en: Show &Menubar
uk: Показувати смужку &меню

[ctx: MainWin|]
en: Show Status &Bar
uk: Показувати п&анель стану

[ctx: MainWin|]
en: &Lock Layout
uk: За&блокувати компонування

[ctx: MainWin|]
en: &Full Screen Mode
uk: П&овноекранний режим

[ctx: MainWin|]
en: Configure &Shortcuts...
uk: Налаштувати &скорочення...

[ctx: MainWin|]
en: &Configure Quassel...
uk: &Налаштувати Quassel…

[ctx: MainWin|]
en: &About Quassel
uk: &Про Quassel

[ctx: MainWin|]
en: About &Qt
uk: Про &бібліотеку Qt

[ctx: MainWin|]
en: Debug &NetworkModel
uk: Діа&гностика NetworkModel

[ctx: MainWin|]
en: Debug &BufferViewOverlay
uk: Ді&агностика BufferViewOverlay

[ctx: MainWin|]
en: Debug &MessageModel
uk: &Діагностика MessageModel

[ctx: MainWin|]
en: Debug &HotList
uk: Діаг&ностика HotList

[ctx: MainWin|]
en: Debug &Log
uk: Діагностика &журналу

[ctx: MainWin|]
en: Reload Stylesheet
uk: Перезавантажити таблицю стилів

[ctx: MainWin|]
en: Hide Current Buffer
uk: Приховати поточний буфер

[ctx: MainWin|]
en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: MainWin|]
en: Jump to hot chat
uk: перехід до активної балачки

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #0
uk: Встановити пришвидшений доступ №0

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #1
uk: Встановити пришвидшений доступ №1

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #2
uk: Встановити пришвидшений доступ №2

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #3
uk: Встановити пришвидшений доступ №3

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #4
uk: Встановити пришвидшений доступ №4

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #5
uk: Встановити пришвидшений доступ №5

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #6
uk: Встановити пришвидшений доступ №6

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #7
uk: Встановити пришвидшений доступ №7

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #8
uk: Встановити пришвидшений доступ №8

[ctx: MainWin|]
en: Set Quick Access #9
uk: Встановити пришвидшений доступ №9

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #0
uk: Пришвидшений доступ №0

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #1
uk: Пришвидшений доступ №1

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #2
uk: Пришвидшений доступ №2

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #3
uk: Пришвидшений доступ №3

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #4
uk: Пришвидшений доступ №4

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #5
uk: Пришвидшений доступ №5

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #6
uk: Пришвидшений доступ №6

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #7
uk: Пришвидшений доступ №7

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #8
uk: Пришвидшений доступ №8

[ctx: MainWin|]
en: Quick Access #9
uk: Пришвидшений доступ №9

[ctx: MainWin|]
en: Activate Next Chat List
uk: Активувати наступний список балачки

[ctx: MainWin|]
en: Activate Previous Chat List
uk: Активувати попередній список балачки

[ctx: MainWin|]
en: Go to Next Chat
uk: Перейти до наступної балачки

[ctx: MainWin|]
en: Go to Previous Chat
uk: Перейти до попередньої балачки

[ctx: MainWin|]
en: &File
uk: &Файл

[ctx: MainWin|]
en: &Networks
uk: &Мережі

[ctx: MainWin|]
en: &View
uk: П&ерегляд

[ctx: MainWin|]
en: &Chat Lists
uk: &Списки балачки

[ctx: MainWin|]
en: &Toolbars
uk: &Панелі

[ctx: MainWin|]
en: &Settings
uk: П&араметри

[ctx: MainWin|]
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: MainWin|]
en: Debug
uk: Зневадження

[ctx: MainWin|]
en: Feature Not Supported
uk: Підтримки можливості не передбачено

[ctx: MainWin|]
en: <b>Your Quassel Core does not support this feature</b>
uk: <b>У ядрі вашого Quassel не передбачено підтримки цієї можливості</b>

[ctx: MainWin|]
en: You need a Quassel Core v0.12.0 or newer in order to be able to remotely change your password.
uk: Щоб мати змогу віддалено змінювати ваш пароль, вам слід встановити ядро Quassel версії 0.12.0 або новіше.

[ctx: MainWin|]
en: Nicks
uk: Псевдоніми

[ctx: MainWin|]
en: Show Nick List
uk: Показувати список псевдонімів

[ctx: MainWin|]
en: Chat Monitor
uk: Спостереження за балачкою

[ctx: MainWin|]
en: Show Chat Monitor
uk: Показувати панель спостереження за балачкою

[ctx: MainWin|]
en: Inputline
uk: Рядок введення

[ctx: MainWin|]
en: Show Input Line
uk: Показувати рядок введення

[ctx: MainWin|]
en: Topic
uk: Тема

[ctx: MainWin|]
en: Show Topic Line
uk: Показувати рядок теми

[ctx: MainWin|]
en: Main Toolbar
uk: Головна панель

[ctx: MainWin|]
en: Connected to core.
uk: З’єднано з ядром.

[ctx: MainWin|]
en: Not connected to core.
uk: Не з’єднано з ядром.

[ctx: MainWin|]
en: Unencrypted Connection
uk: Нешифроване з’єднання

[ctx: MainWin|]
en: <b>Your client does not support SSL encryption</b>
uk: <b>У вашій клієнтській програмі не передбачено підтримки шифрування SSL</b>

[ctx: MainWin|]
en: Sensitive data, like passwords, will be transmitted unencrypted to your Quassel core.
uk: Конфіденційні дані, зокрема паролі, буде передано незашифрованими вашому ядру Quassel.

[ctx: MainWin|]
en: <b>Your core does not support SSL encryption</b>
uk: <b>У вашому ядрі не передбачено підтримки шифрування SSL</b>

[ctx: MainWin|]
en: Untrusted Security Certificate
uk: Ненадійний сертифікат безпеки

[ctx: MainWin|]
en: <b>The SSL certificate provided by the core at %1 is untrusted for the following reasons:</b>
uk: <b>Сертифікат SSL наданий ядром %1 є ненадійним з таких причин:</b>

[ctx: MainWin|]
en: Continue
uk: Продовжити

[ctx: MainWin|]
en: Show Certificate
uk: Показати сертифікат

[ctx: MainWin|]
en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
uk: Хочете прийняти сертифікат назавжди без попереджень?

[ctx: MainWin|]
en: Current Session Only
uk: Тільки на поточний сеанс

[ctx: MainWin|]
en: Forever
uk: Завжди

[ctx: MainWin|]
en: Core Connection Error
uk: Помилка з’єднання з ядром

[ctx: MessageModel|]
en: Requesting %1 messages from backlog for buffer %2:%3
uk: Запит на %1 повідомлення з журналу для буфера %2:%3

[ctx: MetricsServer|]
en: Invalid listen address %1
uk: Некоректна адреса очікування даних %1

[ctx: MetricsServer|]
en: Could not open IPv6 interface %1:%2: %3
uk: Не вдалося відкрити інтерфейс IPv6 %1:%2: %3

[ctx: MetricsServer|]
en: Could not open IPv4 interface %1:%2: %3
uk: Не вдалося відкрити інтерфейс IPv4 %1:%2: %3

[ctx: MetricsServer|]
en: Invalid listen address %1, unknown network protocol
uk: Некоректна адреса очікування даних %1, невідомий мережевий протокол

[ctx: MsgProcessorStatusWidget|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: MsgProcessorStatusWidget|]
en: Receiving Backlog
uk: Отримання журналу

[ctx: MultiLineEdit|]
en: Do you really want to paste %n line(s)? | Do you really want to paste %n line(s)?
uk[0]: Справді бажаєте вставити %n рядок?
uk[1]: Справді бажаєте вставити %n рядки?
uk[2]: Справді бажаєте вставити %n рядків?
uk[3]: Справді бажаєте вставити %n рядків?

[ctx: MultiLineEdit|]
en: Paste Protection
uk: Захист від вставки

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Add Network
uk: Додавання мережі

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Use preset:
uk: Використовувати шаблон:

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Manually specify network settings
uk: Вказати параметри мережі вручну

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Manual Settings
uk: Ручне визначення параметрів

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Network name:
uk: Назва мережі:

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Server address:
uk: Адреса сервера:

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Port:
uk: Порт:

[ctx: NetworkAddDlg|]
en: Server password:
uk: Пароль доступу до сервера:

[ctx: NetworkEditDlg|]
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

[ctx: NetworkEditDlg|]
en: Please enter a network name:
uk: Будь ласка, введіть назву мережі:

[ctx: NetworkEditDlg|]
en: Add Network
uk: Додавання мережі

[ctx: NetworkItem|]
en: Server
uk: Сервер

[ctx: NetworkItem|]
en: Users
uk: Користувачі

[ctx: NetworkModel|]
en: Chat
uk: Балачка

[ctx: NetworkModel|]
en: Topic
uk: Тема

[ctx: NetworkModel|]
en: Nick Count
uk: Кількість псевдонімів

[ctx: NetworkModelController|]
en: Do you want to delete the following buffer(s) permanently? | Do you want to delete the following buffer(s) permanently?
uk[0]: Бажаєте назавжди вилучити наведені нижче буфер?
uk[1]: Бажаєте назавжди вилучити наведені нижче буфери?
uk[2]: Бажаєте назавжди вилучити наведені нижче буфери?
uk[3]: Бажаєте назавжди вилучити наведені нижче буфери?

[ctx: NetworkModelController|]
en: ...and <b>%1</b> more<br><br>
uk: …і ще <b>%1</b><br><br>

[ctx: NetworkModelController|]
en: <b>Note:</b> This will delete all related data, including all backlog data, from the core's database and cannot be undone.
uk: <b>Зауваження:</b> з бази даних ядра буде вилучено всі пов’язані з буферами дані, зокрема всі дані журналів. Відновити ці дані буде неможливо.

[ctx: NetworkModelController|]
en: <br>Active channel buffers cannot be deleted, please part the channel first.
uk: <br>Не можна вилучати активні буфери каналів, будь ласка, спочатку полиште канал.

[ctx: NetworkModelController|]
en: Remove buffers permanently?
uk: Остаточно вилучити буфери?

[ctx: NetworkModelController::JoinDlg|]
en: Join Channel
uk: Приєднатися до каналу

[ctx: NetworkModelController::JoinDlg|]
en: Network:
uk: Мережа:

[ctx: NetworkModelController::JoinDlg|]
en: Channel:
uk: Канал:

[ctx: NetworkModelController::JoinDlg|]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: NetworkPage|]
en: Setup Network Connection
uk: Налаштування з’єднання з мережею

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Re&name...
uk: Пере&йменувати…

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: &Add...
uk: &Додати…

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: De&lete
uk: Ви&лучити

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Network Details
uk: Параметри мережі

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Identity:
uk: Профіль:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Servers
uk: Сервери

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Manage servers for this network
uk: Керування записами серверів цієї мережі

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: &Edit...
uk: &Змінити…

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Move upwards in list
uk: Пересунути вгору списком

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Move downwards in list
uk: Пересунути вниз списком

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Commands
uk: Команди

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Configure automatic identification or misc. commands to be executed after connecting to a server
uk: Налаштуйте автоматичну ідентифікацію або інші команди, які буде виконано після встановлення з’єднання з сервером

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Commands to execute on connect:
uk: Команди, які буде виконано при з’єднанні:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Specify a list of IRC commands to be executed upon connect.
    Note that Quassel IRC automatically rejoins channels, so /join will rarely be needed here!
uk: Вкажіть список команд IRC, які буде виконано після з’єднання.
    Зауважте, що Quassel автоматично приєднується до каналів, отже команда /join навряд чи буде потрібною!

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Connection
uk: З'єднання

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Automatically reconnect to the IRC network after connection failures
uk: Автоматично повторно з’єднуватися з мережею IRC після втрати зв’язку

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Automatic Reconnect
uk: Автоматичне перез’єднання

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Wait
uk: Очікування

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en:  s
uk:  с

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: between retries
uk: між спробами

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Number of retries:
uk: Кількість спроб:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Unlimited
uk: Не обмежено

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Rejoin all channels after reconnect
uk: Приєднуватися до всіх каналів після повторного з’єднання

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Auto Identify
uk: Автоматична ідентифікація

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Use SASL Authentication
uk: Використовувати розпізнавання SASL

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Account:
uk: Обліковий запис:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> because the identity has an ssl certificate set, SASL EXTERNAL will be used.</p></body></html>
uk: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Зауваження:</span> оскільки для профілю визначено сертифікат ssl, буде використано SASL EXTERNAL.</p></body></html>

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Service:
uk: Служба:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Encodings
uk: Кодування

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Control encodings for in- and outgoing messages
uk: Керування кодуванням вхідних та вихідних повідомлень

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Use Custom Encodings
uk: Використовувати нетипові кодування

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Specify which encoding your messages will be sent in.
    UTF-8 should be a sane choice for most networks.
uk: Вкажіть, у якому кодуванні слід надсилати ваші повідомлення.
    Здебільшого, слід надавати перевагу UTF-8.

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Send messages in:
uk: Надсилати повідомлення у:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Receive fallback:
uk: Резервне кодування:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Server encoding:
uk: Кодування сервера:

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Networks
uk: Мережі

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: <b>The following problems need to be corrected before your changes can be applied:</b><ul>
uk: <b>До того, як ваші зміни буде застосовано, слід виправити такі помилки:</b><ul>

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: <li>All networks need at least one server defined</li>
uk: <li>Для кожної мережі слід визначити принаймні один сервер</li>

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Invalid Network Settings
uk: Некоректні параметри мережі

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Delete Network?
uk: Вилучити мережу?

[ctx: NetworksSettingsPage|]
en: Do you really want to delete the network "%1" and all related settings, including the backlog?
uk: Ви справді бажаєте вилучити запис мережі «%1» та всі пов’язані параметри, зокрема журнал?

[ctx: NickEditDlg|]
en: Edit Nickname
uk: Зміна псевдоніма

[ctx: NickEditDlg|]
en: Please enter a valid nickname:
uk: Введіть коректний псевдонім:

[ctx: NickEditDlg|]
en: A valid nickname may contain letters from the English alphabet, digits, and the special characters {, }, [, ], \, |, `, ^, _ and -.
uk: Коректний псевдонім має складатися з літер абетки англійської мови, цифр та спеціальних символів {, }, [, ], \, |, `, ^, _ і -.

[ctx: NickEditDlg|]
en: Add Nickname
uk: Додавання псевдоніма

[ctx: NotificationsSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: NotificationsSettingsPage|]
en: Notifications
uk: Сповіщення

[ctx: PasswordChangeDlg|]
en: Change Password
uk: Зміна пароля

[ctx: PasswordChangeDlg|]
en: Old password:
uk: Старий пароль:

[ctx: PasswordChangeDlg|]
en: New Password:
uk: Новий пароль:

[ctx: PasswordChangeDlg|]
en: Confirm password:
uk: Підтвердження пароля:

[ctx: PasswordChangeDlg|]
en: This changes the password for your username <b>%1</b> on the Quassel Core running at <b>%2</b>.
uk: Буде змінено пароль для користувача <b>%1</b> на ядрі Quassel, запущеному на <b>%2</b>.

[ctx: PasswordChangeDlg|]
en: Password Not Changed
uk: Пароль не змінено

[ctx: PasswordChangeDlg|]
en: <b>Password change failed</b>
uk: <b>Спроба змінити пароль зазнала невдачі</b>

[ctx: PasswordChangeDlg|]
en: The core reported an error when trying to change your password. Make sure you entered your old password correctly!
uk: Під час спроби змінити ваш пароль ядро повідомило про помилку. Переконайтеся, що вами правильно введено старий пароль!

[ctx: QObject|]
en: Requesting a total of up to %1 backlog messages for %2 buffers
uk: Запит загалом на %1 повідомлень журналу для %2 буферів

[ctx: QObject|]
en: Requesting up to %1 of all unread backlog messages (plus additional %2)
uk: Запит на %1 з усіх непрочитаних повідомлень з журналу (плюс додаткові %2)

[ctx: QObject|]
en: Requesting a total of up to %1 unread backlog messages for %2 buffers
uk: Запит загалом на %1 непрочитаних повідомлень журналу для %2 буферів

[ctx: QObject|]
en: Welcome to Quassel IRC
uk: Вітаємо у Quassel

[ctx: QObject|]
en: This wizard will help you to set up your default identity and your IRC network connection.<br>This only covers basic settings. You can cancel this wizard any time and use the settings dialog for more detailed changes.
uk: Цей майстер допоможе вам налаштувати ваш типовий профіль та ваше з’єднання з мережею IRC.<br>Тут можна налаштувати лише основні параметри. Ви можете перервати роботу цього майстра на будь-якому кроці і скористатися діалоговим вікном параметрів програми для точнішого налаштування.

[ctx: QssParser|]
en: Invalid block declaration: %1
uk: Некоректне оголошення блоку: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid palette role assignment: %1
uk: Некоректне призначення ролі палітри: %1

[ctx: QssParser|]
en: Unknown palette role name: %1
uk: Невідома назва ролі палітри: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid subelement name in %1
uk: Некоректна назва піделемента у %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid message type in %1
uk: Некоректний тип повідомлення у %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid condition %1
uk: Некоректна умова %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid message label: %1
uk: Некоректна мітка повідомлення: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid senderhash specification: %1
uk: Некоректне визначення хешу відправника: %1

[ctx: QssParser|]
en: Senderhash can be at most "0x0f"!
uk: Хеш відправника не може перевищувати "0x0f"!

[ctx: QssParser|]
en: Invalid format name: %1
uk: Некоректна назва формату: %1

[ctx: QssParser|]
en: Illegal IRC color specification (must be between 00 and 0f): %1
uk: Помилкове визначення кольору IRC (має бути значення від 00 до 0f): %1

[ctx: QssParser|]
en: Unhandled condition: %1
uk: Непридатна до обробки умова: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid proplist %1
uk: Некоректний список властивостей %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid chatlist item type %1
uk: Некоректний тип елемента списку балачки %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid chatlist state %1
uk: Некоректний стан списку балачки %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid property declaration: %1
uk: Некоректне оголошення властивості: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid font property: %1
uk: Некоректна властивість шрифта: %1

[ctx: QssParser|]
en: Unknown ChatLine property: %1
uk: Невідома властивість ChatLine: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid palette color role specification: %1
uk: Некоректне визначення ролі кольору палітри: %1

[ctx: QssParser|]
en: Unknown palette color role: %1
uk: Невідома роль кольору у палітрі: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid gradient declaration: %1
uk: Некоректне визначення градієнта: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid gradient stops list: %1
uk: Некоректний список точок перемикання градієнта: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid font specification: %1
uk: Некоректне визначення шрифту: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid font style specification: %1
uk: Некоректне визначення гарнітури шрифту: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid font weight specification: %1
uk: Некоректне визначення товщини шрифту: %1

[ctx: QssParser|]
en: Invalid font size specification: %1
uk: Некоректне визначення розмірів шрифту: %1

[ctx: QtMultimediaNotificationBackend::ConfigWidget|]
en: Select Audio File
uk: Вибір звукового файла

[ctx: QtMultimediaNotificationConfigWidget|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: QtMultimediaNotificationConfigWidget|]
en: Play a sound
uk: Відтворити звук

[ctx: QtMultimediaNotificationConfigWidget|]
en: Prelisten to the selected sound
uk: Прослухати вибраний звук

[ctx: QtMultimediaNotificationConfigWidget|]
en: Select the sound file to play
uk: Виберіть звуковий файл для відтворення

[ctx: Quassel|]
en: Quassel IRC is a modern, distributed IRC client.
uk: Quassel IRC — це сучасний, розподілений клієнт IRC

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: year
uk: рік

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: day
uk: день

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: h
uk: г

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: min
uk: хв

[ctx: Quassel::secondsToString()|]
en: sec
uk: с

[ctx: QueryBufferItem|]
en: Realname
uk: Справжнє ім’я

[ctx: QueryBufferItem|]
en: Hostmask
uk: Маска вузла

[ctx: QueryBufferItem|]
en: Operator
uk: Оператор

[ctx: QueryBufferItem|]
en: Server
uk: Сервер

[ctx: ReceiveFileDlg|]
en: Incoming File Transfer
uk: Вхідне передавання даних

[ctx: ReceiveFileDlg|]
en: <b>%1</b> wants to send you a file:<br>%2 (%3 bytes)
uk: <b>%1</b> хоче надіслати вам файл:<br>%2 (%3 байтів)

[ctx: RemotePeer|]
en: Disconnecting...
uk: Розриваємо з’єднання…

[ctx: SaveIdentitiesDlg|]
en: Sync With Core
uk: Синхронізація з ядром

[ctx: SaveIdentitiesDlg|]
en: Syncing data with core, please wait...
uk: Синхронізація даних з ядром, зачекайте…

[ctx: SaveIdentitiesDlg|]
en: Abort
uk: Перервати

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Server Info
uk: Інформація про сервер

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Server address:
uk: Адреса сервера:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Port:
uk: Порт:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Password:
uk: Пароль:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Advanced
uk: Додатково

[ctx: ServerEditDlg|]
en: SSL Version:
uk: Версія SSL:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Use only TLSv1 unless you know what you are doing!
uk: Користуйтеся лише TLSv1, якщо не впевнені щодо варіанта вибору!

[ctx: ServerEditDlg|]
en: SSLv3 (insecure)
uk: SSLv3 (слабкий захист)

[ctx: ServerEditDlg|]
en: SSLv2 (insecure)
uk: SSLv2 (слабкий захист)

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Use a Proxy
uk: Використовувати проксі

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Proxy Type:
uk: Тип проксі:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Proxy Host:
uk: Вузол проксі:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Proxy Username:
uk: Користувач проксі:

[ctx: ServerEditDlg|]
en: Proxy Password:
uk: Пароль до проксі:

[ctx: SettingsDlg|]
en: Configure Quassel
uk: Налаштування Quassel

[ctx: SettingsDlg|]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: SettingsDlg|]
en: Save changes
uk: Зберегти зміни

[ctx: SettingsDlg|]
en: There are unsaved changes on the current configuration page. Would you like to apply your changes now?
uk: На поточній сторінці налаштування є незбережені зміни. Бажаєте застосувати зміни негайно?

[ctx: SettingsDlg|]
en: Configure %1
uk: Налаштувати %1

[ctx: SettingsDlg|]
en: Reload Settings
uk: Перезавантаження параметрів

[ctx: SettingsDlg|]
en: Do you like to reload the settings, undoing your changes on this page?
uk: Бажаєте повторно завантажити параметри із скасуванням всіх змін, внесених на цій сторінці?

[ctx: SettingsDlg|]
en: Restore Defaults
uk: Відновлення параметрів

[ctx: SettingsDlg|]
en: Do you like to restore the default values for this page?
uk: Бажаєте відновити типові значення на цій сторінці?

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Configure Quassel
uk: Налаштування Quassel

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Configure %1
uk: Налаштувати %1

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Reload Settings
uk: Перезавантаження параметрів

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Do you like to reload the settings, undoing your changes on this page?
uk: Бажаєте повторно завантажити параметри із скасуванням всіх змін, внесених на цій сторінці?

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Restore Defaults
uk: Відновлення параметрів

[ctx: SettingsPageDlg|]
en: Do you like to restore the default values for this page?
uk: Бажаєте відновити типові значення на цій сторінці?

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Action
uk: Дія

[ctx: ShortcutsModel|]
en: Shortcut
uk: Скорочення

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Search:
uk: Пошук:

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Shortcut for Selected Action
uk: Скорочення для позначеної дії

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Default:
uk: Типове:

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: None
uk: Немає

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Custom:
uk: Нетипове:

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: ShortcutsSettingsPage|]
en: Shortcuts
uk: Скорочення

[ctx: SignalProxy|]
en: Disconnecting
uk: Роз'єднання

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Network name:
uk: Назва мережі:

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: The name of the IRC network you are configuring
uk: Назва мережі IRC, налаштування якої ви змінюєте

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Servers
uk: Сервери

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: A list of IRC servers belonging to this network
uk: Список серверів IRC, що належать до цієї мережі

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Edit this server entry
uk: Змінити цей запис сервера

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: &Edit...
uk: &Змінити…

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Add another IRC server
uk: Додати ще один сервер IRC

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: &Add...
uk: &Додати…

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Remove this server entry from the list
uk: Вилучити цей запис сервера зі списку

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: De&lete
uk: Ви&лучити

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Move upwards in list
uk: Пересунути вгору списком

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Move downwards in list
uk: Пересунути вниз списком

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: Join Channels Automatically
uk: Автоматично приєднуватися до каналів

[ctx: SimpleNetworkEditor|]
en: A list of IRC channels you will join automatically after connecting to the network
uk: Список каналів IRC, до яких ви автоматично приєднуєтеся після встановлення з’єднання з мережею

[ctx: SnoreNotificationBackend|]
en: Private Message
uk: Конфіденційне повідомлення

[ctx: SnoreNotificationConfigWidget|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: SnoreNotificationConfigWidget|]
en: Enable Snore
uk: Увімкнути Snore

[ctx: SonnetSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: SqliteStorage|]
en: SQLite is a file-based database engine that does not require any setup. It is suitable for small and medium-sized databases that do not require access via network. Use SQLite if your Quassel Core should store its data on the same machine it is running on, and if you only expect a few users to use your core.
uk: SQLite — це рушій бази даних, який працює безпосередньо з файлом бази даних і не потребує додаткового налаштування. Цей рушій добре працює з невеликими базами даних та базами даних середнього розміру, для роботи з якими не потрібен мережевий доступ. Скористайтеся SQLite, якщо ваше ядро Quassel зберігатиме дані на тому самому комп’ютері, на якому його запущено, а користуватимуться ним не більше ніж декілька користувачів.

[ctx: SslInfoDlg|]
en: Security Information
uk: Інформацію про безпеку

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Hostname:</b>
uk: <b>Назва вузла:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>IP address:</b>
uk: <b>IP-адреса:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Encryption:</b>
uk: <b>Шифрування:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Protocol:</b>
uk: <b>Протокол:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Certificate chain:</b>
uk: <b>Ланцюжок сертифікатів:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: Subject
uk: Отримувач

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Common name:</b>
uk: <b>Звичайне ім'я:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Organization:</b>
uk: <b>Установа:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Organizational unit:</b>
uk: <b>Підрозділ установи:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Country:</b>
uk: <b>Країна:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>State or province:</b>
uk: <b>Область або регіон:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Locality:</b>
uk: <b>Розташування:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: Issuer
uk: Видавець

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Validity period:</b>
uk: <b>Період чинності:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>MD5 digest:</b>
uk: <b>Сума MD5:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>SHA1 digest:</b>
uk: <b>Сума SHA1:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>SHA256 digest:</b>
uk: <b>Сума SHA256:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: <b>Trusted:</b>
uk: <b>Надійність:</b>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: Yes
uk: Так

[ctx: SslInfoDlg|]
en: No, for the following reasons:<ul>
uk: Ні, з таких причин:<ul>

[ctx: SslInfoDlg|]
en: %1 to %2
uk: з %1 до %2

[ctx: StatusBufferItem|]
en: Status Buffer
uk: Буфер станів

[ctx: SystemTray|]
en: &Minimize
uk: &Мінімізувати

[ctx: SystemTray|]
en: &Restore
uk: &Відновити

[ctx: SystrayAnimationConfigWidget|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: SystrayNotificationBackend|]
en: %n pending highlight(s) | %n pending highlight(s)
uk[0]: %n підсвічування у черзі
uk[1]: %n підсвічування у черзі
uk[2]: %n підсвічувань у черзі
uk[3]: %n підсвічувань у черзі

[ctx: SystrayNotificationBackend::ConfigWidget|]
en: Show a message in a popup
uk: Показати повідомлення у контекстному вікні

[ctx: TabCompleter|]
en: Tab completion
uk: Доповнення за Tab

[ctx: TaskbarNotificationBackend::ConfigWidget|]
en: Activate dock entry, timeout:
uk: Активувати пункт панелі, час очікування:

[ctx: TaskbarNotificationBackend::ConfigWidget|]
en: Mark taskbar entry, timeout:
uk: Позначити пункт панелі задач, час очікування:

[ctx: TaskbarNotificationBackend::ConfigWidget|]
en: Unlimited
uk: Не обмежено

[ctx: TaskbarNotificationBackend::ConfigWidget|]
en:  seconds
uk:  секунд

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Connect
uk: З'єднатися

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Connect to IRC
uk: З’єднатися з мережею IRC

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Disconnect
uk: Від'єднатися

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Disconnect from IRC
uk: Від’єднатися від мережі IRC

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Connect to all
uk: З’єднатися з усіма

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Disconnect from all
uk: Розірвати з’єднання з усіма

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Part
uk: Полишити

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Leave currently selected channel
uk: Полишити поточний позначений канал

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Join
uk: Приєднатись

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Join a channel
uk: Приєднатися до каналу

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Query
uk: Розпочати діалог

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Start a private conversation
uk: Почати особисте спілкування

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Request user information
uk: Надіслати запит щодо відомостей про користувача

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Op
uk: Зробити оператором

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Give operator privileges to user
uk: Надати користувачеві права доступу оператора

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Deop
uk: Забрати права оператора

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Take operator privileges from user
uk: Забрати у користувача права доступу оператора

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Voice
uk: Надати голос

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Give voice to user
uk: Надати користувачеві право висловлюватися

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Devoice
uk: Заборонити писати

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Take voice from user
uk: Забрати у користувача право писати

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Kick
uk: Викинути

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Remove user from channel
uk: Викинути користувача з каналу

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Ban
uk: Заборонити

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Ban user from channel
uk: Заборонити користувачеві участь у каналі

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Kick/Ban
uk: Викинути/Заблокувати

[ctx: ToolBarActionProvider|]
en: Remove and ban user from channel
uk: Вилучити запис користувач і заборонити участь на каналі

[ctx: TopicWidget|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: TopicWidget|]
en: Users: %1
uk: Користувачі: %1

[ctx: TopicWidget|]
en: Lag: %1 msecs
uk: Затримка: %1 мс

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Form
uk: Форма

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Custom font:
uk: Нетиповий шрифт:

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Resize dynamically to fit contents
uk: Динамічна зміна розмірів за вмістом

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: On hover only
uk: Лише при наведенні

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Interface
uk: Інтерфейс

[ctx: TopicWidgetSettingsPage|]
en: Topic Widget
uk: Віджет теми

[ctx: Transfer|]
en: New
uk: Створити

[ctx: TransferModel|]
en: Type
uk: Тип

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
note: Nick Message
en: You are now known as %DN%1%DN
uk: Тепер вас показано як %DN%1%DN

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
en: %DN%1%DN is now known as %DN%2%DN
uk: %DN%1%DN тепер показано як %DN%2%DN

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
note: Mode Message
en: User mode: %DM%1%DM
uk: Режим користувача: %DM%1%DM

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
en: Mode %DM%1%DM by %DN%2%DN
uk: Режим %DM%1%DM, встановлено %DN%2%DN

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
note: Join Message
en: %DN%1%DN %DH(%2@%3)%DH has joined %DC%4%DC
uk: %DN%1%DN %DH(%2@%3)%DH приєднується до %DC%4%DC

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
note: Part Message
en: %DN%1%DN %DH(%2@%3)%DH has left %DC%4%DC
uk: %DN%1%DN %DH(%2@%3)%DH полишає %DC%4%DC

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
note: Quit Message
en: %DN%1%DN %DH(%2@%3)%DH has quit
uk: %DN%1%DN %DH(%2@%3)%DH виходить

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
note: Kick Message
en: %DN%1%DN has kicked %DN%2%DN from %DC%3%DC
uk: %DN%1%DN викинуто %DN%2%DN з %DC%3%DC

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
note: Day Change Message
en: {Day changed to %1}
uk: {День змінено на %1}

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
en: Netsplit between %DH%1%DH and %DH%2%DH ended. Users joined:
uk: Розділення між %DH%1%DH і %DH%2%DH завершено. Приєдналися користувачі:

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
en: %DN%1%DN (%2 more)
uk: %DN%1%DN (додалося %2)

[ctx: UiStyle::StyledMessage|]
en: Netsplit between %DH%1%DH and %DH%2%DH. Users quit:
uk: Розділення між %DH%1%DH і %DH%2%DH. Вийшло користувачів:

[ctx: UserCategoryItem|]
en: %n Owner(s) | %n Owner(s)
uk[0]: %n власник
uk[1]: %n власники
uk[2]: %n власників
uk[3]: %n власників

[ctx: UserCategoryItem|]
en: %n Admin(s) | %n Admin(s)
uk[0]: %n адміністратор
uk[1]: %n адміністратора
uk[2]: %n адміністраторів
uk[3]: %n адміністраторів

[ctx: UserCategoryItem|]
en: %n Operator(s) | %n Operator(s)
uk[0]: %n оператор
uk[1]: %n оператора
uk[2]: %n операторів
uk[3]: %n операторів

[ctx: UserCategoryItem|]
en: %n Half-Op(s) | %n Half-Op(s)
uk[0]: %n напівоператор
uk[1]: %n напівоператора
uk[2]: %n напівоператорів
uk[3]: %n напівоператорів

[ctx: UserCategoryItem|]
en: %n Voiced | %n Voiced
uk[0]: %n з правом допису
uk[1]: %n з правом допису
uk[2]: %n з правом допису
uk[3]: %n з правом допису

[ctx: UserCategoryItem|]
en: %n User(s) | %n User(s)
uk[0]: %n користувач
uk[1]: %n користувачі
uk[2]: %n користувачів
uk[3]: %n користувачів
