debian-installer - en to kk translation catalogue (32 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik
kk: Орнатылуда quik

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik boot loader
kk: quik жүктеушісін орнату

note: Type: boolean Description :sl4:
en: quik installation failed. Continue anyway?
kk: quik-ты орнату сәтсіз аяқталды. Сонда да жалғастыру керек пе?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The quik package failed to install into /target/.  Installing quik as a boot loader is a required step.  The install problem might however be unrelated to quik, so continuing the installation may be possible.
kk: /target/-ке quik дестесін орнату мүмкін болмады. quik-ты жүйелік жүктеуіш ретінде орнату қажет. Бірақ бұл quik-қа байланысты болмауы мүмкін, сондықтан орнатуды жалғастыруға болады.

note: Type: text Description :sl4:
en: Checking partitions
kk: Бөлімдерді тексеру

note: Type: error Description :sl4:
en: No root partition found
kk: Түбірлік бөлім табылған жоқ

note: Type: error Description :sl4:
en: No partition is mounted as your new root partition. You must mount a root partition first.
kk: Түбірлік бөлім жөнделген жоқ. Алдымен түбірлік бөлімді жөндеңіз.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition not on first disk
kk: Жүктелу бөлімі бірінші дискіде емес

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires partition that holds /boot to be on the first disk. Please return to the partitioning step.
kk: quik жүктеушісі бірінші дискте орналасқан /boot бөлімін талап етеді. Бөлімдеу қадамына оралыңыз.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition must be on ext2
kk: Жүктелу бөлімі ext2 болуы керек

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires the partition that holds /boot to be formatted using the ext2 file system. Please return to the partitioning step.
kk: quik жүктеушісі ext2 қолданып пішімделген /boot бөлімін талап етеді. Бөлімдеу қадамына оралыңыз.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Do you really want to install the quik boot loader?
kk: Сіз шынымен quik жүктеушісін орнатуды қалайсыз ба?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes. If you are left with a blank screen, you may need to try a cold boot and hold down Command-Option-P-R.
kk: Сіз quik жүктеушісін орнатуды қаладыңыз. Сіз енді басқа ешқандай операциялық жүйелерді осы дисктен жүктей алмайтын боласыз. Оған қоса, осы үрдіс аяқталған кезде, машинаңыз ешқандай тәсілмен жүктеле алмайды. Егер сізде бос экран болса, сізге суық жүктеуді көру мен Command-Option-P-R ұстап тұру керек болады.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Be aware that this code has not been thoroughly tested.
kk: Осы коды қолданған кезде ол дұрыс тексерілмегенін есте сақтаңыз.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes.
kk: Сіз quik жүктеушісін орнатуды қаладыңыз. Сіз енді басқа ешқандай операциялық жүйелерді осы дисктен жүктей алмайтын боласыз. Оған қоса, осы үрдіс аяқталған кезде, машинаңыз ешқандай тәсілмен жүктеле алмайды.

note: Type: text Description :sl4:
en: Creating quik configuration
kk: quik конфигурациясын құру

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to create quik configuration
kk: quik конфигурациясын жасау сәтсіз

note: Type: error Description :sl4:
en: The creation of the main quik configuration file failed.
kk: quik конфигурациясының бас файлын құру мүмкін болмады.

note: Type: error Description :sl4:
en: Check /var/log/syslog or see virtual console 4 for the details.
kk: Қосымша мәліметті /var/log/syslog файлынан не 4 виртуал консольдан қараңыз.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
kk: Ескерту: сіздің жүйеңіз жүктеле алмайтындай қалуы мүмкін!

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik into bootstrap partition
kk: quik-ты жүктеуіш бөлімге орнату

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to install boot loader
kk: Жүйелік жүктеуішті орнату мүмкін болмады

note: Type: error Description :sl4:
en: The installation of the quik boot loader failed.
kk: quik жүктеушіні орнату сәтсіз.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: your system may be unbootable!
kk: Ескерту: сіздің жүйеңіз жүктелмей қалуы мүмкін!

note: Type: text Description :sl4:
en: Setting up OpenFirmware
kk: OpenFirmware орнату

note: Type: error Description :sl4:
en: Unable to configure OpenFirmware
kk: OpenFirmware баптау мүмкін емес

note: Type: error Description :sl4:
en: Setting the OpenFirmware boot-device variable failed. You will have to configure OpenFirmware yourself to boot.
kk: OpenFirmware жүктелу құрылғысы айнымалысын орнату сәтсіз. Сізге енді OpenFirmware-ны жүктелген кезде баптау керек болады.

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Problem configuring OpenFirmware
kk: OpenFirmware баптау қатесі

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Setting the OpenFirmware boot-command variable failed. You may have intermittent boot failures.
kk: OpenFirmware жүктелу құрылғысы айнымалысын орнату сәтсіз. Сізде енді үзілетін жүктеу ақайлықтары болуы мүмкін.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
kk: /target/proc тіркеу сәтсіз

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
kk: Базалық жүйені /target/ бумасын орнату сәтсіз аяқталды.

note: Type: text Description Main menu item :sl4:
en: Install quik on a hard disk
kk: quik жүктеуішін қатты дискіге орнату
