debian-installer - en to sk translation catalogue (32 entries)

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik
sk: Inštaluje sa quik

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik boot loader
sk: Inštaluje sa zavádzač quik

note: Type: boolean Description :sl4:
en: quik installation failed. Continue anyway?
sk: Inštalácia quik zlyhala. Pokračovať napriek tomu?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: The quik package failed to install into /target/.  Installing quik as a boot loader is a required step.  The install problem might however be unrelated to quik, so continuing the installation may be possible.
sk: Inštalácia balíka quik do /target zlyhala. Inštalácia zavádzača quik je nutná. Možno tento problém nesúvisí priamo s quik, takže je možné, že budete môcť pokračovať v inštalácii.

note: Type: text Description :sl4:
en: Checking partitions
sk: Kontrolujú sa oblasti

note: Type: error Description :sl4:
en: No root partition found
sk: Nebola nájdená žiadna koreňová oblasť

note: Type: error Description :sl4:
en: No partition is mounted as your new root partition. You must mount a root partition first.
sk: Žiadna oblasť nie je pripojená ako vaša nová koreňová oblasť. Koreňovú oblasť musíte najprv pripojiť.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition not on first disk
sk: Štartovacia oblasť sa nenachádza na prvom disku

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires partition that holds /boot to be on the first disk. Please return to the partitioning step.
sk: Zavádzač quik potrebuje, aby koreňová oblasť na ktorej sa nachádza /boot bola na prvom disku. Vráťte sa, prosím, na krok rozdeľovania.

note: Type: error Description :sl4:
en: Boot partition must be on ext2
sk: Štartovacia oblasť musí mať súborový systém ext2

note: Type: error Description :sl4:
en: The quik boot loader requires the partition that holds /boot to be formatted using the ext2 file system. Please return to the partitioning step.
sk: Zavádzač quik potrebuje mať oblasť obsahujúcu /boot so súborovým systémom ext2. Prosím vráťte sa na krok rozdeľovania.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Do you really want to install the quik boot loader?
sk: Naozaj chcete nainštalovať zavádzač quik?

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes. If you are left with a blank screen, you may need to try a cold boot and hold down Command-Option-P-R.
sk: Zvolili ste si inštaláciu zavádzača quik. Z tohto disku nebudete môcť spustiť žiaden iný operačný systém. Okrem toho sa môže stať, že po ukončení tejto operácie sa váš počítač vôbec nespustí. Ak sa dostanete k prázdnej obrazovke, mali by ste skúsiť studený reštart so stlačenými klávesmi Command-Option-P-R.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: Be aware that this code has not been thoroughly tested.
sk: Uvedomte si, že tento program nie je dôkladne preskúšaný.

note: Type: boolean Description :sl4:
en: You have chosen to install the quik boot loader. You will not be able to boot any other operating system from this disk. Furthermore, your machine may not be bootable in any manner after this process completes.
sk: Zvolili ste si inštaláciu zavádzača quik. Z tohto disku nebudete môcť spustiť žiaden iný operačný systém. Okrem toho sa môže stať, že po ukončení tejto operácie sa váš počítač vôbec nespustí.

note: Type: text Description :sl4:
en: Creating quik configuration
sk: Vytvára sa konfigurácia quik

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to create quik configuration
sk: Chyba pri vytváraní konfigurácie quik

note: Type: error Description :sl4:
en: The creation of the main quik configuration file failed.
sk: Zlyhalo vytváranie hlavného konfiguračného súboru zavádzača quik.

note: Type: error Description :sl4:
en: Check /var/log/syslog or see virtual console 4 for the details.
sk: Podrobnosti nájdete v súbore /var/log/syslog alebo na štvrtej virtuálnej konzole.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: Your system may be unbootable!
sk: Upozornenie: Váš systém sa nemusí spustiť!

note: Type: text Description :sl4:
en: Installing quik into bootstrap partition
sk: quik sa inštaluje do zavádzacej oblasti

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to install boot loader
sk: Chyba pri inštalácii zavádzača

note: Type: error Description :sl4:
en: The installation of the quik boot loader failed.
sk: Inštalácia zavádzača quik zlyhala.

note: Type: error Description :sl4:
en: Warning: your system may be unbootable!
sk: Pozor: Váš systém nemusí naštartovať!

note: Type: text Description :sl4:
en: Setting up OpenFirmware
sk: Nastavuje sa OpenFirmware

note: Type: error Description :sl4:
en: Unable to configure OpenFirmware
sk: OpenFirmware sa nedá nastaviť

note: Type: error Description :sl4:
en: Setting the OpenFirmware boot-device variable failed. You will have to configure OpenFirmware yourself to boot.
sk: Nastavenie boot-device premennej pre OpenFirmware zlyhalo. Musíte to nastaviť manuálne.

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Problem configuring OpenFirmware
sk: Chyba pri nastavovaní OpenFirmware

note: Type: error Description :sl4: This error may not be fatal, depending on the exact type of Mac.
en: Setting the OpenFirmware boot-command variable failed. You may have intermittent boot failures.
sk: Nastavenie boot-command premennej pre OpenFirmware zlyhalo. Očakávajte nepravidelné problémy so štartovaním.

note: Type: error Description :sl4:
en: Failed to mount /target/proc
sk: Chyba pri pripájaní /target/proc

note: Type: error Description :sl4:
en: Mounting the proc file system on /target/proc failed.
sk: Zlyhalo pripájanie súborového systému proc do /target/proc.

note: Type: text Description Main menu item :sl4:
en: Install quik on a hard disk
sk: Inštalácia quik na pevný disk
