tools 4.1.0 - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: argument 'files' must be character
lt: argumentas 'files' turi būti simbolis

en: md5 failed on file '%ls'
lt: md5 nepavyko faile '%ls'

en: md5 failed on file '%s'
lt: md5 nepavyko faile '%s'

en: only %d arguments are allowed
lt: leidžiami tik %d argumentai

en: 'fmt' is not a character vector
lt: 'fmt' nėra tekstinis vektorius

en: 'fmt' must be length 1
lt: 'fmt' turi būti 1 ilgis

en: 'fmt' length exceeds maximal format length %d
lt: 'fmt' ilgis viršija maksimalų formato ilgį %d

en: unrecognised format specification '%s'
lt: neatpažinto formato specifikacija '%s'

en: at most one asterisk '*' is supported in each conversion specification
lt: ne daugiau kaip viena žvaigždutė '*' yra palaikoma kiekvienoje konvertavimo specifikacijoje

en: unable to allocate buffer for long string at line %d
lt: nepavyko priskirti buferio ilgoms eilutėms eilutėje %d

en: invalid '%s' value
lt: neteisinga '%s' reikšmė

en: bad markup (extra space?) at %s:%d:%d
lt: blogas žymėjimas (papildoma vieta?) %s:%d:%d

en: Macro '%s' previously defined.
lt: Anksčiau apibrėžta makrokomanda '%s'.

en: At most 4 arguments are allowed for user defined macros.
lt: Vartotojo apibrėžtoms makrokomandoms leidžiami ne daugiau kaip 4 argumentai.

en: No macro definition for '%s'.
lt: Nėra '%s' makrokomandos apibrėžimo.

en: Not enough arguments passed to user macro '%s'
lt: Nepakanka argumentų, perduotų vartotojo makrokomandai '%s'

en: newline within quoted string at %s:%d
lt: nauja eilutė cituojamoje eilutėje ties %s:%d

en: unable to allocate buffer for long macro at line %d
lt: nepavyko priskirti buferio ilgoms makrokomandoms eilutėje %d

en: macros nested too deeply: infinite recursion?
lt: makrokomandos įdėtos per giliai: begalinė rekursija?

en: Unable to find macro %s
lt: Nepavyko rasti makrokomandos %s

en: Unexpected end of input (in %c quoted string opened at %s:%d:%d)
lt: Netikėta įvesties pabaiga (%c cituojama eilutė atidaryta ties %s:%d:%d)

en: cannot open the connection
lt: negalima atidaryti ryšio

en: cannot read from this connection
lt: negalima skaityti iš šio ryšio

en: invalid Rd file
lt: neleistinas Rd failas

en: 'deparseRd' only supports deparsing character elements
lt: ‘deparseRd’ palaiko tik pašalinančio pobūdžio elementus

en: bad state
lt: bloga būsena

en: bad text mode %d in 'deparseRd'
lt: netinkamas teksto režimas %d, esantis 'deparseRd'

en: invalid bind address specification
lt: netinkama susiejimo adreso specifikacija

en: non-character argument
lt: ne simbolių argumentas

en: invalid '%s' argument
lt: neteisingas argumentas '%s'

en: write error during file append
lt: rašymo klaida failo pridėjimo metu

en: too many items
lt: per daug elementų

en: pskill() is not supported on this platform
lt: pskill() nepalaikomas šioje platformoje

en: psnice() is not supported on this platform
lt: psnice() nepalaikomas šioje platformoje

en: invalid argument type
lt: neleistinas argumento tipas

en: out of memory
lt: trūksta atminties
