class 7.3-9 - en to pl_PL translation catalogue (15 entries)

en: wrong plot method used
pl_PL: błędnie użyta metoda rysowania wykresu

en: 'SOM' called with no data
pl_PL: 'SOM' zostało wywołane bez danych

en: 'radii' must be a list of the same length as 'alpha'
pl_PL: argument 'radii' musi być listą tej samej długości co argument 'alpha'

en: 'alpha' and 'radii' do not have the same lengths
pl_PL: argumenty 'alpha' oraz 'radii' nie posiadają tych samych długości

en: 'alpha' and 'radii' do not match
pl_PL: argumenty 'alpha' oraz 'radii' nie zgadzają się

en: no missing values are allowed
pl_PL: żadne brakujące wartości nie są dozwolone

en: 'train' and 'class' have different lengths
pl_PL: argumenty 'train' oraz 'class' mają różne długości

en: dims of 'test' and 'train' differ
pl_PL: wymiary argumentów 'test' oraz 'train' różnią się

en: k = %d exceeds number %d of patterns
pl_PL: k = %d przekracza liczbę %d ścieżek

en: k = %d must be at least 1
pl_PL: k = %d musi być co najmniej 1

en: 'x' and 'cl' have different lengths
pl_PL: argumenty 'train' oraz 'class' mają różne długości

en: invalid 'prior'
pl_PL: niepoprawny argument 'prior'

en: 'prior' is of incorrect length
pl_PL: argument 'prior' posiada niepoprawną długość

en: retained set is now too small to proceed
pl_PL: zachowany zbiór jest teraz zbyt mały aby kontynuować

en: pass %s size %d
pl_PL: przekazano %s rozmiar %d
