spatial 7.3-7 - en to pl_PL translation catalogue (13 entries)

en: 'np' exceeds 6
pl_PL: argument 'np' przekracza 6

en: 'x' does not have columns 'x', 'y' and 'z'
pl_PL: 'x' nie zawiera kolumn 'x', 'y' oraz 'z'

en: some of '...' do not match
pl_PL: niektóre z '...' nie pasują

en: rank failure in Choleski decomposition
pl_PL: niepowodzenie pozycjonowania w dekompozycji Cholesky'ego

en: 'object' is not a fitted trend surface
pl_PL: argument nie jest obiektem klasy "trls"

en: 'x' and 'y' differ in length
pl_PL: 'x' oraz 'y' różnią się długością

en: 'object' not from kriging
pl_PL: argument nie jest obiektem klasy "trgls"

en: 'n' is too large
pl_PL: argument 'n' jest zbyt duży

en: object not from kriging
pl_PL: argument nie jest obiektem klasy "trgls"

en: Device not active
pl_PL: Urządzenie nie jest aktywne

en: 'x' not a fitted trend surface
pl_PL: argument 'x' nie jest obiektem klasy "trls"

en: some points outside region
pl_PL: niektóre punkty są poza obszarem

en: invalid input
pl_PL: niepoprawne wejście
