rabbitvcs - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Commit
fi: Toimita

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Extension
fi: Laajennus

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Export
fi: Vie

en: Message
fi: Viesti

en: Rename
fi: Nimeä uudelleen

en: New Name:
fi: Uusi nimi:

en: Select a Folder
fi: Valitse hakemisto

en: to
fi: kohde

en: Select a File
fi: Valitse tiedosto

en: Save As...
fi: Tallenna nimellä...

en: Revision
fi: Revisio

en: Author
fi: Tekijä

en: More Actions...
fi: Lisää toimintoja...

en: Change
fi: Muuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Line
fi: Rivi

en: Text
fi: Teksti

en: Action
fi: Toiminto

en: Create Patch
fi: Luo paikkatiedosto

en: Creating Patch File...
fi: Luodaan paikkatiedosto...

en: Patch File Created
fi: Luotiin paikkatiedosto

en: Mime Type
fi: MIME-tyyppi

en: Finished
fi: Valmis

en: Size
fi: Koko

en: Create folder...
fi: Luo hakemisto...

en: Copy to...
fi: Kopioi...

en: Copy URL to clipboard
fi: Kopioi URL leikepöydälle

en: Move to...
fi: Siirrä ...

en: New Location:
fi: Uusi sijainti:
