rabbitvcs - en to he translation catalogue (72 entries)

en: Commit
he: שליחה

en: Add
he: הוספה

en: Add to ignore list
he: הוספה אל רשימת ההתעלמות

en: Delete
he: מחיקה

en: Resolve
he: פתור

en: Restore
he: שחזור

en: Cleanup
he: ניקיון

en: Import
he: ייבוא

en: Open
he: פתיחה

en: Browse to
he: סייר אל

en: Updating...
he: מעדכן...

en: Completed Update
he: העדכון הושלם

en: Path
he: נתיב

en: Extension
he: סיומת

en: Loading...
he: בטעינה...

en: Found %d item(s)
he: נמצאו %d פריטים

en: Running Add Command...
he: מריץ פקודת הוספה...

en: Completed Add
he: ההוספה הסתיימה

en: Export - %s
he: ייצוא - %s

en: Export
he: ייצוא

en: Running Export Command...
he: מריץ פקודת ייצוא...

en: Completed Export
he: ייצוא הושלם

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Import - %s
he: ייבוא - %s

en: The repository URL field is required.
he: שדה כתובת המקור נדרש.

en: Running Import Command...
he: מריץ פקודת ייבוא...

en: Completed Import
he: ייבוא הסתיים

en: Rename
he: שנה שם

en: The new name field is required
he: שדה השם הינו הכרחי

en: Running Rename Command...
he: מריץ פקודת שינוי שם...

en: Completed Rename
he: שינוי השם הושלם

en: Text Status
he: מצב טקסט

en: Property Status
he: מצב הגדרה

en: Running Commit Command...
he: מרית פקודת שליחה...

en: Completed Commit
he: שליחה הושלמה

en: Select a Folder
he: בחירת ספרייה

en: to
he: אל

en: Select a File
he: בחירת קובץ

en: Relocate
he: מקם מחדש

en: Running Relocate Command...
he: מריץ פקודת מיקום מחדש...

en: Completed Relocate
he: המיקום מחדש הסתיים

en: Revision
he: מהדורה

en: Author
he: יוצר

en: Running Resolve Command...
he: מריץ פקודת פתור...

en: Yes
he: כן

en: Cannot annotate a directory
he: לא ניתן לכתוב הערה לספרייה

en: Annotate - %s
he: הערה - %s

en: Line
he: שורה

en: Text
he: טקסט

en: Action
he: פעולה

en: English
he: אנגלית

en: Select a program
he: בחירת תוכנה

en: Are you sure you want to clear your repository paths?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את נתיבי המאגר שלך?

en: Repository paths cleared
he: נתיבי המאגר נמחקו

en: Are you sure you want to clear your previous messages?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את ההודעה הקודמת שלך?

en: Previous messages cleared
he: ההודעה הקודמת נמחקה

en: Are you sure you want to clear your authentication information?
he: האם אתה בטוח שבצרונך למחוק את נתוני האימות שלך?

en: Authentication information cleared
he: נתוני האימות נמחקו

en: You must supply a destination path.
he: יש לספק נתיב יעד.

en: Locked
he: נעול

en: Get Lock
he: נעל

en: Running Lock Command...
he: מריץ פקודת נעילה...

en: Completed Lock
he: נעילה הסתיימה

en: Create Patch
he: יצירת תיקון

en: The given path is not a working copy
he: הנתיב שניתן אינו העתק פועל

en: Creating Patch File...
he: יוצר קובץ תיקון...

en: Finished
he: הסתיים

en: %s - Finished
he: %s - הסיים

en: Cleaning Up...
he: מנקה...

en: Completed Cleanup
he: הניקיון הסתיים

en: Show log
he: הצגת דיווח
