rabbitvcs - en to hr translation catalogue (373 entries)

en: %i second | %i seconds
hr[0]: %i sekunda
hr[1]: %i sekunda
hr[2]: %i sekundi

en: %i minute | %i minutes
hr[0]: %i minuta
hr[1]: %i minute
hr[2]: %i minuta

en: %i hour | %i hours
hr[0]: %i sat
hr[1]: %i sati
hr[2]: %i sati

en: %i day | %i days
hr[0]: %i dan
hr[1]: %i dana
hr[2]: %i dana

en: %i week | %i weeks
hr[0]: %i tjedan
hr[1]: %i tjedana
hr[2]: %i tjedana

en: %i month | %i months
hr[0]: %i mjesec
hr[1]: %i mjeseci
hr[2]: %i mjeseci

en: %i year | %i years
hr[0]: %i godina
hr[1]: %i godina
hr[2]: %i godina

en: Debug
hr: Pronađi grešku

en: Bugs
hr: Greške

en: Open Shell
hr: Otvori komandni  prozor

en: Refresh Status
hr: Osvježi status

en: Debug Revert
hr: Pronađi greške u povratku

en: Reverts everything it sees
hr: Povrati na staro sve što pronađeš

en: Invalidate
hr: Učini nevažećim

en: Force an invalidate_extension_info() call
hr: Prinudno pozovi invalidate_extension_info()

en: Add Emblem
hr: Dodaj oznaku

en: Add an emblem
hr: Dodaje oznaku ikone

en: Checkout...
hr: Preuzmi..-

en: Check out a working copy
hr: Preuzmi radnu kopiju

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update a working copy
hr: Obnovi radnu kopiju

en: Commit
hr: Pohrani

en: Commit modifications to the repository
hr: Pohrani izmjene u skladište

en: Repository Browser
hr: Preglednik skladišta

en: Browse a repository tree
hr: Pregledaj stablo skladišta

en: Check for Modifications...
hr: Provjeri izmjene...

en: Check for modifications made to the repository
hr: Provjeri izmjene napravljene u skladištu

en: Diff Menu...
hr: Izbornik razlika...

en: List of comparison options
hr: Popis opcija usporedbe

en: View diff against base
hr: Prikaži razliku prema osnovi

en: View the modifications made to a file
hr: Pogledaj izmjene datoteke

en: View diff between files/folders
hr: Pogledaj razlike između datoteka/mapa

en: View the differences between two files
hr: Pogledaj razliku između dvije datoteke

en: View diff against previous revision
hr: Pogedaj razliku od prošle inačice

en: View the modifications made to a file since its last change
hr: Pogledaj izmjene u datoteci od zadnje promjene

en: Compare with base
hr: Usporedi s osnovnom

en: Compare with base using side-by-side comparison tool
hr: Usporedi s osnovom koristeći usporedni alat (jedan do drugog)

en: Compare files/folders
hr: Usporedi datoteke/mape

en: Compare the differences between two items
hr: Usporedi razlike između dvije stavke

en: Compare with previous revision
hr: Usporedi s prethodnom inačicom

en: Compare with previous revision using side-by-side comparison tool
hr: Usporedi s prošlom revizijom

en: Show Changes...
hr: Pokaži promjene...

en: Show changes between paths and revisions
hr: Prikaži promjene između staza i revizija

en: Show Log
hr: Prikaži dnevnik

en: Show a file's log information
hr: Pokazuje informacije iz dnevnika za datoteku

en: Add
hr: Dodaj

en: Schedule items to be added to the repository
hr: Rasporedi stavke za dodavanje u skladište

en: Add to ignore list
hr: Dodaj na listu zanemarenih

en: Update to revision...
hr: Obnovi na reviziju...

en: Update a file to a specific revision
hr: Obnavlja datoteku na određenu reviziju

en: Rename...
hr: Promijeni ime...

en: Schedule an item to be renamed on the repository
hr: Priloži stavku za promjenu imena u skladištu

en: Delete
hr: Obriši

en: Schedule an item to be deleted from the repository
hr: Pripremi stavku kako bi se obrisala iz skladišta

en: Revert
hr: Vrati izvorno

en: Revert an item to its unmodified state
hr: Vrati na staro stavku - poništi promjene

en: Resolve
hr: Razriješi

en: Mark a conflicted item as resolved
hr: Označi razriješenom stavku u sukobu

en: Restore
hr: Vrati

en: Restore a missing item
hr: Vrati nedostajeće

en: Relocate...
hr: Premjesti...

en: Relocate your working copy
hr: Premjesti radnu kopiju na drugi poslužitelj

en: Get Lock...
hr: Zaključaj...

en: Locally lock items
hr: Lokalno zaključava stavke

en: Release Lock...
hr: Oslobodi...

en: Release lock on an item
hr: Otključaj stavku

en: Cleanup
hr: Očisti

en: Clean up working copy
hr: Očisti radnu kopiju

en: Export...
hr: Izvoz…

en: Export a working copy or repository with no versioning information
hr: Izvezi radnu kopiju ili skladište bez informacije o verzijama

en: Create Repository here
hr: Ovdje napravi skladište

en: Create a repository in a folder
hr: Napravi skladište u mapi

en: Import
hr: Uvezi

en: Import an item into a repository
hr: Uvezi stavku u skladište

en: Branch/tag...
hr: Grana/oznaka...

en: Copy an item to another location in the repository
hr: Kopiraj stavku na drugo mjesto unutar skladišta

en: Switch...
hr: Zamijeni...

en: Change the repository location of a working copy
hr: Zamijeni sidrište radne kopije u skladištu

en: Merge...
hr: Stopi...

en: A wizard with steps for merging
hr: Čarobnjak s koracima za stapanje

en: Annotate...
hr: Označi...

en: Annotate a file
hr: Dodaj bilješke datoteci

en: Create Patch...
hr: Napravi zakrpu...

en: Creates a unified diff file with all changes you made
hr: Napravi objedinjenu datoteku razlika sa svim vašim promjenama

en: Apply Patch...
hr: Primjeni zakrpu...

en: Applies a unified diff file to the working copy
hr: Primijenjuje datoteku objedinjenih razlika na radnu kopiju

en: Properties
hr: Svojstva

en: View the properties of an item
hr: Pogledaj svojstva stavke

en: Help
hr: Pomoć

en: View help
hr: Pogledaj pomoć

en: Settings
hr: Postavke

en: View or change RabbitVCS settings
hr: Pogledaj ili promijeni RabiitVCS postavke

en: About
hr: O programu

en: About RabbitVCS
hr: O RabiitVCS programu

en: Open
hr: Otvori

en: Open a file
hr: Otvori datoteku

en: Browse to
hr: Pregledaj

en: Browse to a file or folder
hr: Pregledaj datoteku ili mapu

en: Revert property
hr: Poništi promjene svojstva

en: Revert this property to its original state
hr: Vrati vrijednost svojstva na originalnu

en: Revert property (recursive)
hr: Poništi promjene svojstva (poniruće)

en: Revert this property to its original state (recursive)
hr: Vrati vrijednost svojstva na originalnu (poniruće)

en: Delete property
hr: Obriši svojstvo

en: Delete this property
hr: Obriši ovo svojstvo

en: Delete this property (recursive)
hr: Obriši ovo svojstvo (poniruće)

en: Ignore item by filename
hr: Zanemari predmet po imenu

en: Ignore item by file extension
hr: Zanemari stavku prema nastavku

en: Updating...
hr: Ažuriram...

en: Completed Update
hr: Ažuriranje završeno

en: Update To Revision
hr: Ažuriraj na inačicu

en: Checkout
hr: Preuzmi

en: Completed Checkout
hr: Preuzimanje završeno

en: Path
hr: Staza

en: Extension
hr: Proširenje

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Found %d item(s)
hr: Pronađeno %d stavaka

en: Running Add Command...
hr: Dodavanje...

en: Completed Add
hr: Završeno dodavanje

en: Revision:
hr: Revizija:

en: Export - %s
hr: Izvoz - %s

en: The repository URL and destination path are both required fields.
hr: URL skladišta i odredišna staza su obavezna polja.

en: Export
hr: Izvoz

en: Running Export Command...
hr: Izvoz u tijeku...

en: Completed Export
hr: Izvoz završen

en: Apply Patch
hr: Primijeni zakrpu

en: Apply Patch To Directory...
hr: Primijeni zakrpu na mapu...

en: Applying Patch File...
hr: Primjena zakrpe...

en: Patch File Applied
hr: Zakrpa primijenjena

en: Date
hr: Datum

en: Message
hr: Poruka

en: Import - %s
hr: Uvezi - %s

en: The repository URL field is required.
hr: URL skladišta je obavezno polje.

en: Running Import Command...
hr: Izrada uvoza u tijeku...

en: Completed Import
hr: Završen uvoz

en: Rename
hr: Promijeni naziv

en: New Name:
hr: Novo ime:

en: The new name field is required
hr: Polje novog imena je obavezno

en: Running Rename Command...
hr: Promjena naziva u tijeku...

en: Completed Rename
hr: Promjena naziva završena

en: Text Status
hr: Status teksta

en: Property Status
hr: Status svojstva

en: Running Commit Command...
hr: Pohranjivanje u tijeku...

en: Completed Commit
hr: Pohrana završena

en: View diff as side-by-side comparison
hr: Pogedaj razliku usporedno

en: Running Merge Test
hr: Testiranje stapanja

en: Completed Merge Test
hr: Završen test stapanja

en: Running Merge Command
hr: Izvršavanje stapanja

en: Completed Merge
hr: Stapanje završeno

en: Merge
hr: Stopi

en: An error has occurred in the RabbitVCS Nautilus extension. Please contact the <a href="%s">RabbitVCS team</a> with the error details listed below:
hr: Dogodila se greška u RabbitVCS Nautilus proširenju. Molimo javite <a href="%s">RabbitVCS timu</a> detalje greške:

en: Select a Folder
hr: Odaberi mapu

en: to
hr: do

en: Select a File
hr: Odaberi datoteku

en: Save As...
hr: Spremi kao...

en: Are you sure you want to continue?
hr: Da li sigurno želite nastaviti?

en: the selected item(s)
hr: odabrana(e) stavka(e)

en: Added a folder to the repository
hr: Mapa je dodana u skladište

en: Running Revert Command...
hr: Izvršavanje vraćanja....

en: Completed Revert
hr: Vraćanje završeno

en: The from and to url fields are both required.
hr: Polja url-ova su obavezna.

en: Relocate
hr: Premjesti

en: Running Relocate Command...
hr: Izvršava se premještanje...

en: Completed Relocate
hr: Završeno premještanje

en: Revision
hr: Inačica

en: Author
hr: Autor

en: View unified diff
hr: Vidi ukupnu razliku

en: Compare side by side
hr: Usporedi jedno do drugog

en: Running Resolve Command...
hr: Izvršavanje razriješavanja...

en: Completed Resolve
hr: Razriješavanje završeno

en: More Actions...
hr: Više akcija...

en: Change
hr: Promijeni

en: Property Change
hr: Promjena svojstva

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Open from first revision
hr: Otvori iz prve revizije

en: Open from second revision
hr: Otvori iz druge revizije

en: Cannot annotate a directory
hr: Ne možete označiti mapu

en: Annotate - %s
hr: Označi - %s

en: Line
hr: Redak

en: Text
hr: Tekst

en: The from revision field must be an integer
hr: Polje inačice treba sadržavati broj

en: Log - %s
hr: Dnevnik - %s

en: N/A
hr: Nije primjenjivo

en: Action
hr: Akcija

en: Copy From Path
hr: Kopiraj sa staze

en: Copy From Revision
hr: Kopiraj iz inačice

en: View diff against working copy
hr: Pogledaj razliku u odnosu na radnu kopiju

en: View diff between revisions
hr: Pogledaj razliku između inačica

en: Compare with working copy
hr: Usporedi s radnom kopijlom

en: Compare revisions
hr: Usporedi inačice

en: Show changes between revisions
hr: Pogledaj razlike između revizija

en: Edit author...
hr: Uredi autora...

en: Edit log message...
hr: Uredi poruku dnevnika...

en: Edit revision properties...
hr: Uredi svojstva revizije...

en: Edit author
hr: Uredi autora

en: Edit log message
hr: Uredi poruku dnevnika

en: Unknown
hr: Napoznato

en: English
hr: Engleski

en: Select a program
hr: Odaberite program

en: Are you sure you want to clear your repository paths?
hr: Da li ste sigurni da želite očistiti staze skladišta?

en: Repository paths cleared
hr: Skladišne staze očišćene

en: Are you sure you want to clear your previous messages?
hr: Da li se sigruni da želite očistiti vaše prethodne poruke?

en: Previous messages cleared
hr: Prethodne poruke očišćene

en: Are you sure you want to clear your authentication information?
hr: Da li sigurno želite očistiti vaše autentikacijske podatke?

en: Authentication information cleared
hr: Autentikacijski podaci očišćeni

en: Unable to retrieve properties list
hr: U nemogućnosti pribaviti popis svojstava

en: You must supply a destination path.
hr: Trebate odabrati odredišnu stazu.

en: Branch/tag
hr: Grana/oznaka

en: Running Branch/tag Command...
hr: Izrada grane/oznake

en: Completed Branch/tag
hr: Završena izrada grane/oznake

en: Locked
hr: Zaključano

en: Get Lock
hr: Zaključaj

en: Running Lock Command...
hr: Zaključavanje...

en: Completed Lock
hr: Zaključano

en: The repository location is a required field.
hr: Lokacija skladišta je obavezno polje.

en: Switch
hr: Zamijeni

en: Running Switch Command...
hr: Zamijena u tijeku

en: Completed Switch
hr: Zamjena izvršena

en: HEAD
hr: najnovije

en: Number
hr: Broj

en: Working Copy
hr: Radna verzija

en: Host:
hr: Poslužitelj

en: Checkout - %s
hr: Preuzimanje - %s

en: Running Checkout Command...
hr: Preuzimanje u tijeku...

en: Name
hr: Naziv

en: Create Patch
hr: Izradi zakrpu

en: The given path is not a working copy
hr: Odabrana staza nije radna kopija

en: Creating Patch File...
hr: Izrada zakrpe...

en: Patch File Created
hr: Zakrpa napravljena

en: Properties - %s
hr: Svojstva - %s

en: Value
hr: Vrijednost

en: There was a problem saving your properties.
hr: Snimanje svojstava nije uspjelo.

en: <b>Note:</b> changes to properties are applied instantly. You may review and undo changes using the context menu for each item.
hr: <b>Napomena:</b> promjene svojstava se primjenjuju odmah. Možete provjeriti i poništiti promjene koristeći skočni izbornik za svaku stavku.

en: Do you want to delete the selected properties from all files and subdirectories
    beneath this directory?
hr: Želite li obrisati označena svojstva iz svih datatoteka 
    i poddirektorija u ovoj mapi?

en: File is not under version control.
hr: Datoteka nije pod sustavom kontrola verzija.

en: Reserved
hr: Rezervirano

en: Unable to set new value for property.
hr: Nije moguće postaviti novu vrijednost stvojstva.

en: Mime Type
hr: Mime tip

en: Finished
hr: Završeno

en: %s - Finished
hr: %s - Završeno

en: Log Message
hr: Komentar za dnevnik

en: Unlock
hr: Otključaj

en: Running Unlock Command...
hr: Otključavanje u tijeku...

en: Completed Unlock
hr: Otključavanje završeno

en: Size
hr: Veličina

en: Create folder...
hr: Napravi mapu...

en: Copy to...
hr: Kopiraj u...

en: Copy URL to clipboard
hr: Kopiraj URL u spremnik

en: Move to...
hr: Premjesti...

en: Where do you want to copy the selection?
hr: Gdje želite kopirati odabrano?

en: New Location:
hr: Nova lokacija:

en: Where do you want to move the selection?
hr: Gdje želite premjestiti odabrano?

en: Cleaning Up...
hr: Čišćenje...

en: Completed Cleanup
hr: Završeno čišćenje

en: Repository successfully created
hr: Skladište uspješno napravljeno

en: There was an error creating the repository.  Make sure the given folder is empty.
hr: Dogodila se pogreška prilikom kreiranja skladišta. Provjerite da li je odabrana mapa prazna.

en: <b>Properties for:</b>
hr: <b>Svojstva za:</b>

en: <i>Selected properties will be applied recursively.</i>
hr: <i>Odabrana svojstva biti će primijenjena ponirući.</i>

en: Delete properties recursively
hr: Obriši svojstva ponirući

en: Edit...
hr: Uredi...

en: New...
hr: Novo...

en: URL/Path:
hr: URL staza:

en: Load/Refresh
hr: Osvježi

en: <b>Add Message</b>
hr: <b>Dodaj poruku</b>

en: <b>Certificate Details</b>
hr: <b>Detalji o certifikatu</b>

en: <b>Edit Property Details</b>
hr: <b>Uredi vrijednost svojstva</b>

en: <b>Folder Name</b>
hr: <b>Ime mape</b>

en: <b>Message</b>
hr: <b>Poruka</b>

en: <b>Please add your authentication details</b>
hr: <b>Molim dopunite svojim autentikacijskim podacima</b>

en: <b>Please provide your ssl certification file</b>
hr: <b>Molimo, postavite dateteku s ssl certifikatom</b>

en: <b>Previous Messages</b>
hr: <b>Prethodne poruke</b>

en: <span size="large"><b>Are you sure you want to delete %item%?</b></span>
hr: <span size="large"><b>Da li sigurno želite obrisati %item%?</b></span>

en: <span weight="bold" size="xx-large">RabbitVCS Error</span>
hr: <span weight="bold" size="xx-large">RabbitVCS greška</span>

en: Accept Forever
hr: Prihvati za stalno

en: Accept Once
hr: Prihvati za ovaj put

en: Apply property recursively
hr: Primijeni svojstvo ponirući

en: Authentication
hr: Prijava

en: Check Certificate
hr: Provjeri certifikat

en: Confirmation
hr: Potvrda

en: Create Folder...
hr: Izradi mapu...

en: Delete Confirmation
hr: Potvrda brisanja

en: Deny
hr: Uskrati

en: Fingerprint:
hr: Otisak prsta:

en: Issuer:
hr: Izdavač:

en: Password:
hr: Zaporka:

en: Path:
hr: Putanja:

en: Previous Messages
hr: Prethodne poruke

en: Property
hr: Svojstvo

en: Property:
hr: Svojstvo:

en: RabbitVCS Error
hr: RabbitVCS greška

en: Realm:
hr: Područje:

en: Save Authentication
hr: Spremi autentikaciju

en: Text Change
hr: Promjena teksta

en: The item(s) will be sent to the trash can.
hr: Stavke će biti biti prebačeni u smeće

en: Valid:
hr: Ispravno:

en: Value:
hr: Vrijednost:

en: <b>Links</b>
hr: <b>Poveznice</b>

en: <b>Version Information</b>
hr: <b>Informacija o verziji</b>

en: Authors:
hr: Autori:

en: Thanks:
hr: Zahvale:

en: <b>Affected File(s)</b> (double-click to compare with base)
hr: <b>Datoteka(e) promjene</b> (dvoklik za usporedbu s osnovom)

en: <b>Revisions Table</b>
hr: <b>Tablica inačica</b>

en: Limit:
hr: Ograničenje:

en: Log
hr: Dnevnik

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Showing Revisions:
hr: Prikazuje inačice:

en: Stop on copy
hr: Zaustavi se na kopiranju

en: Cleanup Requested....
    
    Begin working copy cleanup?
hr: Potrebno je čišćenje...
    
    Da li želite pokrenuti čišćenje?

en: <b>Authentication</b>
hr: <b>Prijava korisnika</b>

en: <b>Log Messages</b>
hr: <b>Poruke dnevnika</b>

en: <b>Logging Options</b>
hr: <b>Mogućnosti dnevnika</b>

en: <b>Program used to compare files</b>
hr: <b>Program za usporedbu datoteka</b>

en: <b>URL History</b>
hr: <b>URL Povijest</b>

en: Browse...
hr: Pregledaj...

en: Clear your authentication information
hr: Izbriši podatke za prijavu korisnika

en: Enable emblems
hr: Omogući oznake

en: Enable file attributes
hr: Omogući svojstva datoteka

en: Enable recursive status checks
hr: Omogući poniruću provjeru statusa

en: External Programs
hr: Vanjski programi

en: General
hr: Općenito

en: Language:
hr: Jezik:

en: Logging
hr: Pisanje dnevnika

en: Minimum level to log
hr: Najmanja razina logiranja

en: Number of URLs to remember
hr: Broj zapamćenih URL-ova

en: Number of messages to remember
hr: Broj spremljenih poruka

en: Saved Data
hr: Spremljeni podaci

en: Show RabbitVCS debugging tools
hr: Prikaži RabbitVCS alate za traženje grešaka (debugging)

en: The debug menu is used to diagnose problems with RabbitVCS itself
hr: Debug izbornik se koristi za traženje grešaka unutar RabbitVCSa

en: Type:
hr: Tip:

en: <b>Files to lock</b>
hr: <b>Datoteke za zaključavanje</b>

en: <b>Please describe why you are locking these files</b>
hr: <b>Molim opišite zašto zaključavate ove datoteke</b>

en: Lock Files
hr: Zaključaj datoteke

en: Select / Deselect all
hr: Označi  sve / Makni sve oznake

en: Steal the locks
hr: Preuzmi lokote

en: <b>From Revision</b>
hr: <b>Od inančice</b>

en: <b>To Revision</b>
hr: <b>Do inačice</b>

en: Annotate
hr: Pribilježi

en: <b>Changed Files</b> (double-click to compare with base)
hr: <b>Promijenjene datoteke</b> (dvoklik za usporedbu s osnovom)

en: <b>Commit to:</b>
hr: <b>Pohrani u:</b>

en: Show unversioned files
hr: Prikaži datoteke bez verzije

en: Notification Messages
hr: Obavijesne poruke

en: <b>Remote URI:</b>
hr: <b>Udaljeni URI:</b>

en: <b>Working Copy:</b>
hr: <b>Radna kopija:</b>

en: Add a new property.
hr: Dodaj novo svojstvo

en: Close this dialog.
hr: Zatvori dijalog.

en: Property Editor
hr: Editor za svojstva

en: Refresh the list of properties.
hr: Osvježi popis svojstava.

en: <b>Change the repository of your working copy</b>
hr: <b>Promijeni skladište za radnu kopiju</b>

en: From:
hr: Od:

en: To:
hr: Do:

en: <b>Options</b>
hr: <b>Mogućnosti</b>

en: <b>Revision</b>
hr: <b>Inačica</b>

en: Omit Externals
hr: Preskoči vanjska skladišta

en: Recursive
hr: Ponirući

en: <b>Import Message</b>
hr: <b>Uvoz poruke</b>

en: <b>Repository</b>
hr: <b>Skladište</b>

en: Include ignored files
hr: Uključi zanemarene datoteke

en: <b>From URL</b>
hr: <b>Od URL-a</b>

en: <b>From: (URL and revision to merge)</b>
hr: <b>Do: (URL i inačica za stapanje)</b>

en: <b>Revision Range</b>
hr: <b>Raspon inačica</b>

en: <b>To: (URL and revision to merge)</b>
hr: <b>Do: (URL i inačica za stapanje)</b>

en: <b>URL to merge from</b>
hr: <b>URL od kojeg stapamo</b>

en: <b>Working Copy</b>
hr: <b>Radna kopija</b>

en: Choose this method if you have made some changes to a branch and wish to merge your changes with another branch.
hr: Odaberite ovu metodu ako imate neke promjene u grani i želite stopiti svoje promjene s drugom granom.

en: Choose this method if you wish to merge two different branches into your working copy.
hr: Odaberite ovu metodu ako želite stopiti dvije različite grane u vašu radnu kopiju.

en: Ignore ancestry
hr: Zanemari porijeklo

en: Merge Assistant
hr: Pomoćnik stapanja

en: Merge a range of revisions
hr: Stopi raspon inačica

en: Merge two different trees
hr: Stopi dva različita stabla

en: Only record the merge
hr: Samo zabilježi stapanje

en: Show log
hr: Prikaži dnevnik

en: Test Merge
hr: Test stapanja

en: Use the log dialog to select the revisions that you wish to merge.  Or write out the revisions manually, each separated by a comma.  You can specify a revision range by a dash. 
    
    Example: 4-7,9,11,15-HEAD
    
    To merge all revisions, leave the box empty.
hr: Koristite dnevnik za odabir revizija koje želite stopiti. Možete i upisati revizije odvojene zarezima, a raspon revizija je moguće upisati koristeći crticu '-'. 
    
    Primjer: 4-7,9,11,15-HEAD
    
    Za stapanje svih revizija, polje ostavite nepopunjeno.
