rabbitvcs - en to nl translation catalogue (438 entries)

en: just now
nl: nu net

en: %d minute(s) ago
nl: %d minu(u)t(en) geleden

en: %i second | %i seconds
nl[0]: %i seconde
nl[1]: %i seconden

en: %i minute | %i minutes
nl[0]: %i minuut
nl[1]: %i minuten

en: %i hour | %i hours
nl[0]: %i uur
nl[1]: %i uur

en: %i day | %i days
nl[0]: %i dag
nl[1]: %i dagen

en: %i week | %i weeks
nl[0]: %i week
nl[1]: %i weken

en: %i month | %i months
nl[0]: %i maand
nl[1]: %i maanden

en: %i year | %i years
nl[0]: %i jaar
nl[1]: %i jaar

en: Debug
nl: Debuggen

en: Bugs
nl: Fouten

en: Open Shell
nl: Shell openen

en: Refresh Status
nl: Verversingsstatus

en: Debug Revert
nl: Debug-terugdraaien

en: Reverts everything it sees
nl: Alles in zicht terugdraaien

en: Invalidate
nl: Ongeldig maken

en: Force an invalidate_extension_info() call
nl: Aanroep van invalidate_extension_info() afdwingen

en: Add Emblem
nl: Embleem toevoegen

en: Add an emblem
nl: Een embleem toevoegen…

en: Checkout...
nl: Uitchecken…

en: Check out a working copy
nl: Een werkversie uitchecken

en: Update
nl: Updaten

en: Update a working copy
nl: Een werkversie updaten

en: Commit modifications to the repository
nl: Aanpassingen committen in het repository

en: Repository Browser
nl: Bladeren door repository

en: Browse a repository tree
nl: Een repository-boom doorbladeren

en: Check for Modifications...
nl: Controleren op aanpassingen…

en: Check for modifications made to the repository
nl: Controleren op wijzigingen die aan het repository zijn gemaakt

en: Diff Menu...
nl: Diff-menu…

en: List of comparison options
nl: Lijst van vergelijkingsopties

en: View diff against base
nl: Diff ten opzichte van basis bekijken

en: View the modifications made to a file
nl: De wijzigingen aan een bestand bekijken

en: View diff between files/folders
nl: Diff tussen bestanden/mappen bekijken

en: View the differences between two files
nl: De verschillen tussen twee bestanden bekijken

en: View diff against previous revision
nl: Diff ten opzichte van eerdere revisie bekijken

en: View the modifications made to a file since its last change
nl: De aanpassingen aan een bestand sinds de laatste wijziging bekijken

en: Compare with base
nl: Vergelijken met basis

en: Compare with base using side-by-side comparison tool
nl: Met basisversie vergelijken met behulp van naast-elkaar-vergelijkprogramma

en: Compare files/folders
nl: Bestanden/mappen vergelijken

en: Compare the differences between two items
nl: De verschillen tussen twee items vergelijken

en: Compare with previous revision
nl: Vergelijken met eerdere revisie

en: Compare with previous revision using side-by-side comparison tool
nl: Vergelijken met eerdere revisie met behulp van naast-elkaar-vergelijkprogramma

en: Show Changes...
nl: Wijzigingen weergeven…

en: Show changes between paths and revisions
nl: Wijzigingen tussen paden en revisies tonen

en: Show Log
nl: Logboek tonen

en: Show a file's log information
nl: De logboekinformatie over een bestand tonen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Schedule items to be added to the repository
nl: Items klaarzetten om toegevoegd te worden aan het repository

en: Add to ignore list
nl: Voeg toe aan negeer lijst

en: Update to revision...
nl: Updaten naar revisie…

en: Update a file to a specific revision
nl: Updaten naar een specifieke revisie

en: Rename...
nl: Hernoemen…

en: Schedule an item to be renamed on the repository
nl: Een item klaarzetten om hernoemd te worden in het repository

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Schedule an item to be deleted from the repository
nl: Een item klaarzetten om verwijderd te worden uit het repository

en: Revert
nl: Terugdraaien

en: Revert an item to its unmodified state
nl: Een item terugzetten naar zijn ongemodificeerde staat

en: Resolve
nl: Oplossen

en: Mark a conflicted item as resolved
nl: Een item in conflict markeren als opgelost

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Restore a missing item
nl: Een ontbrekend item herstellen

en: Relocate...
nl: Verhuizen…

en: Relocate your working copy
nl: Uw werkversie verhuizen

en: Get Lock...
nl: Blokkering verkrijgen…

en: Locally lock items
nl: Items lokaal blokkeren

en: Release Lock...
nl: Blokkering vrijgeven…

en: Release lock on an item
nl: Blokkering op een item vrijgeven

en: Cleanup
nl: Opruimen

en: Clean up working copy
nl: Werkversie opschonen

en: Export...
nl: Exporteren…

en: Export a working copy or repository with no versioning information
nl: Een werkversie of repository exporteren zonder versiebeheer-informatie

en: Create Repository here
nl: Hier een repository aanmaken

en: Create a repository in a folder
nl: Repository in een map aanmaken

en: Import
nl: Importeren

en: Import an item into a repository
nl: Item importeren in een repository

en: Branch/tag...
nl: Branch/tag…

en: Copy an item to another location in the repository
nl: Een item kopiëren naar een andere locatie in het repository

en: Switch...
nl: Wisselen…

en: Change the repository location of a working copy
nl: De repository-locatie van een werkversie wijzigen

en: Merge...
nl: Samenvoegen…

en: A wizard with steps for merging
nl: Een wizard met samenvoegstappen

en: Annotate...
nl: Annoteren…

en: Annotate a file
nl: Een bestand annoteren

en: Create Patch...
nl: Patch aanmaken…

en: Creates a unified diff file with all changes you made
nl: Maakt een geünificeerd diff-bestand met al de wijzigingen die u gemaakt heeft

en: Apply Patch...
nl: Patch toepassen…

en: Applies a unified diff file to the working copy
nl: Past een geünificeerd diff-bestand toe op de werkversie

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: View the properties of an item
nl: De eigenschappen van een item bekijken

en: Help
nl: Hulp

en: View help
nl: Hulp weergeven

en: Settings
nl: Instellingen

en: View or change RabbitVCS settings
nl: RabbitVCS-instellingen bekijken of wijzigen

en: About
nl: Over

en: About RabbitVCS
nl: Info over RabbitVCS

en: Open a file
nl: Bestand openen

en: Browse to
nl: Bladeren naar

en: Browse to a file or folder
nl: Naar een bestand of map navigeren

en: Revert property
nl: Eigenschap terugdraaien

en: Revert this property to its original state
nl: Deze eigenschap terugdraaien naar haar oorspronkelijke staat

en: Revert property (recursive)
nl: Eigenschap terugdraaien (recursief)

en: Revert this property to its original state (recursive)
nl: Deze eigenschap terugdraaien naar haar oorspronkelijke staat (recursief)

en: Delete property
nl: Eigenschap verwijderen

en: Delete this property
nl: Deze eigenschap verwijderen

en: Delete property (recursive)
nl: Eigenschap verwijderen (recursief)

en: Delete this property (recursive)
nl: Deze eigenschap verwijderen (recursief)

en: Edit details
nl: Details bewerken

en: Show and edit property details
nl: Eigenschapdetails tonen en bewerken

en: Initialize Repository
nl: Repository initialiseren

en: Clone
nl: Klonen

en: Ignore item by filename
nl: Item negeren per bestandsnaam

en: Ignore item by file extension
nl: Item negeren per extensie

en: Updating...
nl: Updaten...

en: Completed Update
nl: Update is voltooid

en: Rollback To Revision
nl: Terugdraaien naar revisie

en: Rolling Back...
nl: Terugdraaien…

en: Completed Rollback
nl: Terugdraaien voltooid

en: Update To Revision
nl: Updaten naar revisie

en: Checkout
nl: Uitchecken

en: Checking out %s...
nl: Uitchecken van %s…

en: Completed Checkout
nl: Uitchecken voltooid

en: Path
nl: Pad

en: Extension
nl: Extensie

en: Loading...
nl: Laden...

en: Found %d item(s)
nl: %d item(s) gevonden

en: Running Add Command...
nl: Wordt toegevoegd...

en: Completed Add
nl: Toevoegen klaar

en: Ignore file:
nl: Bestand negeren:

en: Tag Manager
nl: Tagbeheer

en: Revision:
nl: Revisie:

en: Save
nl: Opslaan

en: Date:
nl: Datum:

en: Are you sure you want to delete %s?
nl: Wilt u %s echt verwijderen?

en: <b>Add Tag</b>
nl: <b>Tag toevoegen</b>

en: <b>Tag Detail</b>
nl: <b>Tagdetail</b>

en: Export - %s
nl: Exporteren — %s

en: The repository URL and destination path are both required fields.
nl: De repository URL en doel pad velden zijn beide verplicht.

en: Export
nl: Exporteren

en: Running Export Command...
nl: Wordt geëxporteerd...

en: Completed Export
nl: Export is klaar

en: Apply Patch
nl: Patch toepassen

en: Apply Patch To Directory...
nl: Patch op map toepassen...

en: Applying Patch File...
nl: Patchbestand toepassen...

en: Patch File Applied
nl: Patchbestand toegepast

en: Branch Manager
nl: Branchbeheer

en: Start Point:
nl: Startpunt:

en: Keep old branch's history
nl: Geschiedenis van oude branch behouden

en: Set as active branch
nl: Als actieve branch instellen

en: <b>Add Branch</b>
nl: <b>Branch toevoegen</b>

en: <b>Branch Detail</b>
nl: <b>Branchdetail</b>

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Boodschap

en: Running Push Command...
nl: Uitvoeren Push-opdracht…

en: Completed Push
nl: Push voltooid

en: Import - %s
nl: Importeren — %s

en: The repository URL field is required.
nl: Het repository URL veld is verplicht.

en: Running Import Command...
nl: Wordt geïmporteerd...

en: Completed Import
nl: Importeren klaar

en: The requested file or folder does not exist.
nl: Het bestand of de map die werd gevraagd bestaat niet.

en: Rename
nl: Hernoemen

en: New Name:
nl: Nieuwe naam:

en: The new name field is required
nl: Het veld 'nieuwe naam' is verplicht.

en: Running Rename Command...
nl: Uitvoeren rename-opdracht…

en: Completed Rename
nl: Hernoemen voltooid

en: Text Status
nl: Tekst-status

en: Property Status
nl: Eigenschapsstatus

en: Running Commit Command...
nl: Commit-opdracht uitvoeren…

en: Completed Commit
nl: Commit voltooid

en: View diff as side-by-side comparison
nl: Diff als naast-elkaar-vergelijking bekijken

en: Running Merge Test
nl: Samenvoegtest draaien

en: Completed Merge Test
nl: Samenvoegtest voltooid

en: Running Merge Command
nl: Bezig met uitvoeren van merge-opdracht

en: Completed Merge
nl: Samenvoegen voltooid

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Author:
nl: Auteur:

en: An error has occurred in the RabbitVCS Nautilus extension. Please contact the <a href="%s">RabbitVCS team</a> with the error details listed below:
nl: Er is een fout opgetreden in de RabbitVCS Nautilus-extensie. Neem contact op met het <a href="%s">RabbitVCS-team</a> met de hieronder vermelde foutdetails:

en: Select a Folder
nl: Selecteer een map

en: to
nl: naar

en: Select a File
nl: Selecteer een bestand

en: Save As...
nl: Opslaan als…

en: Are you sure you want to continue?
nl: Weet je zeker dat je wil verdergaan?

en: the selected item(s)
nl: de geselecteerde item(s)

en: Added a folder to the repository
nl: Map toegevoegd aan het repository

en: Running Revert Command...
nl: Bezig met uitvoeren revert-opdracht…

en: Completed Revert
nl: Terugdraaien voltooid

en: Running Clone Command...
nl: Uitvoeren van kloon-opdracht…

en: Completed Clone
nl: Klonen voltooid

en: The from and to url fields are both required.
nl: De 'vanaf' en 'tot' url velden zijn beide verplicht.

en: Relocate
nl: Verhuizen

en: Running Relocate Command...
nl: Uitvoeren relocate-opdracht…

en: Completed Relocate
nl: Verhuizen voltooid

en: Revision
nl: Revisie

en: Author
nl: Auteur

en: View unified diff
nl: Geünificeerde diff bekijken

en: Compare side by side
nl: Naast elkaar vergelijken

en: Running Resolve Command...
nl: Bezig met uitvoeren resolve-opdracht…

en: Completed Resolve
nl: Oplossen voltooid

en: More Actions...
nl: Meer acties...

en: Change
nl: Verandering

en: Property Change
nl: Eigenschap-wijziging

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Open from first revision
nl: Openen vanaf eerste revisie

en: Open from second revision
nl: Openen vanaf tweede revisie

en: Cannot annotate a directory
nl: Kan een map niet annoteren

en: Annotate - %s
nl: Annoteren — %s

en: Line
nl: Regel

en: Text
nl: Tekst

en: The from revision field must be an integer
nl: De 'vanaf' revisie moet een integer zijn.

en: Log - %s
nl: Logboek — %s

en: N/A
nl: N.v.t.

en: Action
nl: Actie

en: Copy From Path
nl: Kopiëren van pad

en: Copy From Revision
nl: Kopiëren van revisie

en: Graph
nl: Grafiek

en: View diff against working copy
nl: Diff ten opzichte van werkversie bekijken

en: View diff between revisions
nl: Diff tussen revisies tonen

en: Compare with working copy
nl: Vergelijken met werkversie

en: Compare revisions
nl: Revisies vergelijken

en: Show changes against previous revision
nl: Wijzigingen tonen ten opzichte van vorige revisie

en: Show changes between revisions
nl: Wijzigingen tussen revisies tonen

en: Update to this revision
nl: Updaten naar deze revisie

en: Update the selected path to this revision
nl: Het geselecteerde pad updaten naar deze revisie

en: Edit author...
nl: Auteur bewerken…

en: Edit log message...
nl: Logboekmelding bewerken…

en: Edit revision properties...
nl: Revisie-eigenschappen bewerken…

en: Edit author
nl: Auteur bewerken

en: Edit log message
nl: Logboekmelding bewerken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: There was an error communicating with the status checker service.
nl: Er is een fout opgetreden bij het communiceren met de statuscontroledienst.

en: English
nl: Engels

en: Config file:
nl: Configuratiebestand:

en: Select a program
nl: Selecteer een programma

en: Are you sure you want to clear your repository paths?
nl: Weet u zeker dat u uw repositorypaden wilt wissen?

en: Repository paths cleared
nl: Repository paden gewist

en: Are you sure you want to clear your previous messages?
nl: Weet u zeker dat u uw vorige berichten wilt wissen?

en: Previous messages cleared
nl: Vorige berichten gewist

en: Are you sure you want to clear your authentication information?
nl: Weet u zeker dat u uw authenticatie-informatie wilt wissen?

en: Authentication information cleared
nl: Authenticatie-informatie gewist

en: Unable to retrieve properties list
nl: Niet in staat eigenschappenlijst op te halen

en: You must supply a destination path.
nl: Een doel pad is verplicht.

en: Running Branch/tag Command...
nl: Branch/tag wordt uitgevoerd...

en: Completed Branch/tag
nl: Branch/tag is klaar

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: Get Lock
nl: Vergrendelen

en: Running Lock Command...
nl: Wordt vergrendeld...

en: Completed Lock
nl: Vergrendelen is klaar

en: The repository location is a required field.
nl: De repository-locatie is een vereist veld.

en: Switch
nl: Wisselen

en: Running Switch Command...
nl: Bezig met uitvoeren switch-opdracht…

en: Completed Switch
nl: Wisselen voltooid

en: Number
nl: Nummer

en: Working Copy
nl: Werkversie

en: Host:
nl: Hostcomputer:

en: Add line:
nl: Regel toevoegen:

en: Checkout - %s
nl: Uitchecken — %s

en: Running Checkout Command...
nl: Uitvoeren checkout-opdracht…

en: Remote Repository Manager
nl: Afstandrepository-beheer

en: <b>Remote Repositories</b>
nl: <b>Repository's op afstand</b>

en: Name
nl: Naam

en: Repository URL
nl: Repository-URL

en: Create Patch
nl: Patch aanmaken

en: The given path is not a working copy
nl: Het gegeven pad is geen werk kopie

en: Creating Patch File...
nl: Bezig met maken van patch-bestand…

en: Patch File Created
nl: Patch-bestand aangemaakt

en: Properties - %s
nl: Eigenschappen — %s

en: Value
nl: Waarde

en: There was a problem saving your properties.
nl: Er trad een probleem op bij het opslaan van uw eigenschappen.

en: <b>Note:</b> changes to properties are applied instantly. You may review and undo changes using the context menu for each item.
nl: <b>Merk op:</b> veranderingen aan eigenschappen worden direct doorgevoerd. U kunt veranderingen herzien en ongedaan maken met behulp van het contextmenu voor elk item.

en: Do you want to delete the selected properties from all files and subdirectories
    beneath this directory?
nl: Wilt u de geselecteerde eigenschappen van alle bestanden en submappen
    onder deze map verwijderen?

en: File is not under version control.
nl: Bestand is niet onder versiebeheer

en: Reserved
nl: Gereserveerd

en: Unable to set new value for property.
nl: Niet in staat nieuwe waarde voor eigenschap in te stellen.

en: You must specify a version control system using the --vcs [svn|git] option
nl: U dient een versiecontrolesysteem op te geven met de optie --vcs [svn|git]

en: Mime Type
nl: Mime type

en: Finished
nl: Klaar

en: %s - Finished
nl: %s - klaar

en: Log Message
nl: Logboekmelding

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Running Unlock Command...
nl: Bezig met uitvoeren unlock-opdracht…

en: Completed Unlock
nl: Unlock voltooid

en: Size
nl: Grootte

en: Select
nl: Selecteren

en: Create folder...
nl: Map maken...

en: Copy to...
nl: Kopiëren naar...

en: Copy URL to clipboard
nl: Locatie naar het klembord kopiëren

en: Move to...
nl: Verplaatsen naar...

en: Where do you want to copy the selection?
nl: Waarheen wilt u de selectie kopiëren?

en: New Location:
nl: Nieuwe locatie:

en: Where do you want to move the selection?
nl: Waarheen wilt u de selectie verplaatsen?

en: Cleaning Up...
nl: Wordt opgeruimd...

en: Completed Cleanup
nl: Opruimen voltooid

en: Repository successfully created
nl: Repository succesvol aangemaakt

en: There was an error creating the repository.  Make sure the given folder is empty.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van het repository. Zorg ervoor dat de opgegeven map leeg is.

en: <b>Properties for:</b>
nl: <b>Eigenschappen voor:</b>

en: <i>Selected properties will be applied recursively.</i>
nl: <i>Geselecteerde eigenschappen worden recursief toegepast.</i>

en: Delete properties recursively
nl: Eigenschappen recursief verwijderen

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: New...
nl: Nieuw…

en: URL/Path:
nl: URL/Pad:

en: Load/Refresh
nl: Laden/verversen

en: <b>A conflict was found in the following file:</b>
nl: <b>Er is een conflict gevonden in het volgende bestand:</b>

en: <b>Add Message</b>
nl: <b>Boodschap Toevoegen</b>

en: <b>Certificate Details</b>
nl: <b>Certificaatdetails</b>

en: <b>Edit Property Details</b>
nl: <b>Eigenschapdetails bewerken</b>

en: <b>Enter Name and Email Details</b>
nl: <b>Voer naam- en e-maildetails in</b>

en: <b>Folder Name</b>
nl: <b>Mapnaam</b>

en: <b>Message</b>
nl: <b>Bericht</b>

en: <b>Please add your authentication details</b>
nl: <b>Gelieve uw authenticatiedetails toe te voegen</b>

en: <b>Please provide your ssl certification file</b>
nl: <b>Geef alstublieft uw ssl certification-bestand</b>

en: <b>Previous Messages</b>
nl: <b>Eerdere berichten</b>

en: <span size="large"><b>Are you sure you want to delete %item%?</b></span>
nl: <span size="large"><b>Weet u zeker dat u %item% wilt verwijderen?</b></span>

en: <span weight="bold" size="xx-large">RabbitVCS Error</span>
nl: <span weight="bold" size="xx-large">RabbitVCS-fout</span>

en: Accept Forever
nl: Voor altijd accepteren

en: Accept Mine
nl: Van mij accepteren

en: Accept Once
nl: Eenmalig accpeteren

en: Accept Theirs
nl: Van hen accepteren

en: Apply property recursively
nl: Eigenschap recursief toepassen

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Check Certificate
nl: Certificaat controleren

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Conflict Resolution Decision
nl: Beslissing op conflictoplossing

en: Create Folder...
nl: Map aanmaken…

en: Delete Confirmation
nl: Verwijderen bevestigen

en: Deny
nl: Weigeren

en: Email:
nl: E-mail:

en: Fingerprint:
nl: Vingerafdruk:

en: How do you want to handle this?
nl: Hoe wilt u dit afhandelen?

en: Issuer:
nl: Uitgever:

en: Login:
nl: Aanmeldnaam:

en: Merge Manually
nl: Handmatig samenvoegen

en: Name and Email
nl: Naam en e-mail

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path:
nl: Pad:

en: Previous Messages
nl: Vorige boodschappen

en: Property
nl: Eigenschap

en: Property:
nl: Eigenschap:

en: RabbitVCS Error
nl: RabbitVCS-fout

en: Realm:
nl: Omgeving:

en: SSL Client Certification
nl: SSL-gebruikerscertificaat

en: Save Authentication
nl: Authenticatie opslaan

en: Text Change
nl: Tekstwijziging

en: The item(s) will be sent to the trash can.
nl: De item(s) worden in de prullenbak gegooid.

en: Valid:
nl: Geldig:

en: Value:
nl: Waarde:

en: <b>Pull Information</b>
nl: <b>Informatie over pull</b>

en: Merge changes into local branch
nl: Wijzigingen samenvoegen in lokale branch

en: <b>Links</b>
nl: <b>Koppelingen</b>

en: <b>Version Information</b>
nl: <b>Versie Informatie</b>

en: Authors:
nl: Auteurs:

en: Thanks:
nl: Met dank aan:

en: Content status:
nl: Inhoudstatus:

en: Property status:
nl: Eigenschapsstatus:

en: <b>Affected File(s)</b> (double-click to compare with base)
nl: <b>Betrokken bestand(en)</b> (dubbelklik om te vergelijken met basis)

en: <b>Revisions Table</b>
nl: <b>Revisietabel</b>

en: Limit:
nl: Limiet:

en: Log
nl: Logboek

en: Refresh
nl: Verversen

en: Showing Revisions:
nl: Getoonde revisies:

en: Stop on copy
nl: Op kopie stoppen

en: Cleanup Requested....
    
    Begin working copy cleanup?
nl: Opschonen aangevraagd…
    
    Beginnen met opschonen van werkversie?

en: <b>Authentication</b>
nl: <b>Authenticatie</b>

en: <b>Checker type:</b>
nl: <b>Checkertype:</b>

en: <b>Configuration Editor</b>
nl: <b>Configuratie-editor</b>

en: <b>Log Messages</b>
nl: <b>Logboekberichten</b>

en: <b>Logging Options</b>
nl: <b>Logboek-opties</b>

en: <b>Memory usage:</b>
nl: <b>Geheugengebruik:</b>

en: <b>Other Information</b>
nl: <b>Andere informatie</b>

en: <b>Process ID:</b>
nl: <b>Proces-ID:</b>

en: <b>Program used to compare files</b>
nl: <b>Programma voor bestandsvergelijking</b>

en: <b>URL History</b>
nl: <b>URL-geschiedenis</b>

en: Browse...
nl: Bladeren…

en: Clear your authentication information
nl: Uw authenticatie-informatie wissen

en: Enable emblems
nl: Emblemen inschakelen…

en: Enable file attributes
nl: Bestandskenmerken inschakelen

en: Enable recursive status checks
nl: Recursieve statuscontroles inschakelen

en: External Programs
nl: Externe programma's

en: General
nl: Algemeen

en: Language:
nl: Taal:

en: Logging
nl: Logboek

en: Minimum level to log
nl: Minimumniveau voor loggen

en: Number of URLs to remember
nl: Het aantal te onthouden URLs

en: Number of messages to remember
nl: Het aantal te onthouden berichten

en: Refresh Information
nl: Informatie verversen

en: Restart Checker
nl: Checker herstarten

en: Saved Data
nl: Opgeslagen data

en: Show RabbitVCS debugging tools
nl: RabbitVCS-debughulpprogramma's tonen

en: Show new version on the left side
nl: Nieuwe versie tonen aan de linkerkant

en: Status Checker
nl: Statuschecker

en: Stop Checker
nl: Stopchecker

en: The debug menu is used to diagnose problems with RabbitVCS itself
nl: Het debugmenu is bedoeld om problemen met RabbitVCS zelf te diagnosticeren

en: <b>Files to lock</b>
nl: <b>Te vergrendelen bestanden</b>

en: <b>Please describe why you are locking these files</b>
nl: <b>Beschrijf waarom u deze bestanden vergrendelt</b>

en: Lock Files
nl: Bestanden vergrendelen

en: Select / Deselect all
nl: Alles (de)selecteren

en: Steal the locks
nl: De blokkeringen stelen

en: <b>From Revision</b>
nl: <b>Van Revisie</b>

en: <b>To Revision</b>
nl: <b>Naar Revisie</b>

en: Annotate
nl: Annoteren

en: <b>Ignore and exclude files from being tracked</b>
nl: <b>Bestanden negeren en uitsluiten van gevolgd worden</b>

en: Ignore
nl: Negeren

en: <b>Changed Files</b> (double-click to compare with base)
nl: <b>Gewijzigde bestanden</b> (dubbelklik om met basis te vergelijken)

en: <b>Commit to:</b>
nl: <b>Committen naar:</b>

en: Show unversioned files
nl: Bestanden buiten versiebeheer tonen

en: Notification Messages
nl: Meldingen

en: <b>Remote URI:</b>
nl: <b>URI op afstand:</b>

en: <b>Working Copy:</b>
nl: <b>Werkversie:</b>

en: Add a new property.
nl: Nieuwe eigenschap toevoegen.

en: Close this dialog.
nl: Dit dialoogvenster sluiten.

en: Property Editor
nl: Eigenschappen-editor

en: Refresh the list of properties.
nl: De eigenschappenlijst verversen

en: <b>Change the repository of your working copy</b>
nl: <b>Het repository van uw werkversie veranderen</b>

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Naar:

en: <b>Options</b>
nl: <b>Opties</b>

en: Update Local Repository
nl: Lokale repository updaten

en: <b>Revision</b>
nl: <b>Revisie</b>

en: Omit Externals
nl: Externen overslaan

en: Recursive
nl: Recursief

en: Rollback to specified revision number
nl: Terugdraaien naar opgegeven revisienummer

en: <b>Import Message</b>
nl: <b>Bericht importeren</b>

en: Include ignored files
nl: Genegeerde bestanden meenemen

en: <b>From URL</b>
nl: <b>Van URL</b>

en: <b>From: (URL and revision to merge)</b>
nl: <b>Van: (Samen te voegen URL en revisie)</b>

en: <b>Revision Range</b>
nl: <b>Revisiebereik</b>

en: <b>To: (URL and revision to merge)</b>
nl: <b>Naar: (samen te voegen URL en revisie)</b>

en: <b>URL to merge from</b>
nl: <b>URL waarvandaan samen te voegen</b>

en: <b>Working Copy</b>
nl: <b>Werkversie</b>

en: Choose this method if you have made some changes to a branch and wish to merge your changes with another branch.
nl: Gebruik deze methode als u wijzigingen hebt gemaakt aan een branch en uw wijzigingen wilt samenvoegen met een andere branch.

en: Choose this method if you wish to merge two different branches into your working copy.
nl: Gebruik deze methode als u twee verschillende branches wilt samenvoegen naar uw werkversie.

en: Ignore ancestry
nl: Voorgeschiedenis negeren

en: Merge Assistant
nl: Samenvoeg-assistent

en: Merge a range of revisions
nl: Een reeks revisies samenvoegen

en: Merge two different trees
nl: Twee verschillende bomen samenvoegen

en: Only record the merge
nl: Alleen het samvoegen opnemen

en: Show log
nl: Toon log

en: Test Merge
nl: Test-samenvoegen
