rabbitvcs - en to pl translation catalogue (302 entries)

en: %i second | %i seconds
pl[0]: %i sekundy
pl[1]: %i sekund
pl[2]: %i sekund

en: %i minute | %i minutes
pl[0]: %i minuta
pl[1]: %i minut
pl[2]: %i minut

en: %i hour | %i hours
pl[0]: %i godzina
pl[1]: %i godzin
pl[2]: %i godzin

en: %i day | %i days
pl[0]: %i dzień
pl[1]: %i dni
pl[2]: %i dni

en: %i week | %i weeks
pl[0]: %i tydzień
pl[1]: %i tygodni
pl[2]: %i tygodni

en: %i month | %i months
pl[0]: %i miesiąc
pl[1]: %i miesięcy
pl[2]: %i miesięcy

en: %i year | %i years
pl[0]: %i rok
pl[1]: %i lata
pl[2]: %i lata

en: Debug
pl: Debuguj

en: Bugs
pl: Błędy

en: Open Shell
pl: Otwórz Powłokę

en: Refresh Status
pl: Odśwież Status

en: Add Emblem
pl: Dodaj Symbol

en: Add an emblem
pl: Dodaj Symbole

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Update a working copy
pl: Zaktualizuj kopię roboczą

en: Commit
pl: Zatwierdź

en: Commit modifications to the repository
pl: Zatwierdź zmiany w repozytorium

en: Repository Browser
pl: Przeglądarka repozytorium

en: Browse a repository tree
pl: Przeglądaj repozytorium

en: View the modifications made to a file
pl: Zobacz zmiany w pliku

en: View diff between files/folders
pl: Zobacz różnice pomiędzy plikami/folderami

en: View the differences between two files
pl: Zobacz różnice pomiędzy dwoma plikami

en: View diff against previous revision
pl: Pokaż różnice względem poprzedniej wersji

en: Compare with previous revision
pl: Porównaj z poprzednią wersją

en: Show Changes...
pl: Pokaż zmiany...

en: Add
pl: Dodaj

en: Add to ignore list
pl: Dodaj do ignorowanych

en: Update to revision...
pl: Zaktualizuj do wersji...

en: Rename...
pl: Zmień nazwę...

en: Delete
pl: Usuń

en: Revert
pl: Przywróć

en: Resolve
pl: Rozwiąż

en: Restore
pl: Przywróć

en: Cleanup
pl: Oczyść

en: Export...
pl: Eksportuj...

en: Import
pl: Importuj

en: Switch...
pl: Przełącz...

en: Properties
pl: Właściwości

en: Help
pl: Pomoc

en: Settings
pl: Ustawienia

en: About
pl: O programie

en: About RabbitVCS
pl: O RabbitVCS

en: Open
pl: Otwórz

en: Open a file
pl: Otwórz plik

en: Revert property
pl: Przywróć właściwość

en: Revert this property to its original state
pl: Przywróć właściwość do oryginalnej postaci

en: Revert property (recursive)
pl: Przywróć właściwość (rekursywnie)

en: Delete property
pl: Usuń właściwość

en: Delete this property
pl: Usuń tą właściwość

en: Delete this property (recursive)
pl: Usuń tą właściwość (rekursywnie)

en: Updating...
pl: Uaktualnianie...

en: Completed Update
pl: Uaktualniono.

en: Update To Revision
pl: Uaktualnij do wersji

en: Checkout
pl: Pobierz

en: Completed Checkout
pl: Zakończono pobieranie

en: Path
pl: Ścieżka

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Found %d item(s)
pl: Znaleziono %d obiekt(y/ów)

en: Running Add Command...
pl: Wykonywanie "dodaj"...

en: Completed Add
pl: Zakończono "dodaj"

en: Revision:
pl: Wersja:

en: Export - %s
pl: Eksportuj - %s

en: The repository URL and destination path are both required fields.
pl: Zarówno URL repozytorium, jak i ścieżka docelowa są wymagane.

en: Export
pl: Eksportuj

en: Running Export Command...
pl: Wykonywanie "eksport"

en: Completed Export
pl: Zakończono "eksport"

en: Apply Patch
pl: Zastosuj łatę

en: Apply Patch To Directory...
pl: Zastosuj łatę do katalogu...

en: Applying Patch File...
pl: Stosowanie łaty...

en: Patch File Applied
pl: Łata została zastosowana

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Import - %s
pl: Importuj - %s

en: The repository URL field is required.
pl: Pole URL repozytorium jest wymagane

en: Running Import Command...
pl: Wykonywanie "importuj"

en: Completed Import
pl: Zakończono "importuj"

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: New Name:
pl: Nowa nazwa:

en: The new name field is required
pl: Pole nowa nazwa jest wymagane

en: Running Rename Command...
pl: Trwa zmienianie nazwy...

en: Completed Rename
pl: Zmieniono nazwę

en: Text Status
pl: Status Tekstowy

en: Running Commit Command...
pl: Wykonywanie "zatwierdź"...

en: Completed Commit
pl: Zakończono "zatwierdź"

en: Running Merge Command
pl: Wykonywanie 'Złącz'

en: Completed Merge
pl: Zakończono 'Złącz'

en: Merge
pl: Scal

en: An error has occurred in the RabbitVCS Nautilus extension. Please contact the <a href="%s">RabbitVCS team</a> with the error details listed below:
pl: Wystąpił błąd w rozszerzeniu RabbitVCS. Proszę skontaktować się z <a href="%s">autorami RabbitVCS</a> podając szczegóły błędu widoczne poniżej:

en: Select a Folder
pl: Wybierz katalog

en: to
pl: do

en: Select a File
pl: Wybierz plik

en: Save As...
pl: Zapisz jako....

en: Are you sure you want to continue?
pl: Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: the selected item(s)
pl: zaznaczone obiekty

en: Added a folder to the repository
pl: Dodano katalog do repozytorium

en: Running Revert Command...
pl: Wykonywanie "przywróć"

en: Completed Revert
pl: Zakończono "przywróć"

en: The from and to url fields are both required.
pl: Pola z i do są wymagane

en: Relocate
pl: Przenieś

en: Running Relocate Command...
pl: Trwa przenoszenie...

en: Completed Relocate
pl: Przenoszenie zakończone

en: Revision
pl: Wersja

en: Author
pl: Autor

en: Compare side by side
pl: Porównaj obok siebie

en: Running Resolve Command...
pl: Wykonywanie komendy rozwiąż

en: Completed Resolve
pl: Zakończono "rozwiąż"

en: More Actions...
pl: Więcej akcji...

en: Change
pl: Zmień

en: Property Change
pl: Zmiana właściwości

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Open from first revision
pl: Otwórz z pierwszej rewizji

en: Open from second revision
pl: Otwórz z drugiej rewizji

en: Cannot annotate a directory
pl: Nie można adnotować katalogu

en: Annotate - %s
pl: Adnotuj - %s

en: Line
pl: Linia

en: Text
pl: Tekst

en: The from revision field must be an integer
pl: Pole od rewizji musi być liczbą całkowitą

en: N/A
pl: Nie dotyczy

en: Action
pl: Akcja

en: Copy From Path
pl: Kopiuj ze ścieżki

en: Copy From Revision
pl: Kopiuj z wersji

en: View diff against working copy
pl: Pokaż różnice względem kopii roboczej

en: View diff between revisions
pl: Pokaż różnice pomiedzy wersjami

en: Compare with working copy
pl: Porównaj z kopią roboczą

en: Compare revisions
pl: Porównaj wersje

en: Show changes between revisions
pl: Pokaż zmiany pomiędzy wersjami

en: Edit author...
pl: Edytuj autora...

en: Edit log message...
pl: Edytuj opis zmian...

en: Edit revision properties...
pl: Edytuj właściwości wersji

en: Edit author
pl: Edytuj autora

en: Edit log message
pl: Edytuj opis zmian

en: Unknown
pl: Nieznane

en: English
pl: angielski

en: Select a program
pl: Wybierz program

en: Are you sure you want to clear your repository paths?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić ścieżki do repozytoriów?

en: Repository paths cleared
pl: Ścieżki do repozytoriów zostały wyczyszczone

en: Are you sure you want to clear your previous messages?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić poprzednie wiadomości

en: Previous messages cleared
pl: Poprzednie wiadomości zostały wyczyszczone

en: Are you sure you want to clear your authentication information?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić swoje dane autentykacji?

en: Authentication information cleared
pl: Dane uwierzytelniania zostały wyczyszczone

en: Unable to retrieve properties list
pl: Nie udało się pobrać listy właściwości

en: You must supply a destination path.
pl: Musisz podać ścieżkę docelową.

en: Branch/tag
pl: Utwórz gałąź/etykietę

en: Running Branch/tag Command...
pl: Tworzę gałąź/etykietę...

en: Completed Branch/tag
pl: Utworzono gałąź/etykietę

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Get Lock
pl: Załóż blokadę

en: Running Lock Command...
pl: Wykonywanie "zablokuj"

en: Completed Lock
pl: Zakończono "zablokuj"

en: The repository location is a required field.
pl: Położenie repozytorium jest polem wymaganym

en: Switch
pl: Przełącz

en: Running Switch Command...
pl: Wykonywanie "przełącz"...

en: Completed Switch
pl: Zakończono "przełącz"

en: HEAD
pl: GŁÓWNA

en: Number
pl: Numer

en: Working Copy
pl: Kopia robocza

en: Checkout - %s
pl: Pobierz - %s

en: Running Checkout Command...
pl: Wykonywanie 'Pobierz' ...

en: Name
pl: Nazwa

en: Create Patch
pl: Utwórz łatę

en: The given path is not a working copy
pl: Podana ścieżka nie wskazuje na kopię roboczą

en: Creating Patch File...
pl: Tworzenie pliku łaty...

en: Patch File Created
pl: Plik łaty został utworzony

en: Properties - %s
pl: Właściwości - %s

en: Value
pl: Wartość

en: There was a problem saving your properties.
pl: Wystąpił błąd przy próbie zapisu właściwości

en: <b>Note:</b> changes to properties are applied instantly. You may review and undo changes using the context menu for each item.
pl: <b>Uwaga:</b> zmiany właściwości są stosowane natychmiast. Możesz przejrzeć i cofnąć zmiany używając menu kontekstowego dla każdego obiektu

en: Do you want to delete the selected properties from all files and subdirectories
    beneath this directory?
pl: Czy chcesz usunąć wskazane właściwości ze wszystkich plików i podkatalogów
    zawartych w tym katalogu?

en: File is not under version control.
pl: Plik nie jest objęty kontrolą wersji

en: Unable to set new value for property.
pl: Nie udało się zmienić właściwości

en: Mime Type
pl: Typ MIME

en: Finished
pl: Zakończono

en: %s - Finished
pl: %s - Zakończono

en: Log Message
pl: Wpis dziennika

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Running Unlock Command...
pl: Wykonywanie "odblokuj"...

en: Completed Unlock
pl: Zakończono "odblokuj"

en: Size
pl: Rozmiar

en: Create folder...
pl: Utwórz katalog

en: Copy to...
pl: Skopiuj do...

en: Copy URL to clipboard
pl: Skopiuj URL do schowka

en: Move to...
pl: Przenieś do..

en: Where do you want to copy the selection?
pl: Gdzie chcesz skopiować zaznaczenie?

en: New Location:
pl: Nowe położenie:

en: Where do you want to move the selection?
pl: Gdzie chcesz przenieść zaznaczenie?

en: Cleaning Up...
pl: Oczyszczanie...

en: Completed Cleanup
pl: Zakończono oczyszczanie

en: Repository successfully created
pl: Pomyślnie utworzono repozytorium

en: There was an error creating the repository.  Make sure the given folder is empty.
pl: Wystąpił błąd w czasie tworzenia repozytorium. Upewnij się, że podany katalog jest pusty.

en: <b>Properties for:</b>
pl: <b>Właściwości dla:</b>

en: <i>Selected properties will be applied recursively.</i>
pl: <i>Wybrane właściwości będą stosowana rekursywnie.</i>

en: Delete properties recursively
pl: Usuń właściwości rekursywnie

en: Edit...
pl: Zmień...

en: New...
pl: Nowa...

en: URL/Path:
pl: URL/Ścieżka:

en: Load/Refresh
pl: Załaduj / Odśwież

en: <b>Add Message</b>
pl: <b>Dodaj wiadomość</b>

en: <b>Certificate Details</b>
pl: <b>Szczegóły certyfikatu</b>

en: <b>Edit Property Details</b>
pl: <b>Zmień właściwość</b>

en: <b>Folder Name</b>
pl: <b>Nazwa katalogu</b>

en: <b>Message</b>
pl: <b>Wiadomość</b>

en: <b>Please add your authentication details</b>
pl: <b>Proszę dodaj swoje dane uwierzytelniania</b>

en: <b>Please provide your ssl certification file</b>
pl: <b>Proszę podać plik certyfikatu SSL</b>

en: <b>Previous Messages</b>
pl: <b>Poprzednie wiadomości</b>

en: <span size="large"><b>Are you sure you want to delete %item%?</b></span>
pl: <span size="large"><b>Czy na pewno chcesz usunąć %item%?</b></span>

en: <span weight="bold" size="xx-large">RabbitVCS Error</span>
pl: <span weight="bold" size="xx-large">Błąd RabbitVCS</span>

en: Accept Forever
pl: Zawsze akceptuj

en: Accept Once
pl: Zaakceptuj tylko tym razem

en: Apply property recursively
pl: Zastosuj właściwość rekursywnie

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Check Certificate
pl: Sprawdź certyfikat

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Create Folder...
pl: Utwórz katalog...

en: Delete Confirmation
pl: Potwierdzenie usunięcia

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Fingerprint:
pl: Odcisk klucza:

en: Issuer:
pl: Wystawca:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Previous Messages
pl: Poprzednie wiadomości

en: Property
pl: Właściwość

en: Property:
pl: Właściwość:

en: RabbitVCS Error
pl: Błąd RabbitVCS

en: Realm:
pl: Dziedzina:

en: Save Authentication
pl: Zapisz dane logowania

en: Text Change
pl: Zmiana Tekstu

en: The item(s) will be sent to the trash can.
pl: Obiekty zostaną wysłane do kosza

en: Valid:
pl: Poprawny:

en: Value:
pl: Wartość:

en: <b>Links</b>
pl: <b>Linki</b>

en: <b>Version Information</b>
pl: <b>Informacje o wersji</b>

en: Authors:
pl: Autorzy:

en: Thanks:
pl: Podziękowania:

en: <b>Affected File(s)</b> (double-click to compare with base)
pl: <b>Dotknięte pliki</b> (kliknij dwukrotnie by porównać z bazą)

en: <b>Revisions Table</b>
pl: <b>Tablica wersji</b>

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Showing Revisions:
pl: Pokazuję wersje:

en: Cleanup Requested....
    
    Begin working copy cleanup?
pl: Zażądano oczyszczania
    
    Rozpocząć oczyszczanie kopii roboczej?

en: <b>Authentication</b>
pl: Uwierzytelnianie

en: <b>Log Messages</b>
pl: <b>Zapis Wiadomości</b>

en: <b>Logging Options</b>
pl: <b>Opcje zapisywania wiadomości</b>

en: <b>Program used to compare files</b>
pl: <b>Program używany do porównywania plików</b>

en: <b>URL History</b>
pl: <b>Historia Adresów URL</b>

en: Browse...
pl: Przeglądaj...

en: Clear your authentication information
pl: Wyczyść dane uwierzytelniania

en: Enable emblems
pl: Włącz symbole

en: Enable file attributes
pl: Włącz atrybuty plików

en: Enable recursive status checks
pl: Włącz rekursywne sprawdzanie statusów

en: External Programs
pl: Zewnętrzne programy

en: General
pl: Główne

en: Language:
pl: Język:

en: Logging
pl: Zapisywanie Wiadomości

en: Minimum level to log
pl: Minimalny poziom do zapisywania wiadomości

en: Number of URLs to remember
pl: Ilość URL-i do zapamiętania

en: Number of messages to remember
pl: Ilość wiadomości do zapamiętania

en: Saved Data
pl: Zapisane dane

en: Show RabbitVCS debugging tools
pl: Zobacz narzędzia debugowania RabbitVCS

en: The debug menu is used to diagnose problems with RabbitVCS itself
pl: Menu debugowania jest używane do diagnozowania problemów z samym RabbitVCS

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: <b>Files to lock</b>
pl: <b>Pliki do zablokowania</b>

en: <b>Please describe why you are locking these files</b>
pl: <b>Opisz, dlaczego blokujesz te pliki</b>

en: Lock Files
pl: Zablokuj pliki

en: Select / Deselect all
pl: Zaznacz / Odznacz wszystkie

en: Steal the locks
pl: Przejmij blokady

en: <b>From Revision</b>
pl: <b>Od wersji</b>

en: <b>To Revision</b>
pl: <b>Do wersji</b>

en: Annotate
pl: Dodaj komentarz

en: <b>Changed Files</b> (double-click to compare with base)
pl: <b>Zmienione pliki</b> (kliknij dwukrotnie, by porównać z bazą)

en: <b>Commit to:</b>
pl: <b>Zatwierdź do:</b>

en: Show unversioned files
pl: Pokaż pliki niewersjonowane

en: Notification Messages
pl: Powiadomienie o wiadomościach

en: <b>Remote URI:</b>
pl: <b>Zdalny URI:</b>

en: <b>Working Copy:</b>
pl: <b>Kopia robocza:</b>

en: Add a new property.
pl: Dodaj nową właściwość.

en: Close this dialog.
pl: Zamknij.

en: Property Editor
pl: Edytor właściwości

en: Refresh the list of properties.
pl: Odśwież listę właściwości.

en: <b>Change the repository of your working copy</b>
pl: <b>Zmiana repozytorium twojej kopii roboczej</b>

en: From:
pl: Z:

en: To:
pl: Do:

en: <b>Options</b>
pl: <b>Opcje</b>

en: <b>Revision</b>
pl: <b>Wersja</b>

en: Omit Externals
pl: Pomiń zewnętrzne

en: Recursive
pl: Rekursywnie

en: <b>Import Message</b>
pl: <b>Wpisz Wiadomość</b>

en: <b>Repository</b>
pl: <b>Repozytorium</b>

en: Include ignored files
pl: Włącz pliki ignorowane

en: <b>From URL</b>
pl: <b>Z URL</b>

en: <b>From: (URL and revision to merge)</b>
pl: <b>Od: (URL i rewizja do złączenia)</b>

en: <b>Revision Range</b>
pl: <b>Zakres wersji</b>

en: <b>To: (URL and revision to merge)</b>
pl: <b>Do: (URL i rewizja do złączenia)</b>

en: <b>Working Copy</b>
pl: <b>Kopia robocza</b>

en: Choose this method if you have made some changes to a branch and wish to merge your changes with another branch.
pl: Wybierz tą metodę, jeżeli dokonałeś zmian w gałęzi i chciałbyś połączyć je z inną gałęzią.

en: Choose this method if you wish to merge two different branches into your working copy.
pl: Wybierz tą metodę, jeżeli chcesz połączyć dwie różne gałęzie do twojej kopii roboczej.

en: Merge Assistant
pl: Asystent łączenia

en: Merge a range of revisions
pl: Scal zakres rewizji

en: Merge two different trees
pl: Scal dwa różne drzewa

en: Only record the merge
pl: Tylko zanotuj scalenie

en: Show log
pl: Pokaż logi

en: Test Merge
pl: Test Scalania
