rabbitvcs - en to sk translation catalogue (235 entries)

en: Debug
sk: Správa o ladení

en: Bugs
sk: Chyby

en: Open Shell
sk: Otvoriť shell

en: Refresh Status
sk: Obnoviť stav

en: Reverts everything it sees
sk: Vráti všetko viditeľné

en: Invalidate
sk: Zruší

en: Add Emblem
sk: Pridať znak

en: Add an emblem
sk: Pridať nejaký znak

en: Check out a working copy
sk: Pozrite sa na pracovnú kópiu

en: Update
sk: Aktualizácia

en: Update a working copy
sk: Aktualizovať pracovnú kópiu

en: Commit
sk: Odovzdať

en: Commit modifications to the repository
sk: Rešpektovať zmeny repozitára

en: View the modifications made to a file
sk: Zobrazenie zmien do súboru

en: Show Log
sk: Zobraziť záznam

en: Add
sk: Pridať

en: Add to ignore list
sk: Pridať do zoznamu ignorovaných

en: Update to revision...
sk: Aktualizácia revízie

en: Update a file to a specific revision
sk: Aktualizácia súboru do určenej revízie

en: Rename...
sk: Premenovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Revert
sk: Späť

en: Revert an item to its unmodified state
sk: Vrátiť položku do jej nezmeneného stavu

en: Resolve
sk: Riešenie

en: Mark a conflicted item as resolved
sk: Označiť položku v rozpore ako vyriešenú

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Relocate...
sk: Premiestniť...

en: Relocate your working copy
sk: Premiestniť vašu pracovnú kópiu

en: Locally lock items
sk: Lokálny zámok položky

en: Release Lock...
sk: Vydanie zámku ...

en: Release lock on an item
sk: Vydanie zámku na položku

en: Cleanup
sk: Čistenie

en: Clean up working copy
sk: Vyčistiť pracovnú kópiu

en: Export a working copy or repository with no versioning information
sk: Exportovať pracovnú kópiu alebo repozitáre bez informácie o verzii

en: Create Repository here
sk: Vytvoriť repozitáre tu

en: Create a repository in a folder
sk: Vytvoriť repozitáre v priečinku

en: Import an item into a repository
sk: Importovať položky do repozitára

en: Copy an item to another location in the repository
sk: Kopírovať položku na iné miesto v repozitári

en: Switch...
sk: Prepni...

en: Change the repository location of a working copy
sk: Zmeniť umiestnenie repozitára pracovnej kópie

en: Merge...
sk: Zlúčiť...

en: A wizard with steps for merging
sk: A sprievodca s krokmi pre zlúčenie

en: Annotate...
sk: Komentovať...

en: Annotate a file
sk: Komentovať súbor

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: View the properties of an item
sk: Pozrieť vlastnosti položky

en: Help
sk: Pomocník

en: View help
sk: Pozrieť pomocníka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View or change RabbitVCS settings
sk: Pozrieť alebo zmeniť nastavenia RabbitVCS

en: About
sk: O

en: About RabbitVCS
sk: O RabbitVCS

en: Open
sk: Otvoriť

en: Browse to
sk: Prehľadávať

en: Updating...
sk: Aktualizácia...

en: Completed Update
sk: Aktualizácia dokončená

en: Update To Revision
sk: Aktualizovať revíziu

en: Checkout
sk: Vyskúšanie

en: Completed Checkout
sk: Vyskúšanie ukončené

en: Path
sk: Cesta

en: Extension
sk: Rozšírenie

en: Loading...
sk: Načítavam...

en: Found %d item(s)
sk: Nájdená %d položka(y)

en: Running Add Command...
sk: Spúšťam príkaz na pridanie

en: Completed Add
sk: Pridanie ukončené

en: Running Export Command...
sk: Spúšťam príkaz na export

en: Completed Export
sk: Export ukončený

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Spráava

en: Running Import Command...
sk: Spúšťam príkaz na importovanie

en: Completed Import
sk: Import ukončený

en: Rename
sk: Premenovať

en: New Name:
sk: Nový názov

en: The new name field is required
sk: Vyžadovaný je nový názov poľa

en: Running Rename Command...
sk: Spúšťam príkaz na premenovanie...

en: Completed Rename
sk: Premenovanie dokončené

en: Text Status
sk: Stav textu

en: Property Status
sk: Stav objektu

en: Running Commit Command...
sk: Spúšťam príkaz na odovzdanie

en: Completed Commit
sk: Odovzdanie ukončené

en: Status
sk: Stav

en: Running Merge Test
sk: Spúšťam test zlúčenia

en: Completed Merge Test
sk: Test zlúčenia ukončený

en: Running Merge Command
sk: Spúšťam príkaz na zlúčenie

en: Completed Merge
sk: Zlúčenie ukončené

en: Merge
sk: Zlúčenie

en: Select a Folder
sk: Vyber priečinok

en: to
sk: do

en: Select a File
sk: Vyber súbor

en: Are you sure you want to continue?
sk: Ste si istý že chcete pokračovať?

en: the selected item(s)
sk: vybraná položka(y)

en: Running Revert Command...
sk: Spúšťam spätný príkaz

en: Completed Revert
sk: Návrat ukončený

en: Relocate
sk: Premiestniť

en: Running Relocate Command...
sk: Spúšťam príkaz na premiestnenie...

en: Completed Relocate
sk: Premiestnenie ukončené

en: Revision
sk: Revízia

en: Author
sk: Autor

en: Running Resolve Command...
sk: Spúšťam príkaz na riešenie

en: Completed Resolve
sk: Riešenie ukončené

en: Yes
sk: Ano

en: Cannot annotate a directory
sk: Nemožno komentovať adresár

en: Annotate - %s
sk: Komentovať -%s

en: Line
sk: Riadok

en: Log - %s
sk: Záznam - %s

en: Action
sk: Akcia

en: Copy From Path
sk: Kopírovať zo záznamu

en: Copy From Revision
sk: Kopírovať z revízie

en: Unknown
sk: Neznáme

en: English
sk: Anglicky

en: Select a program
sk: Vyberte program

en: Are you sure you want to clear your repository paths?
sk: Ste si istí, že chcete vymazať vašu cestu k repozitárom?

en: Repository paths cleared
sk: Cesta k repozitárom vymazaná

en: Are you sure you want to clear your previous messages?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať vaše predchádzajúce správy?

en: Previous messages cleared
sk: Predchádzajúce správy vymazané

en: Are you sure you want to clear your authentication information?
sk: Ste si istí, že chcete vymazať vaše autentizačný údaje?

en: Authentication information cleared
sk: Autentizačný údaje vymazané

en: You must supply a destination path.
sk: Musíte zadať cieľ umiestnenia.

en: Locked
sk: Zamknutý

en: Get Lock
sk: Zamknite

en: Running Lock Command...
sk: Spúšťam príkaz na zamknutie

en: Completed Lock
sk: Zamknutie ukončené

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Running Switch Command...
sk: Spúšťam príkaz na prepnutie

en: Completed Switch
sk: Prepnutie dokončené

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: Checkout - %s
sk: Vyskúšanie - %s

en: Running Checkout Command...
sk: Spúšťam test na vyskúšanie

en: Name
sk: Názov

en: Properties - %s
sk: Vlastnosti - %s

en: Value
sk: Hodnota

en: Finished
sk: Dokončené

en: %s - Finished
sk: %s - Dokončené

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Running Unlock Command...
sk: Spúšťam príkaz na odomknutie

en: Completed Unlock
sk: Odomknutie dokončené

en: Cleaning Up...
sk: Vyčistené...

en: Completed Cleanup
sk: Čistenie ukončené

en: Repository successfully created
sk: Repozitár úspešne vytvorený

en: There was an error creating the repository.  Make sure the given folder is empty.
sk: Došlo ku chybe pri vytváraní repozitára. Uistite sa, či je príslušná zložka prázdna.

en: <b>Properties for:</b>
sk: <b>Vlastnosti pre:</b>

en: <i>Selected properties will be applied recursively.</i>
sk: <i>Vybrané vlastnosti budú použité rekurzívne.</i>

en: Delete properties recursively
sk: Odstrániť vlastnosti rekurzívne

en: Edit...
sk: Editovať...

en: New...
sk: Nový...

en: URL/Path:
sk: URL/Cesta:

en: <b>Add Message</b>
sk: <b>Pridať správu</b>

en: <b>Certificate Details</b>
sk: <b>Podrobnosti certifikátu</b>

en: <b>Edit Property Details</b>
sk: <b>Upraviť vlastnosť podrobností</b>

en: <b>Message</b>
sk: <b>Správa</b>

en: <b>Please add your authentication details</b>
sk: <b>Prosím pridajte vaše podrobnosti o overení</b>

en: <b>Previous Messages</b>
sk: <b>Predchádzajúce správy</b>

en: <span size="large"><b>Are you sure you want to delete %item%?</b></span>
sk: <span size="large"><b>Naozaj chcete zmazať %položku%?</b></span>

en: Accept Forever
sk: Prijať navždy

en: Accept Once
sk: Prijať iba teraz

en: Authentication
sk: Autentizácia

en: Check Certificate
sk: Skontrolujte Certifikát

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Delete Confirmation
sk: Odstráň potvrdenie

en: Deny
sk: Odmietnuť

en: Fingerprint:
sk: Odtlačok prsta:

en: Issuer:
sk: Emitent:

en: Login:
sk: Prihlasovacie meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Previous Messages
sk: Predchádzajúca správa

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Property:
sk: Vlastnosť:

en: Realm:
sk: Oblasť:

en: Save Authentication
sk: Uložiť overenie

en: The item(s) will be sent to the trash can.
sk: Položka(y) bude zaslaná do koša.

en: Valid:
sk: Platné:

en: Value:
sk: Hodnota:

en: <b>Links</b>
sk: <b>Linky</b>

en: <b>Version Information</b>
sk: <b>Informácie o verzii</b>

en: Authors:
sk: Autori:

en: Thanks:
sk: Poďakovanie

en: <b>Revisions Table</b>
sk: <b>Revízna tabuľka</b>

en: Log
sk: Záznam

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Showing Revisions:
sk: Zobraziť revízie:

en: Stop on copy
sk: Stop na kópiu

en: Cleanup Requested....
    
    Begin working copy cleanup?
sk: Požadované čistenie....
    
    Otvorenie pracovnej kópie čistenia?

en: <b>Authentication</b>
sk: <b>Autentizácia</b>

en: <b>Log Messages</b>
sk: <b>Záznam správ</b>

en: <b>Logging Options</b>
sk: <b>Možnosti zaznamenávania</b>

en: <b>Program used to compare files</b>
sk: <b>Program používaný na porovnávanie súborov</b>

en: <b>URL History</b>
sk: <b>URL História</b>

en: Browse...
sk: Prehľadávať...

en: Clear your authentication information
sk: Vymazať vaše overovacie informácie

en: Enable emblems
sk: Povoliť emblémy

en: Enable file attributes
sk: Povoliť atribúty súborov

en: Enable recursive status checks
sk: Povoliť kontrolu rekurzívneho stavu

en: External Programs
sk: Externé programy

en: General
sk: Všeobecné

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Logging
sk: Prihlásenie

en: Number of URLs to remember
sk: Počet adries URL k zapamätaniu

en: Number of messages to remember
sk: Počet správ k zapamätaniu

en: Saved Data
sk: Uložené údaje

en: Type:
sk: Typ

en: <b>Files to lock</b>
sk: <b>Súbory na zamknutie</b>

en: <b>Please describe why you are locking these files</b>
sk: <b>Opíšte prosím, prečo tieto súbory zamykáte</b>

en: Lock Files
sk: Zamknúť súbory

en: Select / Deselect all
sk: Vybrať / Zrušiť všetko

en: Steal the locks
sk: Prevziať zámky

en: <b>From Revision</b>
sk: <b>Z Revízie</b>

en: <b>To Revision</b>
sk: <b>Do Revízie</b>

en: Annotate
sk: Komentovať

en: <b>Commit to:</b>
sk: <b>Odovzdať do:</b>

en: Show unversioned files
sk: Zobraziť neverziované súbory

en: Notification Messages
sk: Oznamovacie Správy

en: <b>Change the repository of your working copy</b>
sk: <b>Zmeniť repozitár vašej pracovnej kópie</b>

en: From:
sk: Z...

en: To:
sk: Do:

en: <b>Options</b>
sk: <b>Voľby</b>

en: <b>Revision</b>
sk: <b>Revízia</b>

en: Recursive
sk: Rekurzívny

en: <b>Import Message</b>
sk: <b>Import správy</b>

en: <b>Repository</b>
sk: <b>Repozitáre</b>

en: Include ignored files
sk: Zahrnúť ignorované súbory

en: <b>From URL</b>
sk: <b>z URL</b>

en: <b>From: (URL and revision to merge)</b>
sk: <b>Od: (URL a revíziu zlúčiť)</b>

en: <b>Revision Range</b>
sk: <b>Rozsah revízie</b>

en: <b>To: (URL and revision to merge)</b>
sk: <b>Do: (URL a revíziu zlúčiť)</b>

en: <b>URL to merge from</b>
sk: <b>URL zlúčiť od</b>

en: <b>Working Copy</b>
sk: <b>Pracovná kopia</b>

en: Choose this method if you have made some changes to a branch and wish to merge your changes with another branch.
sk: Vyberte túto možnosť, ak ste urobili nejaké zmeny vo vetvách a chcete zlúčiť vaše zmeny s inou vetvou.

en: Choose this method if you wish to merge two different branches into your working copy.
sk: Vyberte túto možnosť, ak chcete zlúčiť dve rôzne vetvy do vašej pracovnej kópie.

en: Ignore ancestry
sk: Ignorovať rod

en: Merge Assistant
sk: Zlúčiť pomocníka

en: Merge a range of revisions
sk: Zlúčiť niekoľko revízií

en: Merge two different trees
sk: Zlúčenie dvoch rôznych stromov

en: Only record the merge
sk: Iba záznam zlúčenia

en: Show log
sk: Ukázať záznam

en: Test Merge
sk: Test zlúčenia
