rabbitvcs - en to sl translation catalogue (68 entries)

en: Update
sl: Posodobi

en: Commit
sl: Potrdi

en: Add
sl: Dodaj

en: Add to ignore list
sl: Dodaj na seznam 'ignore'

en: Delete
sl: Izbriši

en: Revert
sl: Povrni

en: Resolve
sl: Razreši

en: Restore
sl: Obnovi

en: Cleanup
sl: Počisti

en: Import
sl: Uvozi

en: Browse to
sl: Brskaj

en: Updating...
sl: Posodabljanje ...

en: Completed Update
sl: Posdabljanje končano

en: Checkout
sl: Poveži in pridobi iz repozitorija

en: Completed Checkout
sl: Povezovanje z repozitorijem in pridobivanje zaključeno

en: Path
sl: Pot

en: Extension
sl: Končnica

en: Loading...
sl: Nalaganje ...

en: Found %d item(s)
sl: Najdeno %d element(ov)

en: Running Add Command...
sl: Zaganjam dodajanje...

en: Completed Add
sl: Končano dodajanje.

en: Export - %s
sl: Izvozi - %s

en: Export
sl: Izvozi

en: Completed Export
sl: Izvoz zaključen

en: Message
sl: Sporočilo

en: Import - %s
sl: Uvozi - %s

en: Completed Import
sl: Uvoz zaključen

en: Text Status
sl: Stanje besedila

en: Property Status
sl: Stanje lastnosti

en: Running Commit Command...
sl: Zaganjam Potrdi

en: Completed Commit
sl: Končano potrjevanje

en: Merge
sl: Spoji

en: Select a Folder
sl: Izberi mapo

en: to
sl: v

en: Select a File
sl: Izberite datoteko

en: Completed Resolve
sl: Razrešitev zaključena

en: Yes
sl: Da

en: Text
sl: Besedilo

en: Log - %s
sl: Dnevnik - %s

en: N/A
sl: Ni na voljo

en: Action
sl: Dejanje

en: Copy From Revision
sl: Kopiraj iz revizije

en: Select a program
sl: Izberi program

en: Are you sure you want to clear your repository paths?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati poti repozitorijev?

en: Repository paths cleared
sl: Poti repozitorijev izbrisane.

en: Are you sure you want to clear your previous messages?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati prejšnja sporočila?

en: Previous messages cleared
sl: Prejšnja sporočila izbrisana

en: You must supply a destination path.
sl: Določiti morate ciljno pot.

en: Branch/tag
sl: Vejitev/oznaka

en: Locked
sl: Zaklenjeno

en: Get Lock
sl: Prevzami zaklepanje

en: Completed Lock
sl: Zaklepanje zaključeno

en: Switch
sl: Preklopi

en: Checkout - %s
sl: Poveži in pridobi iz repozitorija - %s

en: Running Checkout Command...
sl: Povezovanje z repozitorijem in pridobivanje...

en: Name
sl: Naziv

en: Create Patch
sl: Izdelaj obliž (patch)

en: Value
sl: Vrednost

en: Mime Type
sl: Vrsta MIME

en: Finished
sl: Zaključeno

en: %s - Finished
sl: %s - Zaključeno

en: Unlock
sl: Odkleni

en: Cleaning Up...
sl: Čiščenje...

en: Completed Cleanup
sl: Čiščenje zaključeno

en: Repository successfully created
sl: Repozitorij je izdelan

en: From:
sl: Od:

en: To:
sl: Za:

en: Show log
sl: Pokaži dnevnik
