rabbitvcs - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Add
sr: Додај

en: Path
sr: Путања

en: Extension
sr: Проширење

en: Loading...
sr: Учитавам...

en: Apply Patch
sr: Примени закрпу

en: Date
sr: Датум

en: Revision
sr: Ревизија

en: Author
sr: Аутор

en: Line
sr: Ред

en: Text
sr: Текст

en: Action
sr: Акција

en: Mime Type
sr: MIME тип

en: Finished
sr: Завршен

en: Log Message
sr: Лог порука

en: Size
sr: Величина
