rabbitvcs - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Properties
fa: مشخصه‌ها

en: Updating...
fa: در حال به‌هنگام‌سازی...

en: Completed Update
fa: به‌هنگام‌سازی کامل شد

en: Path
fa: مسیر

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Rename
fa: تغییر نام

en: New Name:
fa: نام جدید:

en: English
fa: انگلیسی

en: Mime Type
fa: نوع مایم

en: %s - Finished
fa: %s - پایان یافته

en: Size
fa: اندازه‌

en: Edit...
fa: ویرایش...

en: New...
fa: جدید...

en: <b>Version Information</b>
fa: <b>اطلاعات نسخه</b>

en: <b>Repository</b>
fa: <b>مخزن</b>
