radeontop - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Failed to init pciaccess
el: Αποτυχία αρχικοποίησης της pciaccess

en: Can't find Radeon cards
el: Δεν βρέθηκαν κάρτες γραφικών Radeon

en: Can't get the register area size
el: Δεν μπορεί να βρεθεί το μέγεθος της περιοχής καταχωρητών

en: Can't open /dev/mem, are you root?
el: Δεν μπόρεσε να ανοιχτεί το /dev/mem, είσαι ο διαχειριστής;

en: mmap failed
el: Η mmap απέτυχε

en: Failed to open DRM node, no VRAM support.
el: Αποτυχία ανοίγματος κόμβου DRM, δεν υπάρχει υποστήριξη VRAM.

en: Kernel too old for VRAM reporting.
el: Ο πυρήνας είναι πολύ παλιός για αναφορά της VRAM.

en: Failed to get VRAM size, error %d
el: Αποτυχία εύρεσης του μεγέθους της VRAM, σφάλμα %d

en: Failed to get VRAM usage, kernel likely too old
el: Αποτυχία εύρεσης του ποσοστού χρήσης της VRAM, ο πυρήνας μάλλον είναι πολύ παλιός

en: Dumping to %s,
el: Εξάγεται στο %s,

en: line limit %u.
el: Όριο γραμμών %u.

en: until termination.
el: μέχρι να τερματιστεί.

en: Can't open file for writing.
el: Δεν μπορεί να ανοιχτεί το αρχείο για εγγραφή.

en: 
    	RadeonTop for R600 and above.
    
    	Usage: %s [-ch] [-b bus] [-d file] [-l limit] [-t ticks]
    
    -b --bus 3		Pick card from this PCI bus
    -c --color		Enable colors
    -d --dump file		Dump data to this file, - for stdout
    -l --limit 3		Quit after dumping N lines, default forever
    -t --ticks 50		Samples per second (default %u)
    
    -h --help		Show this help
    -v --version		Show the version
el: 
    	RadeonTop για R600 και πάνω.
    
    	Χρήση: %s [-ch][-b δύαυλος][-d αρχείο][-l όριο][-t χτύποι]
    
    -b --bus 3		Διάλεξε κάρτα από αυτόν τον δύαυλο PCI
    -c --color		Ενεργοποίηση χρωμάτων
    -d -dump αρχείο		Εξήγαγε τα δεδομένα σε αυτό το αρχείο, - για stdout
    -l --limit 3		Σταμάτα αφού εξάγει N γραμμές, η προεπιλογή είναι για πάντα
    -t --ticks 50		Δείγματα το δευτερόλεπτο (προεπιλογή %u)
    
    -h --help		Εμφάνισε αυτή την βοήθεια
    -v --version		Εμφάνισε την έκδοση

en: Unknown Radeon card. <= R500 won't work, new cards might.
el: Άγνωστη κάρτα Radeon. <= R500 δεν θα λειτουργήσουν, οι νέες μάλλον

en: Collecting data, please wait....
el: Συλλογή δεδομένων, παρακαλώ περιμένετε...

en: radeontop %s, running on %s, %u samples/sec
el: Το radeontop %s, τρέχει στο %s, %u δείγματα/sec
