radeontop - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Can't find Radeon cards
tr: Radeon kart bulunamadı

en: Can't open /dev/mem, are you root?
tr: /dev/mem açılamıyor, root musun ?

en: mmap failed
tr: mmap başarısız

en: Failed to open DRM node, no VRAM support.
tr: DRM düğümü açılamadı, VRAM desteklenmiyor.

en: Kernel too old for VRAM reporting.
tr: Çekirdek VRAM raporlaması için çok eski.

en: Failed to get VRAM size, error %d
tr: VRAM boyutu öğrenilemedi, hata %d

en: Failed to get VRAM usage, kernel likely too old
tr: VRAM kullanımı öğrenilemedi, çekirdeğin eski gibi
