Radio Tray - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Add Group
ar: إضافة مجموعة

en: Group :
ar: المجموعة:

en: Name :
ar: الأسم:

en: Parent Group :
ar: المجموعة الرئيسية:

en: Separator
ar: فاصل

[ctx: yes]
en: Configure Radios
ar: إعداد المحطات

[ctx: yes]
en: Radio name:
ar: اسم المحطة:

[ctx: yes]
en: URL :
ar: رابط:

en: %s's Website
ar: %s's الموقع

en: Radio Name
ar: اسم المحطة:

en: Add new station
ar: إضافة محطة جديدة

en: Edit %s
ar: تحرير  %s

en: Edit group
ar: تحرير المجموعة

en: Are you sure you want to delete "%s"?
ar: هل أنت متأكد أنك تريد حذف  "%s" ؟

en: Add new group
ar: إضافة مجموعة جديدة

en: Developers:
ar: المطورون:

en: Contributors:
ar: المساهمون:

en: Turned Off
ar: إيقاف التشغيل

en: Configure Radios...
ar: يتم الان إعداد المحطات...

en: Reload Bookmarks
ar: إعادة تحميل العلامات

[ctx: Turns off the current radio.]
en: Turn Off "%s"
ar: إيقاف بث "%s"

[ctx: Unknown radio specified by URL]
en: Unknown radio
ar: محطة غير معروفة

en: Bookmarks Reloaded
ar: تم إعادة تحميل العلامات

[ctx: Connecting to a music stream.]
en: Connecting to %s
ar: جاري الاتصال بـ  %s
