Radio Tray - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Add Group
bg: Добавяне на група

en: Group :
bg: Група:

en: Name :
bg: Име:

en: Parent Group :
bg: Родителска група:

en: Separator
bg: Разделител

[ctx: yes]
en: Configure Radios
bg: Настройване на радиа

[ctx: yes]
en: Radio name:
bg: Име на радиото:

[ctx: yes]
en: URL :
bg: URL:

en: %s's Website
bg: Уебсайт на %s

en: Radio Name
bg: Име на радиото

en: Add new station
bg: Добавяне на нова станция

en: Edit %s
bg: Редактиране на %s

en: Edit group
bg: Редактиране на група

note: populate dialog with radio information
en: Edit Separator
bg: Редактиране на разделител

en: Are you sure you want to delete "%s"?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете "%s"?

en: Add new group
bg: Добавяне на нова група

en: Developers:
bg: Разработчици:

en: Contributors:
bg: Сътрудници:

en: Turned Off
bg: Изключено

en: Configure Radios...
bg: Настройване на радиата

en: Reload Bookmarks
bg: Презареждане на отметките

[ctx: Turns off the current radio.]
en: Turn Off "%s"
bg: Изключване на "%s"

[ctx: Unknown radio specified by URL]
en: Unknown radio
bg: Неизвестно радио

en: Bookmarks Reloaded
bg: Отметките са презаредени

en: Idle (vol: %s%%)
bg: Не се възпроизвежда нищо (сила на звука: %s%%)

[ctx: Connecting to a music stream.]
en: Connecting to %s
bg: Свързване с(ъс) %s
