Radio Tray - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Add Group
fi: Lisää Ryhmä

en: Group :
fi: Ryhmä :

en: Name :
fi: Nimi:

en: Parent Group :
fi: Yläryhmä:

en: Separator
fi: Erotin

[ctx: yes]
en: Configure Radios
fi: Muuta Radioiden Asetuksia

[ctx: yes]
en: Radio name:
fi: Radion nimi:

[ctx: yes]
en: URL :
fi: Verkko-osoite :

en: %s's Website
fi: %sn Kotisivut

en: Radio Name
fi: Radion Nimi

en: Add new station
fi: Lisää uusi asema

en: Edit %s
fi: Muokkaa %s

en: Edit group
fi: Muokkaa ryhmää

note: populate dialog with radio information
en: Edit Separator
fi: Muokkaa Erotinta

en: Are you sure you want to delete "%s"?
fi: Oletko varma, että haluat poistaa radion "%s"?

en: Add new group
fi: Lisää uusi ryhmä

en: Developers:
fi: Kehittäjät:

en: Contributors:
fi: Tukijat:

en: Turned Off
fi: Sammutettu

en: Turn On "%s"
fi: Käynnistä "%s"

en: Configure Radios...
fi: Säädä Radioiden Asetuksia...

en: Reload Bookmarks
fi: Lataa Kirjanmerkit Uudelleen

[ctx: Turns off the current radio.]
en: Turn Off "%s"
fi: Sammuta "%s"

[ctx: Unknown radio specified by URL]
en: Unknown radio
fi: Tuntematon radio

en: Bookmarks Reloaded
fi: Kirjanmerkit Ladattu Uudelleen

en: Idle (vol: %s%%)
fi: Jouten (vol: %s%%)

[ctx: Connecting to a music stream.]
en: Connecting to %s
fi: Yhdistetään radioon %s
