Radio Tray - en to hu translation catalogue (44 entries)

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Group :
hu: Csoport:

en: Move separator to another group
hu: Elválasztó mozgatása másik csoportba

en: Name :
hu: Név:

en: Parent Group :
hu: Szülő csoport:

en: Separator
hu: Elválasztó

[ctx: yes]
en: Configure Radios
hu: Állomások beállítása

[ctx: yes]
en: Radio name:
hu: Rádióállomás neve:

en: (this choice will be saved in the configuration file)
hu: (ez a beállítás lesz mentve a konfigurációs fájlban)

en: App Indicator
hu: Indicator alkalmazás

note: Window title for the first time run configuration tool
en: First Time Run Config
hu: Első indítási beállítások

en: Icon in the Notification Area
hu: Ikon az értesítési területen

en: Please select how Radio Tray should appear
hu: Rádió megjelenése az értesítési területen

en: Available Plugins:
hu: Elérhető kiegészítők:

note: Warning message about need to restart application after plugin change
en: Changes will only be visible after restarting Radio Tray
hu: A változtatások aktiváláshoz indítsa újra a Radio Tray programot.

note: Plugins configuration window title
en: Config Plugins
hu: Kiegészítők beállításai

en: %s's Website
hu: %s honlapja

en: Radio Name
hu: Rádióállomás neve

en: Add new station
hu: Új rádióállomás hozzáadása

en: Edit %s
hu: %s szerkesztése

en: Edit group
hu: Csoport szerkesztése

note: populate dialog with radio information
en: Edit Separator
hu: Elválasztó szerkesztése

en: Are you sure you want to delete "%s"?
hu: Biztos benne, hogy törli: "%s"?

en: Add new group
hu: Új csoport hozzáadása

en: Developers:
hu: Fejlesztők:

en: Contributors:
hu: Hozzájárulók:

en: Turned Off
hu: Rádió kikapcsolva

en: Turn On "%s"
hu: "%s" bekapcsolása

en: Configure Radios...
hu: Állomások beállítása...

en: Reload Bookmarks
hu: Könyvjelzők visszatöltése

en: Configure Plugins...
hu: Bővítmények beállítása...

[ctx: Turns off the current radio.]
en: Turn Off "%s"
hu: "%s" kikapcsolása

[ctx: Playing status tooltip information]
en: Playing (vol: %s%%)
hu: Lejátszás (hangerő: %s%%)

[ctx: Informs Radio Tray is idle as a tooltip.]
en: Idle (vol: %s%%)
hu: Kikapcsolva (hangerő: %s%%)

[ctx: Unknown radio specified by URL]
en: Unknown radio
hu: Ismeretlen rádióállomás

en: Radio Tray Playing
hu: Radio Tray lejátszás

en: Radio Error
hu: Kapcsolódási hiba

en: Bookmarks Reloaded
hu: Könyvjelzők visszatöltve

en: Active
hu: Aktív

en: Name
hu: Név

en: Idle (vol: %s%%)
hu: Kikapcsolva (hangerő: %s%%)

[ctx: Connecting to a music stream.]
en: Connecting to %s
hu: Kapcsolódás a %s rádióállomáshoz

[ctx: Informs what radio and music is being played as a tooltip.]
en: Playing <b>%s</b> (vol: %s%%)
    <i>%s</i>
hu: <b>%s</b> (hangerő: %s%%)
    <i>%s</i>

[ctx: Informs what radio and music is being played as a tooltip.]
en: Playing <b>%s</b> (vol: %s%%)
hu: <b>%s</b> (hangerő: %s%%)
