Radio Tray - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Separator
sv: Avgränsare

en: %s's Website
sv: Webbplatsen för %s

en: Radio Name
sv: Radionamn

en: Are you sure you want to delete "%s"?
sv: Är du säker på att du vill ta bort "%s"?

en: Developers:
sv: Utvecklare:

en: Contributors:
sv: Bidragsgivare:

en: Turned Off
sv: Avstängd

[ctx: Turns off the current radio.]
en: Turn Off "%s"
sv: Stäng av "%s"

[ctx: Unknown radio specified by URL]
en: Unknown radio
sv: Okänd radio

[ctx: Connecting to a music stream.]
en: Connecting to %s
sv: Ansluter till %s
