Radio Tray - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Separator
te: విభాగిని

en: %s's Website
te: %s యొక్క వెబ్ సైటు

en: Radio Name
te: రేడియో పేరు

en: Are you sure you want to delete "%s"?
te: "%s"ని నిజంగానే తొలగించాలనుకుంటున్నారా?

en: Developers:
te: వికాసకులు:

en: Contributors:
te: తోడ్పాటుదార్లు:

en: Turned Off
te: నిలిపివేసారు

[ctx: Turns off the current radio.]
en: Turn Off "%s"
te: "%s"ని నిలిపివేయి

[ctx: Connecting to a music stream.]
en: Connecting to %s
te: %sకి అనుసంధానిస్తున్నాం
